• Advertisement

Внимание - немските зъболекари

Кой каза "Наздраве"? :-)

Re: Внимание - немските зъболекари

Мнениеот amatama » 7 Декември 2017, 19:44:39

ако опреш до немски специалист в която и да е сфера на битието по добре си свърши сам работата,единственното им хубаво нещо е само спешната помощ от тук на там е жива трагикомедия ! :mrgreen:
amatama
Редовен писач
Редовен писач

Благодарил: 37 пъти
Благодарено: 28 пъти

Re: Внимание - немските зъболекари

Мнениеот VaskoLeon » 7 Декември 2017, 22:21:33

Повечето немски зъболекари са добри специалисти, но 2 пъти попадах на пълни профани.

Първият път бе преди 28 години в Корнвестхайм, отдох да ми извадят един мъдрец. Зъболекарката ми сложи упойка и без да изчака да задейства почна да го вади. Беше през лятото, изпотих се като прасе от болката, а тя ми се присмива, че мъжете не можели да търпят слаби болки. Едва когато стъпих долу на улицата ми изтръпна горната устна и разбрах какво е сбъркала.

Вторият път преди 2 години отивам на зъболекар с немска фамилия, той като ми прочете името започна директно на български, следвал бил в България. Имах два малки кариеса отпред и след като си свърши работата ми оснанаха грапави места. Нищо, си помислих, сигурно е сложил лекарство и е цементирал местата. На другият път го помолих първо да ми сложи белите пломби отпред, било готово още първият път. Естествено храната изглади местата за няколко месеца, но моята зъболекарка в България ми шлайфа новите пломби с два вида пасти, и постоянно опипва място за да се увери, че е перфектно. Естествено повече не стъпих при "българското" заболекарче! :mrgreen:

Та в Германия тоже има проблемни зъболекари, както е в и в България.
Аватар
VaskoLeon
Писач без спирка
Писач без спирка

Благодарил: 41 пъти
Благодарено: 38 пъти

Предишна

Назад към Здраве