• Advertisement

Избори в Германия 2017

Еми за тва, онова и т.н. Тука може да пише всеки по всички теми, които го вълнуват.

Re: Избори в Германия 2017

Мнениеот bknf » 4 Септември 2017, 16:21:15

Още 2 хубавици.
Прикачени файлове
bknf
Майстор на перото
Майстор на перото

Снимки: 0
Благодарил: 201 пъти
Благодарено: 361 пъти

Мнениеот bknf » 4 Септември 2017, 16:23:15

Предполагам ще разясняват - ей това. Миграция, но без изпити, без точки, способности и т.н. Който иска - да идва. Но трябва да е с арабски, чеченски или африкански произход. Щото ако тръгнат и китайците..;-)
Прикачени файлове
bknf
Майстор на перото
Майстор на перото

Мнениеот rikiking » 4 Септември 2017, 19:37:10

bknf написа:Предполагам ще разясняват - ей това. Миграция, но без изпити, без точки, способности и т.н. Който иска - да идва. Но трябва да е с арабски, чеченски или африкански произход. Щото ако тръгнат и китайците..;-)

Абе кажи си го направо - за да е добре дошъл и да го носят на ръце трябва да е рязан , щото иначе явно не са им съвсем по сърце и ги екстрадират даже понякога. Имам наблюдения , че африканците на които не им дават азил са от най-нормалните, образовани и развити немюсюлмански черни народи като замбийците или угандийците примерно.

Докато ако е неграмотен малийски камилар, бивш бокохарам фулан от Мадугури, чадски пустинен бедуин, фанатизиран марокански арабин или сомалийски полувменяем козар, ще го срещат с баклава и пари на ръка още на мюнхенската или франкфуртската гара и му е осигурена издръжката и уелбиинга на него и ханъмите до живот за сметка на белите балъци.
We can't help everyone, but everyone can help someone.
Ronald Reagan

Потребители благодарили на автора rikiking за мнението:
bknf
Рейтинг: 4%

Аватар
rikiking
Писач без спирка
Писач без спирка

Снимки: 1
Благодарил: 186 пъти
Благодарено: 317 пъти

Мнениеот itzo » 4 Септември 2017, 21:56:44

ivo75 написа:...По повод надписите, що да ги променят? ...

Защото няма гаранция, че следващият победител, който си паркира танковете пред Бранденбургската врата ще пише на кирилица :)

bknf написа:..."нас" ни "гонеха по устав, само за това, че трябваше- беше жизнено необходимо - да си изкараме някой лев със собствен труд. Докато в днешно време, на така наречените "мигранти" - им се осигурява всичко това - безплатно. Плюс реклама в медиите. Нищо лошо - просто такива са фактите...

Именно това са фактите. И на мен ми е мъчно вечер на чаша за дойчемарката и за визите, ама няма вече. Се ла ви.
itzo
Роден писач
Роден писач

Благодарил: 1 път
Благодарено: 162 пъти

Мнениеот bknf » 4 Септември 2017, 22:03:45

Ми също и украинците от Окрайната не ги щат. Там се обстрелват и стрелят от няколко години, обаче не съм чул да е тръгнал масивен поток бежанци. Може би щото са бели, и приказват - на руски.-)
Докато един път срещнах 1 чеченец и сестра му, на зъболекар в Бундесверската болница. Събота вечерта - друг дежурен зъболекарски кабинет нямаше. Нямаше и някой да знае руски, та се включих и аз. Зъболекарката- китайска студентка, и една германка.
Та там при тях в бежанския лагер имало много араби, черни африканци - и една група чеченци. Декларирали се като гонени от руската власт - щото били хомосексуалисти-)) Нищо подобно, обаче номерът минал - за пред немските власти.
bknf
Майстор на перото
Майстор на перото

Мнениеот itzo » 4 Септември 2017, 22:11:31

bknf написа:Ми също и украинците от Окрайната не ги щат. Там се обстрелват и стрелят от няколко години, обаче не съм чул да е тръгнал масивен поток бежанци...

Защо, отдавна замина потокът. Само, че към Русия предимно.

bknf написа:... и една група чеченци. Декларирали се като гонени от руската власт - щото били хомосексуалисти-)) Нищо подобно, обаче номерът минал - за пред немските власти.

Еми Рамзан Кадиров затваря хомосексуалистите в концлагер, а пък немските власти още не са се досетили да провеждат някакъв тест за истинност на декларациите :laughing6:
itzo
Роден писач
Роден писач

Мнениеот bknf » 4 Септември 2017, 22:45:20

itzo написа:Защо, отдавна замина потокът. Само, че към Русия предимно.
За Русия знам, но защо няма в Германия..

itzo написа:Рамзан Кадиров затваря хомосексуалистите в концлагер...
Ти откъде знаеш - да не си бил там на проверка, при Кадиров? ;-)
bknf
Майстор на перото
Майстор на перото

Мнениеот itzo » 4 Септември 2017, 23:13:27

bknf написа:
itzo написа:Защо, отдавна замина потокът. Само, че към Русия предимно.
За Русия знам, но защо няма в Германия..

Има много малко. Предполагам затова, защото официалната позиция на Украина е, че там няма война, а АнтиТерористична Операция. Което не е много далеч от истината.

bknf написа:... Ти откъде знаеш - да не си бил там на проверка, при Кадиров? ;-)

Чета руските новини и си правя изводи. Рамзан Ахматович(дссиМ) заяви най- официално, че в Чечня геюве няма :mrgreen:
itzo
Роден писач
Роден писач

Мнениеот bknf » 5 Септември 2017, 08:40:03

itzo написа:Предполагам затова, защото официалната позиция на Украина е, че там няма война, а АнтиТерористична Операция. Което не е много далеч от истината.

Ах-)) а във всички тия страни, от където идват на немските "гости", специалисти, и въобще - търсещи безплатно жилище (на държавни разноски) - там да не би да има война? И ако няма - то какво има тогава ;-)

Както и от вчера
itzo написа:Какво предпочиташ - да са ти открито пред очите или да те изненада някой неприятно?

Едното не изключва другото. Дори и да си маршируват, то пак може да им се прииска да "изненадат" някой.

В такъв случай и при такива опити - трябва да се реагира бързо и така, че желаещия да загуби всякакво желание, да стане от задните си части-))

А ако са много.. руснаците в случая имат един израз: Пленных не брать!-)
bknf
Майстор на перото
Майстор на перото

Мнениеот itzo » 5 Септември 2017, 09:12:53

bknf написа:Ах-)) а във всички тия страни, от където идват на немските "гости", специалисти, и въобще - търсещи безплатно жилище (на държавни разноски) - там да не би да има война? И ако няма - то какво има тогава ;-) ...

Де да знам. Може да са се престарали с фойерверките за Кочбайрям?

Изображение
itzo
Роден писач
Роден писач

Мнениеот bknf » 5 Септември 2017, 10:06:48

itzo написа: Де да знам. Може да са се престарали с фойерверките за Кочбайрям?

Сериозно ли искаш да ни убеждаваш, че в цяла Африка и цяла Азия е така - както е на тая снимка?
bknf
Майстор на перото
Майстор на перото

Мнениеот itzo » 5 Септември 2017, 10:21:13

Аз сериозно никого в нищо не възнамерявам да убеждавам. Двадесет и първи век е, информация (че и по свой собствен вкус) всеки съвсем свободно може да си изнамери. Това, което правя отвреме- навреме е, да секвам ентусиазма на нЕкои съфорумници, които прекалено пламенно се опитват да наложат своето собствено тълкуване на информацията като единствено и непогрешимо ;-)
itzo
Роден писач
Роден писач

Мнениеот rikiking » 5 Септември 2017, 10:23:13

itzo написа:
Де да знам. Може да са се престарали с фойерверките за Кочбайрям?

Айде не със тия бабини глупости за клетите бежанци от войни и бомби , моля те . Сирийците ОК ,но те са малцинство.

Ами повината Кабул и околността, дето се изтърси в Германия ? Или пакитата ? Да не би да има война в Пакистан, една от страните с най-бързи икономически растеж , че са плъзнали като хлебарки по Европа и Америка? Същото за тия от Бангладеш , които пълнят гръцките лагери.

Ами Нигерийците , Сенегалците и Мароканците ? Тунизийците, Ганайците, Нигерците и Камерунците ???Египтяните и Алжирците. Страни по-спокойни от България или Сърбия примерно...

Ето откъде идват :

Исламабад, Пакистан

Изображение

Мароко

Изображение

Лагос , Нигерия

Изображение

Май не си личи да има война , нали . Защото няма и ти го казвам от първа ръка , бил съм лично и на трите места ...

Да продължавам ли ?

Алжир

Изображение

Тунис
Изображение

Дакар, Сенегал

Изображение

И дори и днешен Багдад

Изображение
Последна промяна rikiking на 5 Септември 2017, 10:43:28, променена общо 1 път
Ronald Reagan
Аватар
rikiking
Писач без спирка
Писач без спирка

Мнениеот itzo » 5 Септември 2017, 10:34:02

rikiking написа:...Сирийците ОК ...

Я, някой либераст е хакнал акаунта на РикКинг :laughing6:
itzo
Роден писач
Роден писач

Мнениеот rikiking » 5 Септември 2017, 10:50:07

itzo написа:
rikiking написа:...Сирийците ОК ...

Я, някой либераст е хакнал акаунта на РикКинг :laughing6:

Нещо не ти изнася да отговориш директно на въпроса ми ?

А дори и на войната в Сирия и се вижда края. Тия ще се стягат ли вече да си одат или ще стане както с индивидите с отхвърлени вече молби за убежище. Ужким щели да ги махат , но екстрадациите нещо силно буксуват ???
Ronald Reagan
Аватар
rikiking
Писач без спирка
Писач без спирка

ПредишнаСледваща

Назад към Общ форум