• Advertisement

вицове 2

Светът е оцелял, защото се е смял.

Re: вицове 2

Мнениеот ivo75 » 11 Юли 2018, 19:56:05

ФК ''Левски' '- европейски .... :mrgreen:
Утре люляците са на ход...
baconsutan написа:....Завистта ражда злобата.
или обратното....
РПУ на МВР търси рокери за работа в цигански квартали! :mrgreen:
Аватар
ivo75
Писач без спирка
Писач без спирка

Снимки: 0
Благодарил: 10 пъти
Благодарено: 196 пъти

Мнениеот zlateto » 13 Юли 2018, 09:15:49

Събужда се Юнкер една сутрин и си вика: Дали леко да не NATOвариме черния дроб (и) днеска :mrgreen:

Когато държавата препотвърждава себе си като местопрестъпление, остава да влезе Фортинбрас и да каже това, което винаги казва: „Изнесете труповете!”
Аватар
zlateto
Майстор на перото
Майстор на перото

Статии: 1
Благодарил: 133 пъти
Благодарено: 1185 пъти

Мнениеот ivo75 » 20 Юли 2018, 10:18:14

ВРЕМЕНАТА СА СТРАШНИ, ЗАТОВА НИКОЙ НЕ ХОДИ БЕЗ ПРИДРУЖИТЕЛ, ТРЪМП Е НАВСЯКЪДЕ С ДЪЩЕРЯ СИ, А МАКРОН С МАЙКА СИ!

Бат' Боце остана единственият смелчага....
или обратното....
Аватар
ivo75
Писач без спирка
Писач без спирка

Мнениеот ivo75 » 3 Август 2018, 14:58:12

Живеехме в къща с много саксии с цветя на двора.

Преди едно рязко застудяване жената прибра много от тях вътре, за да ги запази. Оказало се, че един малък смок се бил сгушил в едно от цветята. Когато бил внесен вътре и се стоплил, се раздвижил и жената го видяла да пропълзява под дивана. И нададе невероятен писък. Аз, който в това време си взимах душ, изтичах гол в коридора да видя какво става. Тя ми каза, че има змия под дивана. Коленичих гол на пода, за да проверя. В този момент явно дошло кучето и ми завря студения си нос отзад, както правят кучетата. Аз обаче реших, че змията ме ухапала, изкрещях, подхлъзнах се и паднах на пода. Жената помисли, че съм получил удар, извика бърза помощ, покри ме с покривка и ми каза да не мърдам. Докторите нахлуха, не обърнаха внимание на протестите ми и ме понесоха на носилката. Точно тогава смочето реши да се размърда под дивана, един от екипа го видя и изпусна своя край на носилката, което обяснява счупения ми крак. Жената повика на помощ съседа, който се въоръжи с навит вестник и започна да ръчка под дивана. След известно време явно реши, че всичко е наред и каза на жена ми, че змията я няма. Тя с облекчение се тръшна на дивана и смочето, явно покатерило се между възглавниците, се размърдало. Тя, явно го усетила, изкрещя и припадна. Съседът се втурна да й прави изкуствено дишане и точно тогава жена му влезе и го видя с устни върху тези на жена ми. Развика се като Джеки Чан и му нанесе страшен удар с пазарската чанта, от което пък и той припадна. Сега вече и полицията вече беше дошла. Видяха двамата на пода, жена му с окървавена чанта в ръце и рекоха да арестуват всички, но ние обяснихме защо е цялата патардия, заради едно смоче. Те не ни повярваха, но точно тогава смочето реши да докаже истината и изпълзя. Единият от полицаите се стресна, подскочи и се преобърна през прозореца върху кучето, което пък на свой ред се стресна и драсна към улицата, където някакъв явно се опита да го избегне и се натресе в полицейската кола, която взе, че се запали. Викнаха и пожарната, която в бързането си отнесе два стълба и спря тока на целия квартал. Но пък загасиха патрулката. След време ме изписаха от болницата, оправихме прозореца, кучето се върна, полицаите си взеха нова кола. Мина още известно време, с жена ми гледахме телевизия, и по новините казаха, че се очаква рязко застудяване. Жената ме попита дали да не вземе да внесе саксиите вътре. И тогава, господин съдия, я застрелях..
или обратното....
Аватар
ivo75
Писач без спирка
Писач без спирка

Мнениеот ivo75 » 10 Август 2018, 17:51:47

Доналд Тръмп умрял и след десетина години, той се отегчил и помолил Господ да му разреши да разгледа Земята.

Той искал да види какво е положението в неговата страна. Господ се съгласил и му дал един ден на разположение да ходи по земята. Тръмп отишъл в един бар в Ню Йорк и си поръчал една голяма халба бира. След това попитал бармана, какви са основните проблеми в страната. Барманът му отговорил учудено:
– Какви проблеми, бе човек? Та ние сме една велика империя и всичко около нас е наше.
– Е, как така наше? Ами Ирак, Афганистан…
– И те също са наши!
– Ами Европа, Африка, Близкия изток?
Барманът извадил един глобус изпод тезгяха и гордо го завъртял, казвайки:
– Ние сме най-великата империя! Целият свят ни принадлежи!
Тръмп си допил бирата щастлив, горд и доволен. Станал да си ходи и казал на бармана:
– Е, благодаря ти, приятелю! Колко ти дължа за бирата?
– Две рубли моля…
или обратното....
Аватар
ivo75
Писач без спирка
Писач без спирка

Мнениеот ivo75 » 19 Октомври 2018, 16:11:19

Жените се влюбват в това, което чуват. Мъжете – в това, което виждат. Затова жените се гримират, а мъжете лъжат.

9 от 10 мъже предпочитат жени с големи гърди, а 10-ият мъж предпочита… останалите 9 мъже.

Има два вида мъже, цицомани и цицофоби. Цицоманите обичат големите женски гърди, а цицофобите мразят малките...
или обратното....
Аватар
ivo75
Писач без спирка
Писач без спирка

Предишна

Назад към Весело