• Advertisement

Култови реплики в Заедно

Еми за тва, онова и т.н. Тука може да пише всеки по всички теми, които го вълнуват.

Re: Култови реплики в Заедно

Мнениеот olga » 31 Август 2017, 16:56:09

Boah, стигнахме и до морала ! Какъв Hobbypsycholog, какво нещо !

П.С. Нито ти знам мнението ти за мен, нито пък ме интересува.

П.П.С. Кое от МНЕНИЕТО ТИ ЗА МЕН НЕ МЕ ИНТЕРЕСУВА не разбра ??!!

Необяснимо е как някои юзъри смесват реалния живот с една платформа в интернет, каквато е заедно.де, и не е нищо повече от една платформа в интернет.
Много мъдрост трябва и много житейски опит, за да се разбере, че реалният живот и една платформа в интернет нямат нищо общо помежду си.
Но това е грешка на растежа на младото поколение.

П.П.П.С. Ако още веднъж чуя нещо от теб, ще попитаме юзърката ysmivka отново, дали не си я тормозил онлайн или да.
Епа това с хамелеоните и с юзърите с много идентичности в тоя сайт стана банално.....
Ставаш смешен и не си оригинален. Че нарушаваш форумните правила е най-малкото зло.

На 14. декември 2016 г. получи предупреждение от администратора Mr.Bombastic по този повод.
Аватар
olga
Писач без спирка
Писач без спирка

Снимки: 1
Благодарил: 213 пъти
Благодарено: 173 пъти

Мнениеот schachmatter » 31 Август 2017, 21:06:50

Нямам нищо общо с някоя/някой си уsmivka, с респект към дамата или господина и не съм тормозил он-лайн :) никой! Засрамете се поне, че ме клеветите грешно и публично! Аз приключих с Вас. При мене сте във листа враг и не ви чета повече постовете. Успех и здраве! За такива скандалджийки като Вас ми е твърде ценно времето и нервната система и absolut null Wert да се разправям повече с Вас!
schachmatter
Редовен писач
Редовен писач

Благодарил: 108 пъти
Благодарено: 50 пъти

Мнениеот ivo75 » 12 Април 2018, 20:56:32

bknf написа:... На Тръмп се е паднала нелеката задача, да спре бъдещата война. Която в случая може да е последната...

А, кой ще я започне, та да му се налага на Тръмпи да я спира? :-k
"Принципът на солидарната демокрация- Путин е виновен до доказване на противното и въпреки това"
Аватар
ivo75
Писач без спирка
Писач без спирка

Благодарил: 8 пъти
Благодарено: 169 пъти

Мнениеот bknf » 13 Април 2018, 06:15:35

ivo75 написа:
bknf написа:... На Тръмп се е паднала нелеката задача, да спре бъдещата война. Която в случая може да е последната...

А, кой ще я започне, та да му се налага на Тръмпи да я спира?

Войната в Сирия - тия, които я започнаха. А това далеч не е Тръмп. Няма да има след това голяма война - и на тях им се живее.
bknf
Професионалист
Професионалист

Снимки: 0
Благодарил: 247 пъти
Благодарено: 387 пъти

Мнениеот ivo75 » 13 Април 2018, 12:31:54

bknf написа:
ivo75 написа:

А, кой ще я започне, та да му се налага на Тръмпи да я спира?

Войната в Сирия - тия, които я започнаха. А това далеч не е Тръмп. Няма да има след това голяма война - и на тях им се живее.

Не просто случайно, тази умност е в култовите реплики. Ако съм искал отговор на сбърканото ти изречение, щях да си остана в темата. Никой не се интересува, кой е започнал войната в Сирия. Ако толковата ти е трудно да се изразяваш на български, карай на руски, но се опитвай сам да разбереш, какви ги плещиш :mrgreen:

На Тръмп се е паднала нелеката задача, да спре бъдещата война

Още в е д н ъ ж с ъ в с е м б а в н о - кой ще започне бъдещата война, която Тръмпи трябва да спира? Жокер :mrgreen: , той самият?
"Принципът на солидарната демокрация- Путин е виновен до доказване на противното и въпреки това"
Аватар
ivo75
Писач без спирка
Писач без спирка

Мнениеот bknf » 13 Април 2018, 16:16:15

ivo75 написа:Още в е д н ъ ж с ъ в с е м б а в н о - кой ще започне бъдещата война, която Тръмпи трябва да спира? Жокер , той самият?

Ти май нещо не си доразбрал. Бъдеща война - може да произлезе от оная, която е започната в Сирия. Която не е почната от Тръмпи - но той я е заварил. Та тия, които са я почнали - може и да си мислят (кво може да очакваш от такива, които замислят и организират такива неща) - че ако я продължат, то може и да спечелят. Тая война, която те са я почнали.

Още веднъж, веднъж - специално за теб. Могат да я я започнат тия, които са я почнали. Които имат достъп до пари и военни сили. Ся разбра ли? ;-)

Защото си мислят, че по тоя начин няма да провоцират (много) голямо тупане, и няма да има големи загуби. За тях лично. Щото противника ще се уплаши. Пък и да загубят - не те ще са на фронта.
bknf
Професионалист
Професионалист

Мнениеот ivo75 » 13 Април 2018, 16:59:53

bknf написа:
ivo75 написа:Още в е д н ъ ж с ъ в с е м б а в н о - кой ще започне бъдещата война, която Тръмпи трябва да спира? Жокер , той самият?

Ти май нещо не си доразбрал. Бъдеща война - може да произлезе от оная, която е започната в Сирия. Която не е почната от Тръмпи - но той я е заварил. Та тия, които са я почнали - може и да си мислят (кво може да очакваш от такива, които замислят и организират такива неща) - че ако я продължат, то може и да спечелят. Тая война, която те са я почнали.

Още веднъж, веднъж - специално за теб. Могат да я я започнат тия, които са я почнали. Които имат достъп до пари и военни сили. Ся разбра ли? ;-)

Защото си мислят, че по тоя начин няма да провоцират (много) голямо тупане, и няма да има големи загуби. За тях лично. Щото противника ще се уплаши. Пък и да загубят - не те ще са на фронта.

Може, много неща могат, например можеше да я няма тая дискусия, ако можеше бабата да е мъжка. Ся сЪ нЪдявам мъ разбра. Като пишеш някакви умности си ги чети преди публикуване. Когато говориш за бъдеща война само ти си знаеш, че произлиза от някоя друга, ти също произлизаш един вид от баба ти. И въобще за да спре тая или оная бЪДЕЩА война Тръмпи, трябва някой да я е започнал или да иска да я започне, та накратко КООООЙ?
Аватар
ivo75
Писач без спирка
Писач без спирка

Мнениеот bknf » 13 Април 2018, 17:08:04

ivo75 написа: Може, много неща могат, например можеше да я няма тая дискусия, ако можеше бабата да е мъжка. Ся сЪ нЪдявам мъ разбра. Като пишеш някакви умности си ги чети преди публикуване. Когато говориш за бъдеща война само ти си знаеш, че произлиза от някоя друга, ти също произлизаш един вид от баба ти. И въобще за да спре тая или оная бЪДЕЩА война Тръмпи, трябва някой да я е започнал или да иска да я започне, та накратко КООООЙ?

Чета аз, ама нещо не мога да ги разбера - тия мисли по-горе.. ;-)
bknf
Професионалист
Професионалист

Мнениеот ivo75 » 13 Април 2018, 19:08:21

bknf написа:...
Чета аз, ама нещо не мога да ги разбера - тия мисли по-горе.. ;-)

Не се смущавай, та ти твоите публикации не можеш разбереш ;-)

Последен опит, виж се СЯ:

Н Е Я , Б Ъ Д Е Щ А Т А В О Й Н А , К О Й Щ Е Я З А П О Ч Н Е , К О Г О С П И Р А Т Р Ъ М П ?.......освен себе си...
Аватар
ivo75
Писач без спирка
Писач без спирка

Мнениеот bknf » 13 Април 2018, 21:46:39

ivo75 написа:Н Е Я , Б Ъ Д Е Щ А Т А В О Й Н А , К О Й Щ Е Я З А П О Ч Н Е , К О Г О С П И Р А Т Р Ъ М П ?......

Споко, няма да има такава война.
bknf
Професионалист
Професионалист

Мнениеот ivo75 » 13 Април 2018, 23:35:02

bknf написа:
ivo75 написа:Н Е Я , Б Ъ Д Е Щ А Т А В О Й Н А , К О Й Щ Е Я З А П О Ч Н Е , К О Г О С П И Р А Т Р Ъ М П ?......

Споко, няма да има такава война.

А, добро утро :mrgreen:
Аватар
ivo75
Писач без спирка
Писач без спирка

Предишна

Назад към Общ форум