• Advertisement

Има ли разлика преди и след имигрантските набези?

Еми за тва, онова и т.н. Тука може да пише всеки по всички теми, които го вълнуват.

Re: Има ли разлика преди и след имигрантските набези?

Мнениеот bknf » 20 Октомври 2017, 07:50:23

Като прегледах сутрешната немска преса, прочетох за едно събитие. Един "специалист" - "бежанец" от Гана, минал през Либия, Италия и т.н., и февруари тая година пристигнал в Немско. Шило в торба не стои, и април с една брадва - нападнал двойка студенти в една палатка (някъде около Бон). Заплашил ги, взел им 6 евро и 1 високоговорител и казал на 23 годишнотото момиче да излезе с него отвънка. Носил си и одяло. Приятеля и като се обаждал по това време в полицията, полицайката му казала че се майтапи ;-). За изнасилването му дали му 11 години.
Прикачени файлове
bknf
Професионалист
Професионалист

Снимки: 0
Благодарил: 247 пъти
Благодарено: 389 пъти

Мнениеот ivo75 » 20 Октомври 2017, 08:08:54

А не прочете ли за един V Mann, който миналата година е търсил хора сред ислямското мильо за извършване на атентати с камион? Съвсем случайно същият V Mann е бил в контакт с атентатора от Берлин. Последният го застреляха рано, рано една сутрин на малка гара до Милано.....без свидетели...
"Принципът на солидарната демокрация- Путин е виновен до доказване на противното и въпреки това"
Аватар
ivo75
Писач без спирка
Писач без спирка

Снимки: 1
Благодарил: 8 пъти
Благодарено: 169 пъти

Мнениеот rikiking » 22 Октомври 2017, 14:05:48

bknf написа:"бежанец" от Гана
- това звучи почти като бежанец от Швейцария . :laughing6:

Е затова и араби и африканци открито ни се подиграват и ни цицат като дойни крави, благодарение на тъпоумието на някои Европейски управници. А същите овластени празноглавци раздадоха парите на трудовите данъкоплатци на разни безделници , нехранимайковци и престъпни елементи събрани от цял свят,домъкнали се от най-пропадналите гета и бамбукови колиби.

Гана е най-мирната и уредена страна в Западна Африка, преди три години си пих бирата по плажовете на Тема и ходих пеша по цяла Акра , толкова безопасно , културно и подредено, че чак се учудих. За едно двугодишно разрешително за работа ганайците събират четири цифрени суми в зелено и имат строга годишна квота за европейци, заради големия наплив мераклии за работа там, главно англичани и холандци.

Обаче ганайският безделник решил да хапне от на баницата мекото, прецапал морето и естествено в Германия му дали статут на "бежанец" . Сакън да не го върнат в Акра, че там е заплашен да се пребие, ако се подхлъзне на излъскания мрамор в някой от многобройните молове.... ](*,)

Боже, прибери си версиите. [-o<
We can't help everyone, but everyone can help someone.
Ronald Reagan
Аватар
rikiking
Писач без спирка
Писач без спирка

Благодарил: 237 пъти
Благодарено: 422 пъти

Мнениеот ivo75 » 23 Октомври 2017, 18:09:21

rikiking написа:...

Гана е най-мирната и уредена страна в Западна Африка, преди три години си пих бирата по плажовете на Тема и ходих пеша по цяла Акра , толкова безопасно , културно и подредено, че чак се учудих. За едно двугодишно разрешително за работа ганайците събират четири цифрени суми в зелено и имат строга годишна квота за европейци, заради големия наплив мераклии за работа там, главно англичани и холандци.

Обаче ганайският безделник решил да хапне от на баницата мекото, прецапал морето и естествено в Германия му дали статут на "бежанец" . Сакън да не го върнат в Акра, че там е заплашен да се пребие, ако се подхлъзне на излъскания мрамор в някой от многобройните молове...

Не е съвсем по темата, но има връзка някаква...Много ме напъва да питам, тия дето още не са посетили прекрасния континент Африка, абе хора не ви ли се ходи? Вижте какви красоти, мрамори, чистота, англичани и холандци дето ще се изпотрошат краката, кой да е първи, и кои да са повече... Не ви ли напъва да посетите тези природни и други красоти? Многобройните молове не създават у вас шопинг истерия? Питам съвсем откровенно, щото аз съм ходил. Отидох с желание, и се върнах с облекчение, но даже и на мен ми се ходи, като чета, колко всичко е прекрасно. И хич не ги разбирам тез балъци, дето се давят в Средиземно море бягайки от тоз земен рай....
"Принципът на солидарната демокрация- Путин е виновен до доказване на противното и въпреки това"
Аватар
ivo75
Писач без спирка
Писач без спирка

Мнениеот rikiking » 23 Октомври 2017, 18:18:02

ivo75 написа:

Обаче ганайският безделник решил да хапне от на баницата мекото, прецапал морето и естествено в Германия му дали статут на "бежанец" . Сакън да не го върнат в Акра, че там е заплашен да се пребие, ако се подхлъзне на излъскания мрамор в някой от многобройните молове...

Не е съвсем по темата, но има връзка някаква...Много ме напъва да питам, тия дето още не са посетили прекрасния континент Африка, абе хора не ви ли се ходи? Вижте какви красоти, мрамори, чистота, англичани и холандци дето ще се изпотрошат краката, кой да е първи, и кои да са повече... Не ви ли напъва да посетите тези природни и други красоти? Многобройните молове не създават у вас шопинг истерия? Питам съвсем откровенно, щото аз съм ходил. Отидох с желание, и се върнах с облекчение, но даже и на мен ми се ходи, като чета, колко всичко е прекрасно. И хич не ги разбирам тез балъци, дето се давят в Средиземно море бягайки от тоз земен рай....

Мисля че съм ти пускал вече май някоя снимчица от личния ми архив. В интерес на истината в Африка луксът е истински и петте звезди са истински пет звезди - не като немските уж петзвездни местенца с намален персонал и конвейрно обслужване. Зависи къде си се завирал и в коя държава си ходил.

А гета, мизерия и беднотия има естествено навсякъде, повече от ясно е и точно затова има и истински лукс от обратната страна. Наистина не е като като в любимата ти държава Германия , дето има за всички ама по малко... :mrgreen:
Ronald Reagan
Аватар
rikiking
Писач без спирка
Писач без спирка

Мнениеот bknf » 23 Октомври 2017, 21:30:21

ivo75 написа: Много ме напъва да питам, тия дето още не са посетили прекрасния континент Африка, абе хора не ви ли се ходи? Вижте какви красоти, мрамори, чистота, англичани и холандци дето ще се изпотрошат краката, кой да е първи, и кои да са повече... Не ви ли напъва да посетите тези природни и други красоти? Многобройните молове не създават у вас шопинг истерия? Питам съвсем откровенно, щото аз съм ходил. Отидох с желание, и се върнах с облекчение, но даже и на мен ми се ходи, като чета, колко всичко е прекрасно. И хич не ги разбирам тез балъци, дето се давят в Средиземно море бягайки от тоз земен рай...

Бях само в Мароко. Нищо лошо не мога да кажа, но си има особености. Навътре по Африка, не съм обикалял - но ми попадна 1 книга, разгледах я.. Един немец, обикалял с джипa из Африка, 60 хиляди км. Разказва интересни неща.
http://africa.christophbangert.com/

Що се отнася до "земния рай".. то въпроса е, ако 1/10 от африканците се пренесат в Европа, какво ще стане? ;-)
Прикачени файлове
bknf
Професионалист
Професионалист

Мнениеот itzo » 24 Октомври 2017, 07:29:27

bknf написа:...Що се отнася до "земния рай".. то въпроса е, ако 1/10 от африканците се пренесат в Европа, какво ще стане? ;-)

Ами, смятай:
Нигерия, преброяване от 1931 година- 19 928 171 население.

Нигерия, преброяване от 2006 година- 140 003 542 население.

Към момента, ако някой се престраши да ги преброи ще ги изкара около 185 милиона :laughing6: Представи си как щеше да изглежда картинката без глад, болести, мизерия и непрекъснати граждански войни.
Real stupidity beats artificial intelligence every time
itzo
Писач без спирка
Писач без спирка

Благодарил: 2 пъти
Благодарено: 195 пъти

Мнениеот rikiking » 24 Октомври 2017, 14:25:55

itzo написа:
bknf написа:...Що се отнася до "земния рай".. то въпроса е, ако 1/10 от африканците се пренесат в Европа, какво ще стане? ;-)

Ами, смятай:

Нигерия, преброяване от 2006 година- 140 003 542 население.

Към момента, ако някой се престраши да ги преброи ще ги изкара около 185 милиона :laughing6: Представи си как щеше да изглежда картинката без глад, болести, мизерия и непрекъснати граждански войни.

По техни официални данни, нигерийците са 180 млн - това обаче са тия преброените. Има области в които войска не смее да стъпва , па камо ли някой да ги брои,така че със сигурност са над 200 млн. в момента ... Навсякъде е пълно с хора, по улици , пътища в градове , извън градовете. Даже това се смеехме, че като караш по пътя извън града , зад всеки храст святкат по два - три чифта очи , няма къде да спреш да се скриеш и по нужда даже.......:)

Затова много от нигерийките са научени - както върви по улицата , като и се припикае, запретва полата и направо на асфалта или тротоара публично ... :mrgreen:
Ronald Reagan
Аватар
rikiking
Писач без спирка
Писач без спирка

Мнениеот onufriy » 24 Октомври 2017, 14:48:46

Ако е с пола, пак добре, че иначе:
Изображение
onufriy
Роден писач
Роден писач

Благодарил: 159 пъти
Благодарено: 253 пъти

Мнениеот ivo75 » 24 Октомври 2017, 15:08:11

rikiking написа:
ivo75 написа:

..... В интерес на истината в Африка луксът е истински и петте звезди са истински пет звезди - не като немските уж петзвездни местенца с намален персонал и конвейрно обслужване....

Eто, черно на бяло, за тези, които се колебаят заслужава ли си Африка? На 110%, както се разбира, там даже и луксът е истински. Европа фалшив петзвезден лукс, Африка истински...

bknf написа: Бях само в Мароко. Нищо лошо не мога да кажа, но си има особености...

Не лошо бре, кажи нещо хубаво. Отпусни се, не се стискай, удари една реклама, виж краля, колко е щедър, ще каже човек, че всичките му инвестиции са в туй прекрасно място Африка :mrgreen:

itzo написа:...
Ами, смятай:

Нигерия, преброяване от 2006 година- 140 003 542 население....

Сега съвсем ми просветля, те горките не бягат от тоз рай, защото търсят по- убав живот, не те там си имат всичко и молове, и мрамори, и чистота, но пусто мястото не им стига, щот съ ного :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Последна промяна ivo75 на 24 Октомври 2017, 16:12:34, променена общо 1 път
Аватар
ivo75
Писач без спирка
Писач без спирка

Мнениеот itzo » 24 Октомври 2017, 15:15:26

rikiking написа:със сигурност са над 200 млн. в момента ...

Е няма да спорим сега за някакви си петнадесетина милиона плюс/минус :laughing6: Мисълта ми е другаде- у нас се прокарва към момента теоремата "глейте ся, девет милиона бяхме през Златен Тошов Век- сега нямаме и седем. Лошо, лошо, демокрацията но отне много..." Ще рече- в Нигерия и изобщо Африка последните 60-70 години е имало не златен, ами направо платинено- диамантен век, щом населението е удесеторило броя си...
Real stupidity beats artificial intelligence every time
itzo
Писач без спирка
Писач без спирка

Благодарил: 2 пъти
Благодарено: 195 пъти

Мнениеот ivo75 » 24 Октомври 2017, 15:20:46

itzo написа:.... Ще рече- в Нигерия и изобщо Африка последните 60-70 години е имало не златен, ами направо платинено- диамантен век, щом населението е удесеторило броя си...

Удвоили са се, защото светият католически(педофилски) престол не им дава да използват контрагумичка :mrgreen:
Аватар
ivo75
Писач без спирка
Писач без спирка

Мнениеот bknf » 24 Октомври 2017, 19:17:22

itzo написа: Мисълта ми е другаде- у нас се прокарва към момента теоремата "глейте ся, 9 милиона бяхме през Златен Тошов Век- сега нямаме и 7. Лошо, лошо, демокрацията но отне много..." Ще рече- в Нигерия и изобщо Африка последните 60-70 години е имало не златен, ами направо платинено- диамантен век, щом населението е удесеторило броя си...

Или населението на съседна Турция.
1945 г. 18,8 милиона
2016 г. 80 милиона

И не 7 милиона. Сега по българските земи да живеят реално към 5 милиона. От тях сигурно половината, в пенсионна възраст. И децата, и те се изнасят нанякъде. Що се отнася до Нигер (Африка), ми там хората се таковат - без да му мислят много.
bknf
Професионалист
Професионалист

Предишна

Назад към Общ форум