• Advertisement

мъжки, женски и 3-ти пол

Еми за тва, онова и т.н. Тука може да пише всеки по всички теми, които го вълнуват.

Re: мъжки, женски и 3-ти пол

Мнениеот rikiking » 12 Ноември 2017, 21:07:30

onufriy написа:
rikiking написа:
KOMEHTATOPKA написа:В тоя смисъл все пак се радвам, че не живея в Ню Йорк! Там хората на Бил де Бласио са издали списък с 31 вида полова идентичност и съществува реална опасност от налагане на глоби до 250 000 долара, ако в някоя фирма откажат да се обърнат към някого с предпочитаното местоимение...

Какъв вятър ще повее на този фронт сега, при Тръмп – казва ли ти някой?

В миксирани вече крепости на демократите като CA или NYC е ясно, че ще се опитват да прокарват Обамщините до последно, както и в Германистан примерно./Де Блазио е член на Демократическата партия на Обама и е роден под името Уорън Вилхелм - младши. Син е на Мария и Уорън Вилхелм. Баща му има немско потекло. Нека не забравяме, че точно в немските концлагери на Третия Райх се правят първите модерни операции за смяна на пола/ :mrgreen:

М'Бвана, възхищавам се на взимовръзките, които можеш да направиш. Не че си единствен, другарят комсомолски секратар vl може да върже всичко с комунистите и да обвини всеки на друго мнение в агентурно минало на семейството му. Ама да речеш, че педераските напъни са ако не положени, то поне мощно подкрепени от нацистите, се иска полет на въображението...

Напротив - само цитирам исторически и други факти, а всеки има акъл да си прави изводите сам.
We can't help everyone, but everyone can help someone.
Ronald Reagan
Аватар
rikiking
Писач без спирка
Писач без спирка

Снимки: 1
Благодарил: 237 пъти
Благодарено: 422 пъти

Мнениеот gencho » 14 Юни 2018, 12:44:18

Достатъчно е човек да прочете заглавието на документа по-долу, за да няма съмнение как ще изглежда занапред модерното възпитание на децата в берлинските детски градини. "Грижата" и усърдието на берлинските бюрократи за своевременното формиране на "правилно" отношение у децата към културното и най-вече полово разнообразие е отвратителна.

Ако има някой в Берлин с малки деца, нека каже дали "Мурат играе принцеса, Алех има две майки, а Софи вече се казва Бен". Или е някакъв майтап?

Това е линка към пълното ръководство за педагогическия персонал от детските градини "Murat spielt Prinzessin, Alex hat zwei Mütter und Sofie heisst jetzt Ben"

http://www.queerformat.de/material/QF-K ... g-2018.pdf
Аватар
gencho
Нов потребител
Нов потребител

Благодарил: 0 пъти
Благодарено: 4 пъти

Мнениеот itzo » 14 Юни 2018, 15:44:55

Ако Мурат се направи на принцеса то баща му Мустафа със сигурност ще се направи на "клъцни главичка", в най- буквалния кървав смисъл. Семейната чест и аллах, щото нали. Тъй, че на твое място не бих се притеснявал твърде, здравите основи на антигейщината в Берлин се издигат в кварталите Кройцберг и Нойкьолн...иии може би Шарлотенград.
Real stupidity beats artificial intelligence every time
itzo
Писач без спирка
Писач без спирка

Благодарил: 2 пъти
Благодарено: 195 пъти

Мнениеот onufriy » 14 Юни 2018, 16:55:37

itzo написа:Ако Мурат се направи на принцеса то баща му Мустафа със сигурност ще се направи на "клъцни главичка", в най- буквалния кървав смисъл. Семейната чест и аллах, щото нали. Тъй, че на твое място не бих се притеснявал твърде, здравите основи на антигейщината в Берлин се издигат в кварталите Кройцберг и Нойкьолн...иии може би Шарлотенград.

Що. бе, и Муратовците си имат трети пол...
onufriy
Роден писач
Роден писач

Благодарил: 159 пъти
Благодарено: 254 пъти

Мнениеот ivo75 » 14 Юни 2018, 17:10:27

itzo написа:..... Семейната чест и аллах, щото нали. Тъй, че на твое място не бих се притеснявал твърде, здравите основи на антигейщината в Берлин се издигат в кварталите Кройцберг и Нойкьолн...иии може би Шарлотенград.

Как само му го обЕсни на загрижено-застрашено -притеснения, а? Дълбокосмислена конспирация, внасят мюслита, да ни пазят от обратните и третите...Чакам включване от конспиративните конспиратори, за да вземат да ни изяснят очеизвадното, как то ще се види, не е това, което е, искат да ни затрият семката, подменят сексуалните желания на децата и т.н. Страааах, страаашно....
"Принципът на солидарната демокрация- Путин е виновен до доказване на противното и въпреки това"
Аватар
ivo75
Писач без спирка
Писач без спирка

Благодарил: 9 пъти
Благодарено: 170 пъти

Мнениеот bknf » 14 Юни 2018, 18:38:45

ivo75 написа:..внасят мюслита, да ни пазят от обратните и третите...Чакам включване от конспиративните конспиратори, за да вземат да ни изяснят очеизвадното, как то ще се види, не е това, което е, искат да ни затрият семката, подменят сексуалните желания на децата и т.н....

Едва ли. "Мюслитата" няма да пазят нито теб, нито мен. Hе е и необходимо. ;-) Но каква е била целта все пак, на внасянето на х- хиляди "мюсюлмани" в ЕС ? Или те сами са тръгнали, на път - бягайки от родните места в търсене на по-добри условия за живот ?
bknf
Професионалист
Професионалист

Снимки: 0
Благодарил: 249 пъти
Благодарено: 391 пъти

Мнениеот ivo75 » 14 Юни 2018, 19:34:39

bknf написа:
ivo75 написа:..внасят мюслита, да ни пазят от обратните и третите...Чакам включване от конспиративните конспиратори?
....Или те сами са тръгнали, на път - бягайки от родните места в търсене на по-добри условия за живот ?

Аууу, какво светотатство само, сами са тръгнали :mrgreen: . Туй противоречи на правилната доктрина, че ни ги внасят, за да ни затрият, не ли? Страхувам се за теб, то така се започва, с малки изключения и току виж си стигнал до разумни изводи, пардон, големи извращения в правилната логика ;-) . Не мой, молим те, откакто краля се скатава под прикритието на неизвестни криминали, и неговите фенове го играят Убидени, само ти ни остана....
"Принципът на солидарната демокрация- Путин е виновен до доказване на противното и въпреки това"
Аватар
ivo75
Писач без спирка
Писач без спирка

Мнениеот bknf » 14 Юни 2018, 20:18:36

ivo75 написа: Аууу, какво светотатство само, сами са тръгнали.. Туй противоречи на правилната доктрина, че ни ги внасят, за да ни затрият, не ли? Страхувам се за теб, то така се започва, с малки изключения и току виж си стигнал до разумни изводи, пардон, големи извращения в правилната логика..

Не съм много сигурен, че когато беше "голямата вълна", всичко е било случайно. Тръгнали хората към ЕС пеша, отделно през Либия със специални кораби до Италия + политическа поддръжка на най-високо ниво.И не разбира се, те тръгнали ей-така от скука. И щото по родните им места е война. Което сигурно е и така.

Но да не задълбаваме и тоя велик въпрос към 3-ия пол, че няма да ни стигне мястото за писане и сравняване. ;-)

ivo75 написа:откакто краля се скатава под прикритието на неизвестни криминали, и неговите фенове го играят Убидени, само ти ни остана....

Кралят е - и си беше - любимец на публиката. Според допитване по онова време. ;-)
bknf
Професионалист
Професионалист

Мнениеот itzo » 14 Юни 2018, 21:44:12

Зарежете ги джендърите. Мутер Дойчланд и третият пол в лицето на някоя си госпожа Вайдел от някоя си партия АФД си имат вече други грижи, ако не сте чули... още:

Туй заглавие подхожда и на темата за циганите и срама, ама нейсе.
Real stupidity beats artificial intelligence every time
itzo
Писач без спирка
Писач без спирка

Благодарил: 2 пъти
Благодарено: 195 пъти

Мнениеот ivo75 » 14 Юни 2018, 22:49:55

bknf написа:..Но да не задълбаваме и тоя велик въпрос към 3-ия пол, че няма да ни стигне мястото за писане и сравняване. ;-)

Прав си, нека не разводняваме изключително важната тема за третия пол.

П.П. ...всъщност някой да знае случайно, как се разрежда водата? За един приятел питам.

bknf написа:...
Кралят е - и си беше - любимец на публиката. Според допитване по онова време. ;-)

Защо беше? К'ъв песимизъм, не само е, но и Ще бъдЕ! Просто сега никой не я пита, нейно Височество Публиката...
Аватар
ivo75
Писач без спирка
Писач без спирка

Мнениеот zlateto » 15 Юни 2018, 20:07:17

Уфф искам и аз да съм любимка :(

Да пробва с нещо спиртно :mrgreen:
Когато държавата препотвърждава себе си като местопрестъпление, остава да влезе Фортинбрас и да каже това, което винаги казва: „Изнесете труповете!”
Аватар
zlateto
Писач без спирка
Писач без спирка

Статии: 1
Благодарил: 132 пъти
Благодарено: 1155 пъти

Мнениеот bknf » 15 Юни 2018, 20:16:01

zlateto написа:Уфф искам и аз да съм любимка :(

Да ама ти не си забранена ;-)
Значи си любимка.-)
bknf
Професионалист
Професионалист

Мнениеот zlateto » 16 Юни 2018, 11:14:09

bknf написа:Да ама ти не си забранена ;-)
Значи си любимка.-)

Така е, не съм забранена, малко съм недостъпна. Ама карай, важното е да съм любимка хаха ;-)
Когато държавата препотвърждава себе си като местопрестъпление, остава да влезе Фортинбрас и да каже това, което винаги казва: „Изнесете труповете!”
Аватар
zlateto
Писач без спирка
Писач без спирка

Статии: 1
Благодарил: 132 пъти
Благодарено: 1155 пъти

Мнениеот ivo75 » 16 Юни 2018, 13:58:51

zlateto написа:Уфф искам и аз да съм любимка :(

Да пробва с нещо спиртно :mrgreen:

You are die Beste, но съвета, който даваш е много лош. Аз не искам да съсипвам градусови напитки :( , смесвайки ги с вода....
Аватар
ivo75
Писач без спирка
Писач без спирка

Мнениеот bknf » 16 Юни 2018, 18:48:27

zlateto написа: Така е, не съм забранена, малко съм недостъпна. Ама карай, важното е да съм любимка..

Може би, за една жена е по-лесно да бъде любима само на един мъж. Ако те са повече, ще и е по-трудно да ги контролира всичките. ;-)
bknf
Професионалист
Професионалист

Предишна

Назад към Общ форум