• Advertisement

Цитати - гатанка

Еми за тва, онова и т.н. Тука може да пише всеки по всички теми, които го вълнуват.

Re: Цитати - гатанка

Мнениеот zlateto » 27 Юли 2018, 13:16:45

И понеже питахте, тази година, както и през последните 17, когато бях главен секретар, кмет и премиер, няма да излизам в отпуск.
Когато държавата препотвърждава себе си като местопрестъпление, остава да влезе Фортинбрас и да каже това, което винаги казва: „Изнесете труповете!”
Аватар
zlateto
Майстор на перото
Майстор на перото

Статии: 1
Благодарил: 133 пъти
Благодарено: 1177 пъти

Мнениеот zlateto » 7 Август 2018, 08:01:08

Ако до всяко добро същество застане поне още едно ... :mrgreen:

Пътуваше за преглед. Аз случайно го видях на пътя и го взех. Абсолютно случайна среща. Това съм обяснил на следствените органи. Аз имах една среща в един хотел и тъкмо си тръгвах, когато някой ме извика по име. Обърнах се и беше той. Попита ме къде тръгвам, а аз му отговорих, че тръгвам за Турция. Той ме попита дали ще го взема в моята кола. Болен човек е, какво лошо има.
Когато държавата препотвърждава себе си като местопрестъпление, остава да влезе Фортинбрас и да каже това, което винаги казва: „Изнесете труповете!”
Аватар
zlateto
Майстор на перото
Майстор на перото

Мнениеот ivo75 » 14 Август 2018, 10:56:23

В слънчева България някой нарежда на полицията като военна хунта да тероризира бизнеса по морето!
baconsutan написа:....Завистта ражда злобата.
или обратното....
РПУ на МВР търси рокери за работа в цигански квартали! :mrgreen:
Аватар
ivo75
Писач без спирка
Писач без спирка

Снимки: 0
Благодарил: 10 пъти
Благодарено: 191 пъти

Мнениеот zlateto » 21 Август 2018, 17:26:07

Диск е, скапал се, паднал.

Аватар
zlateto
Майстор на перото
Майстор на перото

Мнениеот ivo75 » 15 Октомври 2018, 10:13:17

...hält den Klimawandel inzwischen für Realität, zweifelt aber an einer Verantwortung der Menschheit dafür. "Ich bestreite Klimawandel nicht", "Aber er könnte sehr wohl wieder zurückgehen." Er wisse zudem nicht, ob Analysen von Wissenschaftlern zuträfen, wonach die Menschheit für die globale Erderwärmung verantwortlich sei. "Wissenschaftler haben eine politische Agenda"...

Wer wohl? :mrgreen: И все пак няма нищо научно, без моделиране и симулация, със събиране на данни и измервания за определен период от време(столетие поне) доказано...Политиката с марка Анжи М. се етаблира, като стандарт. Масите са уплашени, и водачите се напасват...
или обратното....
Аватар
ivo75
Писач без спирка
Писач без спирка

Мнениеот bknf » 15 Октомври 2018, 11:49:06

ivo75 написа:
...hält den Klimawandel inzwischen für Realität, zweifelt aber an einer Verantwortung der Menschheit dafür. "Ich bestreite Klimawandel nicht", "Aber er könnte sehr wohl wieder zurückgehen." Er wisse zudem nicht, ob Analysen von Wissenschaftlern zuträfen, wonach die Menschheit für die globale Erderwärmung verantwortlich sei. "Wissenschaftler haben eine politische Agenda"...

И все пак няма нищо научно, без моделиране и симулация, със събиране на данни и измервания за определен период от време(столетие поне) доказано.. Масите са уплашени, и водачите се напасват..

Не знам за друго, ама имало една карта, на един "отомански" адмирал - Хаджи Мухиддин Пири Рейс), от 1513 година.
https://en.wikipedia.org/wiki/Piri_Reis_map

Та тогава, на Антарктида явно не е имало ледове, какти и не е имало атомни ледоразбивачи по онова време)
Която уж официално била открита през 1818 г.

Съответно и преди "глобалнолното затопляне", ще да е имало и "глобално охлаждане", след което са се появили и ледовете на полюсите.

Дали и доколко има в момента "затопляне" - възникнало единствено от дейността на хората, и кой има печалба от тая работа.. кой знае. ;-)
bknf
Професионалист
Професионалист

Благодарил: 274 пъти
Благодарено: 415 пъти

Мнениеот zlateto » 25 Октомври 2018, 15:48:32

Признавам. Преди полета за София извърших кражба на крем. Не мога да обясня своето деяние. Беше миг на моментна слабост. Аз съм пенсиониран дипломат, в момента нямам имунитет. Много съжалявам за това деяние. Бих искала да се подложа доброволно на наказание.
Аватар
zlateto
Майстор на перото
Майстор на перото

Мнениеот onufriy » 25 Октомври 2018, 21:41:45

Елена Поптодорова ли се казваше?
onufriy
Златен писач
Златен писач

Благодарил: 162 пъти
Благодарено: 267 пъти

Мнениеот ivo75 » 25 Октомври 2018, 22:23:14

onufriy написа:Елена Поптодорова ли се казваше?

Още така и викат...Май туй ще и остане :mrgreen:
или обратното....
Аватар
ivo75
Писач без спирка
Писач без спирка

Мнениеот itzo » 31 Октомври 2018, 19:39:44

"Той искаше да ми остави детето тука, ама аз му казах, че дете на една годинка какво да му прайм сега, ни мога да го гледам, ни мога да го кърмим."

"Викам, извинявай, ама чуждо дете не мога да гледам. Той вика остави го в някое районно. Аз му викам, а бе как ще го оставям с някое райoнно, не, не мога. Каквото друго искаш, ама чуждо дете не мога да гледам."

...един българин...
В главите на хората трябва непрекъснато, до втръсване, да се набиват незначителни факти. Тогава те ще имат чувство за динамика, без въобще да помръдват. И ще бъдат щастливи!
itzo
Писач без спирка
Писач без спирка

Благодарил: 2 пъти
Благодарено: 217 пъти

Мнениеот ivo75 » 31 Октомври 2018, 20:10:09

itzo написа:
...един българин...

един за всички.....
или обратното....
Аватар
ivo75
Писач без спирка
Писач без спирка

Мнениеот zlateto » 7 Ноември 2018, 11:19:27

НСО пази денoнощно бившия лидер на ДПС Ахмeд Догaн, зaщото животът му е застрашeн от чужда държава.
Аватар
zlateto
Майстор на перото
Майстор на перото

Мнениеот schachmatter » 7 Ноември 2018, 12:54:23

zlateto написа:
НСО пази денoнощно бившия лидер на ДПС Ахмeд Догaн, зaщото животът му е застрашeн от чужда държава.

Отдавна вече е време на този субект, агент Сава, да отиде при девиците си. За жалост не успяха още преди няколко години да го гътнат.
Лустрация... това е страхотно!
http://desebg.com/
schachmatter
Роден писач
Роден писач

Благодарил: 144 пъти
Благодарено: 52 пъти

Предишна

Назад към Общ форум