• Advertisement

US Presidential election 2016

За политиканите, че се препълни общия форум.

Re: US Presidential election 2016

Мнениеот itzo » 17 Август 2017, 18:23:37

ivo75 написа:...африкански позната :mrgreen: ...

Т'ва са долни инсинуации :mrgreen: Така де, след, като извади аргумента "черни за Тръмп" очаквам от М'зунгу да извади и асото пика Майло Янопулос и неговото движение "гейове за Тръмп" :mrgreen:

itzo
Роден писач
Роден писач

Благодарил: 1 път
Благодарено: 156 пъти

Мнениеот ivo75 » 18 Август 2017, 16:31:39

Помощ, крадат ни шоуто, като се опитват да изгонят клоуна и пак руснаците са виновни, както винаги :mrgreen:
Аватар
ivo75
Роден писач
Роден писач

Благодарил: 8 пъти
Благодарено: 141 пъти

Мнениеот rikiking » 18 Август 2017, 19:03:21

ivo75 написа:
itzo написа:http://www.businessinsider.com/steve-bannon-interview-north-korea-china-2017-8

White House chief strategist Steve Bannon: "Until somebody solves the part of the equation that shows me that ten million people in Seoul don't die in the first 30 minutes from conventional weapons, I don't know what you're talking about, there's no military solution here, they got us,"

ТолкУс. Кучетата си лаят, керванът си върви...

Тоз, ако се заслушваме в слуховете, вече е пътник :mrgreen: . Ще си мучи на завет със СкараМучи.
С лебедовата си песен се опитва да спаси кожата. Това расистите и прочие се оказват доста гъвкави, що се отнася до възгледи. Това гърчене, или по-точно казано пластична безгръбначност ми е отнякъде африкански позната :mrgreen:

Та Банон си позволил даже да характеризира привържениците на стария режим от Шарлотесвил, като клоуни и загубеняци http://www.spiegel.de/politik/ausland/stephen-bannon-chefberater-bezeichnet-demonstranten-als-clowns-a-1163333.html. И е прав :mrgreen:

Ауууу , че то по - безгръбначно от мултикултурен безродник , поддръжник на нелегалната мюсюлманска имиграция, ислямизацията и отявлените демонстрации на третополово съзнание има ли , бе Сода `75 ?

Напротив Президентът , а и поддръжниците му сме много праволинейни и то особено в едно отношение .... :mrgreen:
Правилно си предвидил -но вече не е пътник - вече пристигна при Хюсеин Обама и дружките си .

Trump Tells Aides He Has Decided to Remove Stephen Bannon :mrgreen:
We can't help everyone, but everyone can help someone.
Ronald Reagan
Аватар
rikiking
Златен писач
Златен писач

Снимки: 1
Благодарил: 169 пъти
Благодарено: 289 пъти

Мнениеот ivo75 » 18 Август 2017, 19:37:13

rikiking написа:
ivo75 написа:......

Тоз, ако се заслушваме в слуховете, вече е пътник :mrgreen: . Ще си мучи на завет със СкараМучи.
С лебедовата си песен се опитва да спаси кожата. Това расистите и прочие се оказват доста гъвкави, що се отнася до възгледи. Това гърчене, или по-точно казано пластична безгръбначност ми е отнякъде африкански позната :mrgreen:

Ауууу , че то по - безгръбначно от мултикултурен безродник , поддръжник на нелегалната мюсюлманска имиграция, ислямизацията и отявлените демонстрации на третополово съзнание има ли , бе Сода `75 ?

Напротив Президентът , а и поддръжниците му сме много праволинейни и то особено в едно отношение .... :mrgreen:
Правилно си предвидил -но вече не е пътник - вече пристигна при Хюсеин Обама и дружките си .

Trump Tells Aides He Has Decided to Remove Stephen Bannon :mrgreen:

Г-н Узунов, много ме засегнахте :mrgreen: . Разчитах, че такива екземпляри подлежат, въпреки вътрешната
си съпротива, на развитие, но пак тъпчете на едно място. Не познахте за пореден път, ама то си е
нормално, обратното е изключение. Не се разпознавам в нито един от използваните определения. Даже и
посредата на епитетите не съм, повече съм противоположност на всичко изброено. Но това човекоподобните
не го разбират и не е нужно да ни обяснявате, какво не сте

rikiking написа:Нито защитавам разни националистически кукувици и Ку клукс клановци, най-малкото пък съм тръгнал да вея нацистки знамена. .....

знам, какво сте и е доста жалко да се гърчите отричайки себе си. Пластична безгръбначност, Банон е типичният
пример за жалък расист.

По повод нашия любимец, нищо не съм предвиждал споделих слухове и се радвам, че намират потвърждение от
страна на Тръмпи. Такива подобни непроверени, разбира се :mrgreen: , споделят, че накрая Тръмпи сам на себе си
ще бие шута и ще ходи да прави компания на Обама и ко. Ако не го направи сам, щял някой си Мюлер да помогне
в осъществяване на екскурзията, под мотото всички при СкараМучи :mrgreen:

П.П. Нали щеше да сменяш аватара, но като разбра, че свинята ми е любим, се отказа? :mrgreen:
Аватар
ivo75
Роден писач
Роден писач

Благодарил: 8 пъти
Благодарено: 141 пъти

Мнениеот rikiking » 19 Август 2017, 05:11:37

ivo75 написа:
rikiking написа:Нито защитавам разни националистически кукувици и Ку клукс клановци, най-малкото пък съм тръгнал да вея нацистки знамена. .....

знам, какво сте и е доста жалко да се гърчите отричайки себе си. Пластична безгръбначност, Банон е типичният
пример за жалък расист.

Хи хи хи - взема да си туря като аватар пак джака, че да те подразня малко. :)
Досега съм забелязал само, как вие У лЕво се гърчите мъчейки се да извадите червеното от нафталина и да прокарвате меркело - обамаджийският социален интернационазиъм в полза единствено на лузърите и най-непотребните прослойки от населението .И освен да наричате расист и фашист всеки , който е против вас друго не знаете от 70 години да правите.

Това което съм казал е точно така - нито съм вял нацистки знамена , нито смятам занапред и имам много основателни лични причини да не го правя, не че ми пука иначе кой либерал или гей-активист какво щял да каже .
И по-скоро ще влезем отчасти в една твоя любима друга тема ако продължа .... :mrgreen:

We're Modern Crusaders. We do not tolerate the intolerant, We fight fire with fire, We refuse to coexist with those who want to kill us!
Ronald Reagan
Аватар
rikiking
Златен писач
Златен писач

Мнениеот itzo » 19 Август 2017, 09:20:11

rikiking написа:...We're Modern Crusaders...

Т'ва е добро. Навремето папа Урбан измислил кръстоносните походи, за да утилизира излишно голямото количество от всякакви рицари и подобни мераклии. Така де, ако своевременно не им се намери цел, в името на която да умрат геройски рано или късно от нямане на работа почват да мътят водата на висшестоящите. Deus le volt! :mrgreen:
itzo
Роден писач
Роден писач

Мнениеот rikiking » 19 Август 2017, 09:32:25

itzo написа:
rikiking написа:...We're Modern Crusaders...

Т'ва е добро. Навремето папа Урбан измислил кръстоносните походи, за да утилизира излишно голямото количество от всякакви рицари и подобни мераклии. Така де, ако своевременно не им се намери цел, в името на която да умрат геройски рано или късно от нямане на работа почват да мътят водата на висшестоящите. Deus le volt! :mrgreen:

Абе той Папата навремето хубаво го е измислил, ама в по-близки времена един американски президент с големи уши измисли че и исляма е част от мултикултурализма, Мути го доразви и приложи и резултатите са на лице. :mrgreen:
Ronald Reagan
Аватар
rikiking
Златен писач
Златен писач

Мнениеот itzo » 19 Август 2017, 09:42:26

rikiking написа:... в по-близки времена един американски президент с големи уши измисли че и исляма е част от мултикултурализма...

Kакво сега, на всяка страница от темата ли трябва да ти го рисувам? :laughing6:

P.S. Апропо, пак си се изказал леко прибързано. Френдли файър му викат оттатък океана :mrgreen: :

rikiking написа: ...Правилно си предвидил -но вече не е пътник - вече пристигна при Хюсеин Обама и дружките си ...

http://www.dnes.bg/world/2017/08/19/sti ... ymp.350847

"Ако има някакво объркване, позволете да изясня: напускам Белия дом и тръгвам на война за Тръмп срещу противниците му - на Капитолия, в медиите и сред корпоративна Америка", заяви Банън в първия си коментар, след като напускането му бе обявено вчера и по-късно стана известно, че той се връща на поста генерален директор на десния новинарски сайт "Брайтбарт".
itzo
Роден писач
Роден писач

Мнениеот rikiking » 19 Август 2017, 14:33:47

Мдам , Breitbart не е CNN & Co. и е заемал винаги правилните позиции.Предполагам , че няма да си променят политическата линия заради едно уволнение..:mrgreen:

Айде че ми писна да философствам,малко автентична музика от Нешвил по темата :

Ronald Reagan
Аватар
rikiking
Златен писач
Златен писач

Мнениеот itzo » 21 Август 2017, 23:22:19

http://www.nydailynews.com/news/politic ... -1.3429167

Кхе, кхе...Президент и фамилия вече са офукали годишния бюджет на Сикрет Сървис. Звучи ми познато :mrgreen:
itzo
Роден писач
Роден писач

Мнениеот rikiking » 24 Август 2017, 05:35:39

ivo75 написа: Банон е типичният пример за жалък расист.

Вече съм доста объркан кое е расист и кое не - и защо като е бял е "расист" ,а ако е цветен или мюсюлманин и върши същите работи в държавата си, "опазва културното си наследство и традиции " и дори има право официално да провежда "позитивна дискриминация " с цел облагодетелстване на определени групи цветно население по расов признак :-k

И още едно нещо ми е чудно - Един ден белите като станат малцинство в собствените си държави, тия многообразните дали ще ни оставят да ги действаме с техните методи и да им се натрапваме по същия начин,както те го правят сега ? :mrgreen:
Ronald Reagan
Аватар
rikiking
Златен писач
Златен писач

Мнениеот itzo » 24 Август 2017, 07:41:39

rikiking написа:...Вече съм доста объркан кое е расист и кое не - и защо като е бял е "расист" ,а ако е цветен или мюсюлманин и върши същите работи в държавата си, "опазва културното си наследство и традиции "...

От какво объркан? Расисти могат да са са бели, черни, жълти, кафяви на оранжеви точки. Повечето цигани са расисти та дрънкат :laughing6: Просто моментът е такъв, че на мода са белите.
itzo
Роден писач
Роден писач

Мнениеот rikiking » 24 Август 2017, 08:14:34

itzo написа:
rikiking написа:...Вече съм доста объркан кое е расист и кое не - и защо като е бял е "расист" ,а ако е цветен или мюсюлманин и върши същите работи в държавата си, "опазва културното си наследство и традиции "...

От какво объркан? Расисти могат да са са бели, черни, жълти, кафяви на оранжеви точки. Повечето цигани са расисти та дрънкат :laughing6: Просто моментът е такъв, че на мода са белите.

E да де , ама като гледам според CNN и останалите либерални фурнаджийски лопати, вкл.и немските, май само белите са расисти от Гражданската война в Щатите насам, а всички останали имат право да опазват наследството,границите , жизненото пространство на населението си,религията и облика на държавите си... 8-[

Африка на африканците , Китай - на китайците , Сауди Арабия - на арабите, Индия - на индийците, Монголия на монголците, а Европа и Америка - общи ???!!! Е това пък съвсем не мога да го разбера ...Що така? :-k
Ronald Reagan
Аватар
rikiking
Златен писач
Златен писач

Мнениеот itzo » 24 Август 2017, 08:50:44

Щото не е така. А защо няма да ми повярваш, че не е така в контекста на темата са си направили труда да го обяснят ето тук:

http://www.bbc.com/news/world-us-canada-41028733
itzo
Роден писач
Роден писач

Мнениеот rikiking » 24 Август 2017, 12:01:29

itzo написа:Щото не е така. А защо няма да ми повярваш, че не е така в контекста на темата са си направили труда да го обяснят ето тук:

http://www.bbc.com/news/world-us-canada-41028733

В контекста казват една голяма истина - че повечето от пръвържениците на Тръмп го подкрепяме , защото преди всичко сме против политиката на неолибералите , а не заради него самия и това е точно така.

Затова пак те питам, каква е обаче логиката на всички мултикултурни толерасти и неолиберали , които смятат масово че държавите в които живее цветно население, няма нищо лошо да опазват територията и да съхраняват културата и етноса си, но в белите държави(примерно Европа) местното население трябва да отстъпва безропотно жизненото си пространство и е задължено да приеме на отглеждане и да живее заедно с всеки пристигнал арабин или циганин?

И ако някой бял не е съгласен с това , веднага му лепват етиката "расист" , а ако е цветен е "се грижи за благоденствето на нацията и сънародниците си и уважава културните традиции" ...?
Ronald Reagan
Аватар
rikiking
Златен писач
Златен писач

ПредишнаСледваща

Назад към Политика