• Advertisement

Въпрос за немски номера - трябва ли да ги сменя с нови

Еми за тва, онова и т.н. Тука може да пише всеки по всички теми, които го вълнуват.

Re: Въпрос за немски номера - трябва ли да ги сменя с нови

Мнениеот rikiking » 14 Юли 2017, 14:08:14

olga написа:
rikiking написа:
ivo75 написа:Скъпи детски писателю, аз знам, че нищо не знам ;-) . Ти по-добре сподели с нас поредната си фантазия,
успя ли да извадиш на свикналото с тоалетните на щатските университети шоколадче, щатска виза?

Мислех да не ти отговарям, ама айде. Та колкото и да ти е трудно да го смелиш, само ще ти обадя че в придружителния хабер,дето и го дадох,прелитат като в приказките едни вълшебни орли със звездички(нали съм детски писател :mrgreen: )и кацат в главницата и точно до подписа ми. Пък ти си вади заключенията,дали и какво съм успял. 8-[

Ти не беше ли женен за българка ?

no comment...прекалено лично стана,а и темата е за авто-мото регистрационни табели все пак,не за това кой участник във форума,къде и за кого бил женен?..и молиМ спазвайте privacy все пак... :-k
We can't help everyone, but everyone can help someone.
Ronald Reagan
Аватар
rikiking
Златен писач
Златен писач

Снимки: 1
Благодарил: 169 пъти
Благодарено: 290 пъти

Мнениеот olga » 14 Юли 2017, 14:44:41

rikiking написа:
olga написа:
rikiking написа:
ivo75 написа:Скъпи детски писателю, аз знам, че нищо не знам ;-) . Ти по-добре сподели с нас поредната си фантазия,
успя ли да извадиш на свикналото с тоалетните на щатските университети шоколадче, щатска виза?

Мислех да не ти отговарям, ама айде. Та колкото и да ти е трудно да го смелиш, само ще ти обадя че в придружителния хабер,дето и го дадох,прелитат като в приказките едни вълшебни орли със звездички(нали съм детски писател :mrgreen: )и кацат в главницата и точно до подписа ми. Пък ти си вади заключенията,дали и какво съм успял. 8-[

no comment...прекалено лично стана,а и темата е за авто-мото регистрационни табели все пак,не за това кой участник във форума,къде и за кого бил женен?..и молиМ спазвайте privacy все пак... :-k

Хахаха. И това го казваш ти. Не мога да повярвам. Имам чувството, че и номера на слиповете ти знам вече, който носиш. Soviel zum privacy..
Аватар
olga
Златен писач
Златен писач

Благодарил: 211 пъти
Благодарено: 173 пъти

Мнениеот rikiking » 14 Юли 2017, 15:42:23

olga написа:
rikiking написа:
olga написа:
rikiking написа:

Хахаха. И това го казваш ти. Не мога да повярвам. Имам чувството, че и номера на слиповете ти знам вече, който носиш. Soviel zum privacy..

И кой номер нося? :) Ами ако съм с боксерки,че да си проветрявам подробностите ? :mrgreen:
We can't help everyone, but everyone can help someone.
Ronald Reagan
Аватар
rikiking
Златен писач
Златен писач

Благодарил: 169 пъти
Благодарено: 290 пъти

Предишна

Назад към Общ форум