• Advertisement

Кога полицията има право да влиза в частен дом?

Информация за удължаване на международен паспорт, тарикатлъци със шофьорските книжки и др.

Re: Кога полицията има право да влиза в частен дом?

Мнениеот бонджорно'принчипеса » 26 Януари 2018, 17:42:54

rikiking написа:
zlateto написа:Cлед 4 седмици, живот и здраве, ще ти се наложи да взимаш денонощно доста по-сложни решения ...

На мен ако ми се налагаше да раждам :mrgreen: след четири седмици, щях да туря кръста на парите,да си гледам спокойствието и да се подготвям за тихото и мирно битие на лехуса през следващите два-три, че и шест месеца :laughing6:

Кажи му на мъжа ти да си развърже там кесията,да възстанови разходите и да не ти опонира много,щото в България законите и нравите са други и няма да му мине номера да се прави на Ерлкьониг ...

Как беше .... Wer reitet so spät durch Nacht und Wind? Es ist der Vater mit seinem Kind... :-({|=

мани ти, аз не родих след 4 седмици, а броени дни след този съвет. :mrgreen: :cheers: представям си да се бях занимавала с тези глупости на мъжа ми.
бонджорно'принчипеса
Роден писач
Роден писач

Благодарил: 92 пъти
Благодарено: 71 пъти

Мнениеот rikiking » 26 Януари 2018, 18:43:48

бонджорно'принчипеса написа:
rikiking написа:
zlateto написа:Cлед 4 седмици, живот и здраве, ще ти се наложи да взимаш денонощно доста по-сложни решения ...

На мен ако ми се налагаше да раждам :mrgreen: след четири седмици, щях да туря кръста на парите,да си гледам спокойствието и да се подготвям за тихото и мирно битие на лехуса през следващите два-три, че и шест месеца :laughing6:

Кажи му на мъжа ти да си развърже там кесията,да възстанови разходите и да не ти опонира много,щото в България законите и нравите са други и няма да му мине номера да се прави на Ерлкьониг ...

Как беше .... Wer reitet so spät durch Nacht und Wind? Es ist der Vater mit seinem Kind... :-({|=

мани ти, аз не родих след 4 седмици, а броени дни след този съвет. :mrgreen: :cheers: представям си да се бях занимавала с тези глупости на мъжа ми.

Ха честито .Да ти е жива и здрава рожбата. :thumbleft:
Загуби се напоследък ... :mrgreen:
We can't help everyone, but everyone can help someone.
Ronald Reagan
Аватар
rikiking
Писач без спирка
Писач без спирка

Снимки: 1
Благодарил: 223 пъти
Благодарено: 410 пъти

Мнениеот Mony60 » 26 Януари 2018, 19:48:27

Да ти е живо и здраво синчето :bebok:
Чакахме те да се върнеш :)
Аз ти позабравих вярно историята, но защо продължава да те притеснява този югендамт? Длъжна ли си да им даваш някакъв отчет?
Аватар
Mony60
Роден писач
Роден писач

Благодарил: 146 пъти
Благодарено: 179 пъти

Мнениеот бонджорно'принчипеса » 27 Януари 2018, 17:55:59

много благодаря за поздравленията! Не знаех, че толкова много ще ми хареса да съм мама! :love7: :love7: :love7:
Мони60, ами не знам? и аз това се чудя? притеснявам се да не почнат да ми правят проблеми...засега не съм ги чувала, но ние още сме си в България. Засега единственото, което ми хрумва, е да преведа всички медицински документи от раждането и от прегледите/ваксинациите. Друго не се сещам. Някой има ли опит с тези хора? Чета страшни работи, че лепнат ли се за теб няма оттърване и да си призная много ме е страх, дори и да не са съвсем същите ситуации. Четох даже за случаи с българки. Много ми се иска да го реша този проблем по някакъв рисклос начин, тоест да не поемам дори и 0.001% риск да имам проблеми с тези юа, защото съм си леко параноична като стане дума за чиновници и институции. Някой има ли идеи? Дали от сега да ангажирам адвокат ?
бонджорно'принчипеса
Роден писач
Роден писач

Благодарил: 92 пъти
Благодарено: 71 пъти

Мнениеот Mony60 » 28 Януари 2018, 14:05:26

бонджорно'принчипеса написа:Дали от сега да ангажирам адвокат ?

Престани да дърпаш дявола за опашката! Радвай се на детенцето си и забрави за случилото се!
Аватар
Mony60
Роден писач
Роден писач

Благодарил: 146 пъти
Благодарено: 179 пъти

Предишна

Назад към Документи