• Advertisement

Цитати - гатанка

Еми за тва, онова и т.н. Тука може да пише всеки по всички теми, които го вълнуват.

Re: Цитати - гатанка

Мнениеот zlateto » 4 Март 2014, 09:58:50

За политическия живот у нас:

Няма самба и други радости, има тежък метъл, цветове в бозаво, мръсно сиво и бежово, малко милитъри. Въобще няма радост за окото и ухото.
Когато държавата препотвърждава себе си като местопрестъпление, остава да влезе Фортинбрас и да каже това, което винаги казва: „Изнесете труповете!”
Аватар
zlateto
Писач без спирка
Писач без спирка

Статии: 1
Благодарил: 128 пъти
Благодарено: 1124 пъти

Мнениеот zlateto » 8 Април 2014, 06:33:26

За интеграцията на ромите в България:

Без работа няма успех, без успех няма работа. Първо трябва да ги изучим и да им предоставим работа. Това ми се иска, какво ще стане, зависи от самите тях.
Когато държавата препотвърждава себе си като местопрестъпление, остава да влезе Фортинбрас и да каже това, което винаги казва: „Изнесете труповете!”
Аватар
zlateto
Писач без спирка
Писач без спирка

Мнениеот vessy72 » 8 Април 2014, 07:00:34

И като си идете вкъщи, кажете на бабите и дядовците си, че това, което ги лъжат, че за Великден и Коледа ще им дадат по някой лев, вие ще ги платите с лихвите, които харчат в момента
• “On ne voit bien qu'avec le cœur. L'essentiel est invisible pour les yeux.” Antoine de Saint-Exupéry
Не хранете форумните тролове
Истината за Антималигноцит
Аватар
vessy72
Роден писач
Роден писач

Снимки: 61
Статии: 2
Благодарил: 467 пъти
Благодарено: 329 пъти

Мнениеот velingrad » 9 Април 2014, 21:06:39

За съжаление, не е гатанка за никoй... вече...

Графиката - това е един междинен продукт между математика и IT технологии. Ако това не е доказателство на моята теза.. Не виждам в какво повече трябва да бъда обвинявана и да бъда извеждана в полето на нечия емоция, защото смятам, че и законодателите и управленците в кабинета "Орешарски" нямаме право на емоция, а трябва да бъдем фактологични, точни, изчерпателни и отговорни. А коя емоция как се среща с информацията и с каква резистентност я отклонява, това не е моя отговорност.

Имам аргументативна част, в която има конкретика и от полето на математиката, и в полето на управлението, и в полето на езика. И тази презентативна част е неизменната подплата на думите. Естествено, че се задава дебат в полето на математиката. Естествено, че всеки има право, когато се борави с числа трябва да изчерпи всички правила на математиката. Аз отидох и го използвах. Не мисля, че това е мое професионално своеволие.
Ако не харесваш нещо, промени го. Ако не можеш, промени отношението си. Не мрънкай.
На народите с къса памет,
преходите им са много дълги!
Аватар
velingrad
Доживотен
Доживотен

Снимки: 392
Благодарил: 659 пъти
Благодарено: 712 пъти

Мнениеот vessy72 » 12 Април 2014, 17:09:54

Избори ще има, когато кажа аз
:-#
• “On ne voit bien qu'avec le cœur. L'essentiel est invisible pour les yeux.” Antoine de Saint-Exupéry

Потребители благодарили на автора vessy72 за мнението:
velingrad
Рейтинг: 4%

Аватар
vessy72
Роден писач
Роден писач

Мнениеот ScheissMann » 19 Май 2014, 19:35:26

Сталоун рекламира България в Италия..Имат голямо кино, потенциал, страхотни хора са, заяви холивудската звезда.Холивудската звезда Силвестър Сталоун направи невероятна реклама на България по време на представянето на екшъна си „Непобедимите 3" на фестивал в Италия. Филмът бе сниман у нас, като неговата премиера е предвидена на Апенините за юли, пише "24 часа". Сталоун обяви страната ни като специална държава на фестивала в Иския и направи препоръка: „Фестивалът тази година ще бъде невероятен и много важен. Не че не е бил важен досега, но ще е важен заради България". Той ще получи специална награда на тазгодишното му издание. „Не ходете в България, освен ако не искате да си прекарате жестоко и да се забавлявате. Имат голямо кино, потенциал, страхотни хора са. Там се правят страхотни филми. Не можете да си представите как ще ви изненада тази страна. Открих я благодарение на приятеля и продуцента Ави Лернер. Много съм им благодарен, че направихте там „Непобедимите". Фестивалът „Иския Глобал" се провежда от близо две десетилетия предимно за американски продукции. За първи път той ще мине под знака на една държава и тя ще бъде България.

Прочети повече на: http://www.novini.bg/news/202262-%D1%81 ... D0%BE.html
Аватар
ScheissMann
Роден писач
Роден писач

Благодарил: 98 пъти
Благодарено: 71 пъти

Мнениеот zlateto » 15 Юни 2014, 10:23:43

Oбръщение към политическия елит от трибуната в НС

Мушмороци с мушмороци. Сега имате наглостта да обяснявате как ще се върнете на власт. Няма да се върнете на власт. Ние ви спряхме и пак ще ви спрем. ГЕРБ и ДПС правят новия заговор задкулисно. Така ли е, чучулиги сладкопойни?
Аватар
zlateto
Писач без спирка
Писач без спирка

Мнениеот vessy72 » 15 Юни 2014, 10:56:16

velingrad написа:
Аз се старая всеки ден да бъда много прозрачна и абсолютно доблестна, смятам, че имам шанс, че някаква доволна степен успявам да държа такава линия на прозрачност и доблестност.

Не знам как е станало преди 30 г., че едни от нас имаме банки, а други нямаме и заплата

Аз мисля, че вече имам някакъв портрет във вашите очи. Не мога да бъда обвинявана в едни розови очила или пък в щадящи действия и щадящ изказ

Вел, да обявим награда за изказ? Мисля, че тази дама безусловно би спечелила първенството. Та тя бие дори бащицата по всички параграфи!
Аватар
vessy72
Роден писач
Роден писач

Мнениеот zlateto » 15 Юни 2014, 11:09:41

И на мен ми е любимка :mrgreen:

"Акумулирах веднага самостоятелно и го споделих с екипа си, че ген. Владимир Стойчев е емблема, история, памет на олимпизма в България. Аз мога да си позволя да прибавя и традиция, и история, корени, философия. Дошли сме на коне на тази земя".

"По маниера на концентричните кръгове ще наслагвам и наставям".

„Направих смени и съм казала, че търговските дружества искам да ми партнират с работа и пълно съдействие. Не съм се запознала с всички ужаси, защото се дозирам. Иначе ще изпадна в интровертност на духа, а нямам отпуск за медитиране, защото трябва да се работи. Държавният лев не може да се прикрие със симпатично мастило. Държавната стотинка не може да се инкриминира".

"Да бъде инкорпориран във въпросно-отговорното единство, като единица на пресконференцията категориална и основна, работеща и работна единица. Отчет!"

Потребители благодарили на автора zlateto за мнението (общо 2):
daisymm2vessy72
Рейтинг: 8%

Аватар
zlateto
Писач без спирка
Писач без спирка

Мнениеот zlateto » 16 Юни 2014, 05:51:36

"България отвън изглежда отвратително - нестабилна, непрогнозируема, разкрачена между Изтока и Запада"
Аватар
zlateto
Писач без спирка
Писач без спирка

Мнениеот zlateto » 21 Юни 2014, 08:17:24

Като инженер съм свикнал каквото пипна да работи добре :-s
Аватар
zlateto
Писач без спирка
Писач без спирка

Мнениеот zlateto » 27 Юни 2014, 10:56:18

Той не може да чете, мен, доктора на науките, си позволяваха да ме обиждат. Този каза, че не може да чете, не е чел. Не е чел пълномощното, с което е отказал суверенитет за Брюксел. Той каза на КСНС: „Не съм го чел”. Не бил чел договора за „Южен поток”, не знаел има ли санкции. На БЕХ някаква организация, на АЕЦ „Козлодуй”, на един мъртвец, каквато е държавата, искат златното зъбче. На трупа искат да му дръпнат златния зъб, за да е изцяло труп. Наказателно преследване трябва за тези хора, защото това са щети, които са непоправими.
Аватар
zlateto
Писач без спирка
Писач без спирка

Мнениеот zlateto » 25 Януари 2015, 13:17:01

"Просто ми омръзна, мина ми животът в това да ме питат кога ще ставам президент." :mrgreen:
Аватар
zlateto
Писач без спирка
Писач без спирка

Мнениеот ysmivka » 26 Януари 2015, 10:10:36

...а бъди сигурна, че с делото си ( Заедно.еу ), бомбата е направил много повече и е помогнал на повече сънародници от дузина областни управници за последното десетилетие в Бг!
:thumbleft:
Изображение

Потребители благодарили на автора ysmivka за мнението:
daisymm
Рейтинг: 4%

Аватар
ysmivka
Писач без спирка
Писач без спирка

Снимки: 350
Благодарил: 98 пъти
Благодарено: 351 пъти

Мнениеот zlateto » 12 Февруари 2015, 19:18:21

Спасихме кожите някак ... Изображение
Аватар
zlateto
Писач без спирка
Писач без спирка

ПредишнаСледваща

Назад към Общ форум