• Advertisement

Срамуваме ли се от циганите?

За политиканите, че се препълни общия форум.

Re: Срамуваме ли се от циганите?

Мнениеот rikiking » 20 Януари 2018, 20:10:03

ivo75 написа:И кой им позволява всичките своеволия и престъпления? Сетих се :cheers: , БХК :mrgreen: . Отделно ЕУ-то притиска безпомощното българско правителство да не посяга на тях, циганите. И иначе смелият и безстрашен българин, който сам си плаща тока и водата, не смее да разреши проблем номер 1 на републиката, Циганите. С главна буква, защото колкото срамът от тях се увеличава(немчоците имат много хубава думичка фремдшемен), толкова Циганин звучи по-гордо. Ех Българио, защо ли те умряха.....

Абсолютно правилно. :mrgreen: С допълнението, че не само БХК обгрижва разни престъпни мангасари като свидни рожби, но и още поне петнадесетина сродни NGO-та на соросоидна хранилка го правят. И които излизат на манифестации пред съда почти при всяко дело, в защита на всеки привлечен като обвиняем представител на етноса, независимо дали е заклал кокошката на съседа си или семейство старци българи.

В момента държавата принуждава лекари и медицински сестри от Бърза Помощ да посещават при всяко повикване за щяло и нещяло пияни цигани в дълбоките гета, с което се поставя на карта живота на медицинските служители. Инкасатор за ток или вода сигурно не е стъпвал от половин век, щото жив няма да излезе. Полиция без конвой от жандармеристи и бронирана техника също почти не стъпва на териториите им.

На всичкото отгоре почнаха и да им наливат пари от разни ибрикчийски фондове и да ги радикализират, да им строят джамии и минарета.Държавата - пак почти пас, с разни показни акции и почти нулеви крайни резултати.

И все пак на фона на всичко това комунални услуги им се предоставят ??? Макар и масово да не плащат за тях ???
В общините щом видят циганка, без много - много въпроси ѝ одобряват пълния пакет социални плащания и издръжки ???

Да , срам ме е от циганите. Но още повече ме е срам от тъй наречената ни държава, която допуска това да съществува.
We can't help everyone, but everyone can help someone.
Ronald Reagan
Аватар
rikiking
Писач без спирка
Писач без спирка

Снимки: 1
Благодарил: 237 пъти
Благодарено: 425 пъти

Мнениеот ivo75 » 20 Януари 2018, 20:30:38

rikiking написа:
ivo75 написа:И кой им позволява всичките своеволия и престъпления? Сетих се :cheers: , БХК :mrgreen: . Отделно ЕУ-то притиска безпомощното българско правителство да не посяга на тях, циганите. И иначе смелият и безстрашен българин, който сам си плаща тока и водата, не смее да разреши проблем номер 1 на републиката, Циганите. С главна буква, защото колкото срамът от тях се увеличава(немчоците имат много хубава думичка фремдшемен), толкова Циганин звучи по-гордо. Ех Българио, защо ли те умряха.....

Абсолютно правилно....Но още повече ме е срам от тъй наречената ни държава, която допуска това да съществува.

С което искам да споделя, че не, който яде зелника е луд. И въпреки, че винаги имаме дежурен виновен, като комунистите, международното положение, руснаците, американците, циганите, бежанците, правеният в час по трудово везир и, който там според случая се сетите :mrgreen:, истината е, колкото проста...толкова и болезнена. За тези, на които им пука. Държавата, това сме ние, българите..... И по този повод по-внимателно, от какво се срамувате...тези срамежливите де....
baconsutan написа:....Завистта ражда злобата.
или обратното....
РПУ на МВР търси рокери за работа в цигански квартали! :mrgreen:
Аватар
ivo75
Писач без спирка
Писач без спирка

Снимки: 0
Благодарил: 10 пъти
Благодарено: 182 пъти

Мнениеот rikiking » 20 Януари 2018, 20:39:10

ivo75 написа:Държавата, това сме ние, българите....

Ти ако си , аз не съм и то поне от десетина години насам - когато взех окончателно това решение за себе си и семейството си. Чувствам се много по-комфортно като на гражданин на света. :)
Ronald Reagan
Аватар
rikiking
Писач без спирка
Писач без спирка

Мнениеот ivo75 » 20 Януари 2018, 20:50:22

rikiking написа:

Ти ако си , аз не съм и то поне от десетина години насам - когато взех окончателно това решение за себе си и семейството си. Чувствам се много по-комфортно като на гражданин на света. :)

За теб знаем, но поне внимавай:

rikiking написа:.. още повече ме е срам от тъй наречената ни държава, която допуска това да съществува.

гражданино на света :mrgreen:. Не заради друго, но поне заради европейския паспорт....
или обратното....
Аватар
ivo75
Писач без спирка
Писач без спирка

Мнениеот rikiking » 20 Януари 2018, 20:54:44

ivo75 написа:
rikiking написа:

rikiking написа:.. още повече ме е срам от тъй наречената ни държава, която допуска това да съществува.

гражданино на света :mrgreen:. Не заради друго, но поне заради европейския паспорт....

Абе и до тоя момент си нямаш и идея какъв е вторият ми ... :laughing6:

Важното е ,че на твоя има орел - но тоя леко хилавия , дето му се броят перцата...
Ronald Reagan
Аватар
rikiking
Писач без спирка
Писач без спирка

Мнениеот ivo75 » 20 Януари 2018, 20:59:17

rikiking написа:
ivo75 написа:
rikiking написа:

Важното е ,че на твоя има орел - но тоя леко хилавия , дето му се броят перцата...

Преди съвсем да се увлечеш, темата е срамуваме ли се от циганите, а не гордеем ли се с постиженията на краля :mrgreen: . Знам, че ден, в който не си се похвалил, какво си постигнал, е загубен за теб, но опитай все пак.... ;-)
или обратното....
Аватар
ivo75
Писач без спирка
Писач без спирка

Мнениеот baconsutan » 20 Януари 2018, 21:18:35

Темата не е да оплюем във форума българите, срамуващи се от циганите.
Колко ли му пука за България на правозащитника, който с нищо не се е противопоставил на ежедневните цигански набези? Освен с образователния си принос по въпроса - в кой Берлински квартал се намира циганското гето. И чрез неговите прозрения за количествено - качествените натрупвания у съфорумниците.
baconsutan
Роден писач
Роден писач

Благодарил: 120 пъти
Благодарено: 119 пъти

Мнениеот rikiking » 20 Януари 2018, 22:08:35

ivo75 написа:
rikiking написа:
ivo75 написа:
rikiking написа:

Преди съвсем да се увлечеш, темата е срамуваме ли се от циганите, а не гордеем ли се с постиженията на краля :mrgreen: . Знам, че ден, в който не си се похвалил, какво си постигнал, е загубен за теб, но опитай все пак.... ;-)

Ивко Либерало няма пак какво да каже и опря до дежурните лафове за крале и постижения. Освен да подкрепя разните му соросоидно - неолиберални тези за развъждане и миксиране на циганите при коренното европейско население и да обявява всеки срещнат бял християнин за расист, за друго не му стига капацитета.

Та понеже той повдигна въпроса относно паспортите, пък после пак се сърди че с неговите xxxxx по неговата глава. ;-) Само бих отбелязал ,че аз лично не бих се хвалил като него с притежанието на тефтер с изобразено на корицата и съобразено с Истанбулската Конвенция подобие на орле, с цифром и словом дванадесет еко-перца и тънко веганско вратле... :laughing6:
Ronald Reagan
Аватар
rikiking
Писач без спирка
Писач без спирка

Мнениеот itzo » 20 Януари 2018, 22:28:51

rikiking написа:...Само бих отбелязал ,че аз лично не бих се хвалил като него с притежанието на тефтер, с изобразено на корицата и съобразено с Истанбулската Конвенция подобие на орле, с цифром и словом дванадесет еко-перца и тънко веганско вратле... :laughing6:

Що, каква е актуалната мода- емблемата на "Викторинокс" ли?

П.С. Срамувайте си се бре, кой ви пречи? Само не го налагайте на другите, щото хем да ги храня, хем да се срамувам заради тях- няма да стане :laughing6:
Real stupidity beats artificial intelligence every time
itzo
Писач без спирка
Писач без спирка

Благодарил: 2 пъти
Благодарено: 211 пъти

Мнениеот rikiking » 20 Януари 2018, 22:36:52

itzo написа:..... щото хем да ги храня.....

E те точно това е проблема - че има кой да ги храни - и циганите и гостите на Мути 2015 и прочие ...

Щото ако нямаше кой - и те нямаше ...Аз лично - не ги - и то от доста години вече. :mrgreen:

Не случайно това умно момче, което в момента е Канцлер на Австрия, гледа да им окълца социала ...
Тя тая работа не става със скинхедове и факелни шествия, както си го представят някои бунаци.
Последна промяна rikiking на 20 Януари 2018, 22:42:31, променена общо 1 път
Ronald Reagan
Аватар
rikiking
Писач без спирка
Писач без спирка

Мнениеот ivo75 » 20 Януари 2018, 22:40:15

Срамуването си е безплатно и не изисква никакви усилия, всеки може да си прецени, дали и колко да се срамува от циганите. Същото се отнася и за притежателите на "европейски" паспорти, колко и дали ги е срам да си признаят, какъв точно паспорт имат :mrgreen:
или обратното....
Аватар
ivo75
Писач без спирка
Писач без спирка

Мнениеот itzo » 20 Януари 2018, 23:03:32

rikiking написа:...Щото ако нямаше кой - и те нямаше ...Аз лично - не ги - и то от доста години вече. :mrgreen: ....

Миииии... като храниш угандийските цигани- от тях срамуваш ли се? Че за нашите не съм сигурен, ама гаранция вашите тихичко припяват aw dubul’ibhunu, dubula dubula, докато заточват пангата на дедо :laughing6:
itzo
Писач без спирка
Писач без спирка

Мнениеот rikiking » 20 Януари 2018, 23:05:55

ivo75 написа:Срамуването си е безплатно и не изисква никакви усилия, всеки може да си прецени, дали и колко да се срамува от циганите. Същото се отнася и за притежателите на "европейски" паспорти, колко и дали ги е срам да си признаят, какъв точно паспорт имат :mrgreen:

Важното е че ти го направи, че и чак някаква гордост се усещаше ... :laughing6:

Естествено, че всеки нормален човек го е срам и се чувства неловко. Въпросът, както при всеки друг проблем е - как той да бъде своевременно разрешен и забравен. Ако ли не - тежко и горко на тези , които имат макар и бегъл досег с тази материя.

itzo написа:Миииии... като храниш угандийските цигани- от тях срамуваш ли се? Че за нашите не съм сигурен, ама гаранция вашите тихичко припяват aw dubul’ibhunu, dubula dubula, докато заточват пангата на дедо :laughing6:

Тцъ, тука мангали няма. И всеки си знае мястото.Тия с пангите спят на полето и нямат работа при нормалните.Никой и не се интересува от тях , нито кво си пеят, освен няколкото мултикулти NGO-та, дето са в положение на полутърпимост.

Тамън влезе окончателно в сила миналата година тука и закона за доживотен затвор за хомосексуализъм. :mrgreen:
Честита ти ратификация на Истанбулската конвенция в татковината... :laughing6:
Ronald Reagan
Аватар
rikiking
Писач без спирка
Писач без спирка

Мнениеот ivo75 » 20 Януари 2018, 23:32:20

rikiking написа:
ivo75 написа:Срамуването си е безплатно и не изисква никакви усилия, всеки може да си прецени, дали и колко да се срамува от циганите. Същото се отнася и за притежателите на "европейски" паспорти, колко и дали ги е срам да си признаят, какъв точно паспорт имат :mrgreen:

Важното е че ти го направи, че и чак някаква гордост се усещаше ... :laughing6:

Естествено, че всеки нормален човек го е срам и се чувства неловко.....

Не мога да ти вменя, какво да усещаш :mrgreen: . Но и не беше ясно, че е естествено всеки нормален да го срам и да се чувства неловко от европейския си паспорт, но темата се доказва с образователната си полза ;-)
или обратното....
Аватар
ivo75
Писач без спирка
Писач без спирка

Мнениеот itzo » 21 Януари 2018, 07:13:15

rikiking написа:...Тцъ, тука мангали няма. И всеки си знае мястото.Тия с пангите спят на полето и нямат работа при нормалните.Никой и не се интересува от тях , нито кво си пеят, освен няколкото мултикулти NGO-та, дето са в положение на полутърпимост.

Тамън влезе окончателно в сила миналата година тука и закона за доживотен затвор за хомосексуализъм. :mrgreen:
Честита ти ратификация на Истанбулската конвенция в татковината... :laughing6:

Хайде сега. Ние с трансгеевете някак ще се оправим, ама твоят любим Президент на Всичките Щати обеща да вкара дъртия угандийски диктатор в затвора, когато му остане време. Та, предвид конюктурата, на твое място бих си приготвил вариант за оцеляване при една малка цветна революцийка :laughing6:
itzo
Писач без спирка
Писач без спирка

ПредишнаСледваща

Назад към Политика