• Advertisement

Смесен брак бременност съвет

Информация за удължаване на международен паспорт, тарикатлъци със шофьорските книжки и др.

Re: Смесен брак бременност съвет

Мнениеот rikiking » 2 Юни 2017, 21:03:35

pinco написа:ха ха, разсмя ме тотално, много си забавен, само, че и на теб не ти стига май капацитета, защото не съм женена за баварски селянин. Все още не са се осъществили провинциалните ми мечти, не всеки има този късмет като твоя =D>

и ти си била винаги забавна, особено когато никога не си успявала да отговориш конкретно на зададените въпроси.
В това отношение си номер едно тук.
We can't help everyone, but everyone can help someone.
Ronald Reagan
Аватар
rikiking
Писач без спирка
Писач без спирка

Снимки: 1
Благодарил: 183 пъти
Благодарено: 314 пъти

Мнениеот pinco » 2 Юни 2017, 21:15:56

rikiking написа:
pinco написа:ха ха, разсмя ме тотално, много си забавен, само, че и на теб не ти стига май капацитета, защото не съм женена за баварски селянин. Все още не са се осъществили провинциалните ми мечти, не всеки има този късмет като твоя =D>

и ти си била винаги забавна, особено когато никога не си успявала да отговориш конкретно на зададените въпроси.

уау, че това си е комплимент! Първа не само на село! Няма да мога да спя от вълнение!

Има тънка разлика,не че не съм успявала, а не съм искала.
pinco
Редовен писач
Редовен писач

Благодарил: 8 пъти
Благодарено: 65 пъти

Мнениеот rikiking » 2 Юни 2017, 22:27:13

pinco написа:
rikiking написа:

уау, че това си е комплимент! Първа не само на село! Няма да мога да спя от вълнение!

Има тънка разлика,не че не съм успявала, а не съм искала.

Eдно е - да искаш, второ е - да е според скромните ти възможности, трето е - да си способна и да можеш. :laughing6:
Ronald Reagan
Аватар
rikiking
Писач без спирка
Писач без спирка

Мнениеот ivo75 » 2 Юни 2017, 22:46:27

rikiking написа:...

НК на НРБ съм го чел още в трети клас....-:mrgreen:

Кралю, не остана читател и чукча-писател, който да не знае, колко си велик, колко е прекрасна
Африка и какъв Бог е Тръмпи... и ти негов пророк.
Че си бил вундеркинд е вън от всякакво съмнение и аз няма да издребнявам, че в трети клас
си чел НК на НРБ, пък сега било НК на РБ. Една буква разлика при припокриващо се съдържание,
мисля не е толкова важно, нали?
Само едно нещо ме смущава и напуква(само в моите очи разбира се) ореола обрамчил главата ти...
на светец и мъдрец. Ти вЕрно ли от трети клас не си претърпял някакво развитие? Нямаш ли
усещането, че един ноВ прочит на НК ще ти е от полза, раздавайки правни съвети?
Аватар
ivo75
Златен писач
Златен писач

Благодарил: 8 пъти
Благодарено: 146 пъти

Мнениеот rikiking » 3 Юни 2017, 06:20:28

ivo75 написа:
rikiking написа:...

НК на НРБ съм го чел още в трети клас....-:mrgreen:

Кралю, не остана читател и чукча-писател, който да не знае, колко си велик, колко е прекрасна
Африка и какъв Бог е Тръмпи... и ти негов пророк.
Че си бил вундеркинд е вън от всякакво съмнение и аз няма да издребнявам, че в трети клас
си чел НК на НРБ, пък сега било НК на РБ. Една буква разлика при припокриващо се съдържание,
мисля не е толкова важно, нали?
Само едно нещо ме смущава и напуква(само в моите очи разбира се) ореола обрамчил главата ти...
на светец и мъдрец. Ти вЕрно ли от трети клас не си претърпял някакво развитие? Нямаш ли
усещането, че един ноВ прочит на НК ще ти е от полза, раздавайки правни съвети?

Не бе , не съм го чел оттогава, щом ти отново изживявайки се като последна инстанция го казваш, не съм... Ясновидските ти способности отдавна са ми известни, та не ща да ти опонирам.Карам на познания от прогимназията :mrgreen:

Явно неолибералната дружинка започва пак да става вокална .... :-k
Ronald Reagan
Аватар
rikiking
Писач без спирка
Писач без спирка

Мнениеот бонджорно'принчипеса » 13 Юли 2017, 06:39:49

след някакви консултации и разпитвания, установих, че има значение къде се развежда човек. Това е основното. Другото са разни фантазии. Засега реших, че детето ще има българско гражданство, а по-нататък, като се успокоя, ще има и немско, но гражданството на детето не играе голяма роля, а местожителството. Проблеми няма законови да се разведа в България, ако недай си боже се наложи. Също така ще го раждам в България, по съвсем други причини, и с мъжа ми ще живеем там първите 6 месеца от живота на сина ми, за да ми помага мама, а не акушерка, и после обратно, като не знам къде е обратното изобщо, тъй като засега двамата работим в различни държави. :mrgreen: :cheers:
бонджорно'принчипеса
Роден писач
Роден писач

Благодарил: 92 пъти
Благодарено: 71 пъти

Мнениеот rikiking » 13 Юли 2017, 20:30:40

бонджорно'принчипеса написа: Също така ще го раждам в България, по съвсем други причини, и с мъжа ми ще живеем там първите 6 месеца от живота на сина ми, за да ми помага мама, а не акушерка.........:mrgreen: :cheers:

Чакай сега, ама тя мама вместо акушерката ..... при раждането ли .....? :-k
Ronald Reagan
Аватар
rikiking
Писач без спирка
Писач без спирка

Предишна

Назад към Документи