• Advertisement

Секс за една нощ ?

В категорията попадат: "Искрено и лично", "(Не)споделена любов", "Първи трепети" и "Мъжът и жената интимно" :-)

Мнениеот lubo_kranchew » 9 Юли 2007, 22:53:27

velingrad написа:
lili_vlaeva, няма нищо по-хубво от необвързващ, хубав, смел, безумен, шеметен, див и готин секс.
Не се възспира-йте, наслаждавайте се! Живота е кратък - много кратък. Авантюра??? Кое по-точно е авантюра? Удоволствието, без задължения или задълженията без удоволствие?
Уфффф, май станах сериозен...обичаш, мразиш, ненавиждаш - ако имаш секс, всичко е почти о.к.

без никакви задни мисли- просто мнение

velingrad евала
Последна промяна lubo_kranchew на 9 Юли 2007, 23:30:13, променена общо 2 пъти
Аватар
lubo_kranchew
Роден писач
Роден писач

Благодарил: 0 пъти
Благодарено: 7 пъти

Мнениеот lili_vlaeva » 9 Юли 2007, 23:03:59

Vel, аз също съм съгласна с теб! Не мисля,че има каквото и да е лошо в секса за една нощ. Според мен няма и разлика в това 'Секс за 1 нощ" и "Секс за 1 седмица". И колкото повече хора осъзнаят това, толкова по-добре за тях.

Моето мнение е За това, стига партньорите да не са обвързани с други. Иначе какво пък толкова да ти пука какво ще си помисли някой, който може и никога повече да не видиш.
В карайна сметка аз не плащам Данък обществено мнение. Нали така? :roll:
I hope life isn't a big joke, because I don't get it. ~Jack Handey
Аватар
lili_vlaeva
Златен писач
Златен писач

Благодарено: 5 пъти

Мнениеот vwpolo » 9 Юли 2007, 23:05:36

velingrad написа:
liverbird написа:А някой да е завързвал сериозна връзка от 'секс за една нощ'?

Дa! От/след секс за една нощ, съм женен вече векове... :wink:

това го бях забравил, идол си ми
Aut inveniam viam, aut faciam
Аватар
vwpolo
Писач без спирка
Писач без спирка

Благодарено: 4 пъти

Мнениеот vwpolo » 9 Юли 2007, 23:08:45

Според мен няма и разлика в това 'Секс за 1 нощ" и "Секс за 1 седмица"

е зависи от момчетата :oops:
Аватар
vwpolo
Писач без спирка
Писач без спирка

Мнениеот lili_vlaeva » 9 Юли 2007, 23:14:06

vwpolo написа:
Според мен няма и разлика в това 'Секс за 1 нощ" и "Секс за 1 седмица"

е зависи от момчетата :oops:

:D :D Ех че си ни скромен...
I hope life isn't a big joke, because I don't get it. ~Jack Handey
Аватар
lili_vlaeva
Златен писач
Златен писач

Мнениеот Bossy » 9 Юли 2007, 23:23:22

няма по хубаво не6то :lol: :sex: :sex: :sex: :sex: :sex: :) да ми пи6ат желае6ти :lol: :lol: :lol: :lol:
Bossy
Роден писач
Роден писач

Благодарил: 2 пъти
Благодарено: 2 пъти

Мнениеот vwpolo » 9 Юли 2007, 23:27:56

на съседите един лабрадор се е разгонил...
Аватар
vwpolo
Писач без спирка
Писач без спирка

Мнениеот velingrad » 9 Юли 2007, 23:29:38

lili_vlaeva написа: В карайна сметка аз не плащам Данък обществено мнение. Нали така? :roll:

Тц, плащаш, със сигурност плащаш. Важното е, дали ти пука от това. :wink:
И понеже, виждам съм на път да се "предавам" и с "лични" в общ Форум, обичайте се и "секс на екс" - женитбата е неизбежна, освен ако се казваш....оппа, щах да назова някого. С други думи, павтарям и затретвам - секс-а си е необходимост, секс-а си е наложеност.
Един се "прави" на "честен", друг на невинен, трети на...
Живейте днес - утрето куче го яло...

Bossy, така никога, нищо няма да стане :wink: мадамите и да са желаещи, няма да ти го "вържат на носа". Тая работа не е като "оная" - иска си борба и мили очички :wink:

п.п. между другото Bossy, броят на постнатите смайли-с, не е определящ за значението на мнението ТИ.
Последна промяна velingrad на 9 Юли 2007, 23:34:00, променена общо 1 път
Ако не харесваш нещо, промени го. Ако не можеш, промени отношението си. Не мрънкай.
На народите с къса памет,
преходите им са много дълги!
Аватар
velingrad
Доживотен
Доживотен

Снимки: 392
Благодарил: 659 пъти
Благодарено: 709 пъти

Мнениеот estira » 9 Юли 2007, 23:33:26

Неееееее, това е нечовешко! :lol: + :lol:

lili_vlaeva написа:Обикновено жените, които се отдават на „one night stand“ се делят най-общо на две - „мъжемелачки“ и „отхвърлени от любимия“.

А третият вид просто иска да се почуства жена. Без обвързвания, без чувства, без обичайния първа-втора-трета-среща сценарий, на която всеки с пресъхнала уста разказва едно и също, в стремежа си ужасно да се хареса на отсрещния и от пролетен флирт да се получи седемгодишна връзка.

lili_vlaeva написа:Научно доказано е, че жените (с малки изключения) не са така първосигнални в сексуалните си желания както мъжете и щом видят хубав мъж, не тръгват с идеята да го вкарат в леглото си.

Да бе, да! Те само искат, разбираш ли, да се разходят романтично с него в парка, да бъдат изпратени до вкъщи с милион цветя и на вратата да се разделят поживо - поздраво с целувка по челото. Ако може младият джентълмен да ми помогне да се съблека, да ми разтрие краката и да нахрани рибата преди да си тръгне!

lili_vlaeva написа:Има огромна вероятност, вместо удовлетворена, на следващата сутрин да се почувствате доста унизена. Така често започват депресивните състояния при много от жените.
Изводът? - Ако не сте сигурна, че сексът за една вечер е за вас и че няма да го отминете с лека ръка, не го правете, за да си спестите разочарованието от самите себе си. Ако все пак се случи, и се чувствате зле, правилната гледна точка е: „Поне пробвах“.

А ако се събудите със звезди в очите, не вървите, а подскачате и за първи път от месеци наред не си броите калориите в обедната почивка, то значи нещо не ви е наред и трябва спешно дa посетите личния си тантра - учител. Противопоказно е също гледането на Prison Break в четвъртък! :lol:

Хайде холан!
Последна промяна estira на 9 Юли 2007, 23:46:44, променена общо 3 пъти
Как ме мъчи всеки ден тоз въпрос трагичен - хем да бъда откровен, хем да бъда симпатичен.
Аватар
estira
Доживотен
Доживотен

Снимки: 275
Статии: 10
Благодарил: 694 пъти
Благодарено: 421 пъти

Мнениеот lubo_kranchew » 9 Юли 2007, 23:37:12

lili_vlaeva написа:Иначе какво пък толкова да ти пука какво ще си помисли някой, който може и никога повече да не видиш.
В карайна сметка аз не плащам Данък обществено мнение. Нали така? :roll:

Лили евала, четеш ми мислите :)
Аватар
lubo_kranchew
Роден писач
Роден писач

Благодарено: 7 пъти

Мнениеот Bossy » 9 Юли 2007, 23:58:20

velingrad написа:Bossy, така никога, нищо няма да стане :wink: мадамите и да са желаещи, няма да ти го "вържат на носа". Тая работа не е като "оная" - иска си борба и мили очички :wink:

п.п. между другото Bossy, броят на постнатите смайли-с, не е определящ за значението на мнението ТИ.

хахах мерси за съвета велинград :) ама ти за мен не се притесняваи :lol: аз все някак ще се оправя 8) а имам и мили очички :)
Bossy
Роден писач
Роден писач

Благодарил: 2 пъти
Благодарено: 2 пъти

Мнениеот azbuk » 10 Юли 2007, 00:00:07

хора, вие действително ли си мислите, че сексът може да е необвързващ? един вид едно такова триене на телата, както казваше една моя позната, и нищо под кожата. а на другия ден все едно нищо не е било?

според мен бъркате (много от вас) едно спонтанно (но много дълбоко) изживяване, което може, да, да доведе изненадващо до нещо трайно, с някакви стеротипи за необвързаност. на кое ниво тая необвързаност? ако е на емоционално, да ви имам секса. иначе е ясно, че мисълта за седемгодишна връзка едва ли е това, което трябва да ви се върти в главата, докато го правите. да кажем, че всякакво планиране в ясно определени граници е просто тъпотия.

мое мнение.
"Недостаток оригинальности...считался всегда первым качеством и лучшею рекоммендацией человека дельного, делового и практического."
Аватар
azbuk
Златен писач
Златен писач

Мнениеот estira » 10 Юли 2007, 00:13:27

Разбира се, че може, важна е нагласата! Ако вместо крем карамел ти донесат желиран пудинг ще бъдеш разочарован, но ако се получи обратното, т.е. ако нямаш високи очаквания и въпреки всичко се получи нещо трайно и прекрасно... surprise, surprise!
Как ме мъчи всеки ден тоз въпрос трагичен - хем да бъда откровен, хем да бъда симпатичен.
Аватар
estira
Доживотен
Доживотен

Снимки: 275
Статии: 10
Благодарил: 694 пъти
Благодарено: 421 пъти

Мнениеот azbuk » 10 Юли 2007, 00:16:12

estira написа:Разбира се, че може, важна е нагласата!

друго имах предвид.

П.П. нагласата е, че СИ с другия (и за това не би трябвало да трябва да се нагласяваш :wink:). това да СИ с другия не е дамска козметика.
"Недостаток оригинальности...считался всегда первым качеством и лучшею рекоммендацией человека дельного, делового и практического."
Аватар
azbuk
Златен писач
Златен писач

Мнениеот velingrad » 10 Юли 2007, 00:24:49

azbuk написа:хора, вие действително ли си мислите, че сексът може да е необвързващ?

Лично мнение, като "редови" солдат: може, може и още как може. Дали ще е "обвързващ" или не, зависи само и единственно от теб.
един вид едно такова триене на телата, както казваше една моя позната, и нищо под кожата. а на другия ден все едно нищо не е било?

Yippie ya yay и още как и какво лошо има в "триене на телата"? Нормален "животински" Trieb - или сме нещо друго?
Затваряш очите (или точно тогава ги отваряш), отпускаш се (или баш сега се стягаш) и/или се отправяш far far away Или, не го можеш и...нищо повече от това да губиш...
Ако не харесваш нещо, промени го. Ако не можеш, промени отношението си. Не мрънкай.
На народите с къса памет,
преходите им са много дълги!
Аватар
velingrad
Доживотен
Доживотен

Снимки: 392
Благодарил: 659 пъти
Благодарено: 709 пъти

ПредишнаСледваща

Назад към Всичко е любов