• Advertisement

Срамуваме ли се от циганите?

За политиканите, че се препълни общия форум.

Re: Срамуваме ли се от циганите?

Мнениеот rikiking » 21 Януари 2018, 07:38:18

ivo75 написа:
rikiking написа:
Естествено, че всеки нормален човек го е срам и се чувства неловко.....

Не мога да ти вменя, какво да усещаш :mrgreen: . Но и не беше ясно, че е естествено всеки нормален да го срам и да се чувства неловко от европейския си паспорт, но темата се доказва с образователната си полза ;-)

Гледам пробвал си се да вадиш цитати от контекста и да ползваш методите на Люгенпресето за изопачаване на фактите, ама не си се още изпидепцал достатъчно. То само с паспорт не става тая работа. :mrgreen:
Та я да видим какво съм написал всъщност :
rikiking написа:Естествено, че всеки нормален човек го е срам и се чувства неловко. Въпросът, както при всеки друг проблем е - как той да бъде своевременно разрешен и забравен. Ако ли не - тежко и горко на тези , които имат макар и бегъл досег с тази материя.
Май става въпрос по темата , не за европейския ти паспорт - ама карай, щом си рекъл...
...................................................................
@itzo - ти на дъртия не му бери грижата.Радва се на масова подкрепа и хората си гласуват за него. Както се държи от тридесет години, така ще изкара и още поне два удължени мандата, желания за революцийка при населението почти няма, щото и те не са луди да си скачат срещу интересите и спокойствието. Бях тука и на последните избори - тихо, мирно и спокойно . Шефа на опозицията дето го финансираха и подстрекаваха разните му чужди NGO-та и "правозащитници" да вдига патардия и да буни гетата, го прибраха една седмица по-рано под домашен арест и нещата протекоха повече от прекрасно. ;-)

После гледахме даже и парад с участието на новопридобитите тука СУ-35 и МИГ-29.Въртяхa висш пилотаж точно над къщичката ми на хълма, отгдето ти бях пуснал преди време снимката с TUSKER-a. Беше много яко.
We can't help everyone, but everyone can help someone.
Ronald Reagan
Аватар
rikiking
Писач без спирка
Писач без спирка

Снимки: 1
Благодарил: 237 пъти
Благодарено: 425 пъти

Мнениеот itzo » 21 Януари 2018, 07:46:39

Абе аз на него грижата не му бера, само споменавам кой му е хвърлил око. А американците хвърлят ли око на някой, че бил диктатор, обикновено в едно доста късо време народът спонтанно се разбунтува. Просто не му е дошъл редът.

П.С. За циганите, разправя ми комшийката, на един с каруца му предложила да и окоси ливадата и да вземе тревата за коня. "Оуууу, не моем сега, како Гергано, отивам да се разписвам у съвета, че изпуснем срока за помощи по член девети..." :laughing6: :laughing6:
В главите на хората трябва непрекъснато, до втръсване, да се набиват незначителни факти. Тогава те ще имат чувство за динамика, без въобще да помръдват. И ще бъдат щастливи!
itzo
Писач без спирка
Писач без спирка

Благодарил: 2 пъти
Благодарено: 219 пъти

Мнениеот rikiking » 21 Януари 2018, 09:01:36

Обаче аз имам приятното чувство, че ще доживеем в обозримо бъдеще момента, когато и малкото останало градивно и производително население ще се е преместило физически извън държавата, социалната система по понятни причини ще е напълно издъхнала и паразитиращите елементи в един момент ще почнат да мигат на парцали, че не им идват помощите по не знам си кой си член и ще се чудят и маят що почва да им стърже от глад по тумбаците. :mrgreen:
Ronald Reagan

Потребители благодарили на автора rikiking за мнението:
EdiMi1
Рейтинг: 4%

Аватар
rikiking
Писач без спирка
Писач без спирка

Мнениеот itzo » 21 Януари 2018, 09:30:48

Ще се чудят те... ама ти верно ли живееш в Уганда и мислиш, че за циганите гладът е някакъв повод за чудене? При теб там населението за двадесет години е станало от от двадесет на четиридесет милиона- да не би да е от многото налично ядене? :laughing6:
В главите на хората трябва непрекъснато, до втръсване, да се набиват незначителни факти. Тогава те ще имат чувство за динамика, без въобще да помръдват. И ще бъдат щастливи!
itzo
Писач без спирка
Писач без спирка

Благодарил: 2 пъти
Благодарено: 219 пъти

Мнениеот zlateto » 21 Януари 2018, 09:37:22

Освен това доста от тях преоткриха други социални системи. В БГ се прибират да си оправят домовете, да построят къща, да купят апартамент ... и те са инвеститори ...
Когато държавата препотвърждава себе си като местопрестъпление, остава да влезе Фортинбрас и да каже това, което винаги казва: „Изнесете труповете!”

Потребители благодарили на автора zlateto за мнението:
EdiMi1

Аватар
zlateto
Майстор на перото
Майстор на перото

Статии: 1
Благодарил: 133 пъти
Благодарено: 1183 пъти

Мнениеот EdiMi1 » 21 Януари 2018, 10:27:16

rikiking написа:...................ще доживеем в обозримо бъдеще момента, когато и малкото останало градивно и производително население ще се е преместило физически извън държавата, социалната система по понятни причини ще е напълно издъхнала и паразитиращите елементи ............. :mrgreen:

zlateto написа:Освен това доста от тях преоткриха други социални системи. В БГ се прибират да си оправят домовете, да построят къща, да купят апартамент ... и те са инвеститори ...

Много точно отбелязани два процеса и факта.
И силно се надявам че, скоро, освен Австрия, все повече държави, ще предприемат рестрикции и няма да поставят знак за равенство между Bulgarische und Zigeuner. Независимо от цвета и шарките на паспорта.

Потребители благодарили на автора EdiMi1 за мнението:
rikiking

EdiMi1
Нов потребител
Нов потребител

Благодарил: 20 пъти
Благодарено: 11 пъти

Мнениеот rikiking » 21 Януари 2018, 10:37:46

itzo написа:Ще се чудят те... ама ти верно ли живееш в Уганда и мислиш, че за циганите гладът е някакъв повод за чудене? При теб там населението за двадесет години е станало от от двадесет на четиридесет милиона- да не би да е от многото налично ядене? :laughing6:

Не съм съгласен. В интерес на истината, тука кльопачка има генерално и са сравнително добре защото повечето упражняват някакви дребни занаяти, работят, както и ходят масово на училище и по университетите. Тук проблемът е , че и те почнаха да се чудят какво да правят вече с близо четири милиона бежанци от Заир, Южен Судан,Eтиопия и Сомалия и продължават да идват още и още... :-k Щото за тях сомалийците примерно са , каквото за нас циганите ...

Но съм съгласен, че твърдението ти важи в пълна сила за Нигерия - там наистина нямат масово какво да ядат и въпреки това станаха близо 200 милиона.

Обаче нашите цигани отдавна забравиха какво е глад , надуха шкембетата/не само жените/ и загладиха определено косъма.В България е пълно с дебели преяли цигани, на които живота им протича между трапезата, бутилката,леглото и социалното гише в общината . Така че те биха имали проблем с липсата на социални средства, пък то не е само ядене , ами и пиячка си трябва, че и сателитен приемник и телевизор за всяка стая. :mrgreen:
Ronald Reagan
Аватар
rikiking
Писач без спирка
Писач без спирка

Мнениеот EdiMi1 » 21 Януари 2018, 11:08:56

rikiking написа:Обаче нашите цигани отдавна забравиха какво е глад , надуха шкембетата/не само жените/ и загладиха определено косъма.В България е пълно с дебели преяли цигани, на които живота им протича между трапезата, бутилката,леглото и социалното гише в общината . Така че те биха имали проблем с липсата на социални средства, пък то не е само ядене , ами и пиячка си трябва, че и сателитен приемник и телевизор за всяка стая. :mrgreen:

Преди време, един умен чужденец беше казал, цитирам по памет "Искате да раждат по-малко и да няма "професия майка", просто ги образовайте", т.е. да се заразят със западния вирус.
В тази връзка и с все по голямата им "европейска интеграция", все по-често се забелязват гелосани, метро, транс и откровено гей индивиди сред тях/не съдя никого за избора му/, което също, надявам се, ще работи в посока по-малка раждаемост сред етноса. Та нещата наистина не стават силово, а чрез добре известните "образователни и интеграционни" процеси.
EdiMi1
Нов потребител
Нов потребител

Благодарил: 20 пъти
Благодарено: 11 пъти

Мнениеот ivo75 » 21 Януари 2018, 11:19:48

rikiking написа: Не съм съгласен. В интерес на истината, тука кльопачка има генерално и са сравнително добре защото повечето упражняват някакви дребни занаяти, работят, както и ходят масово на училище и по университетите. Тук проблемът е , че и те почнаха да се чудят какво да правят вече с близо четири милиона бежанци от Заир, Южен Судан,Eтиопия и Сомалия и продължават да идват още и още... :-k . Щото за тях сомалийците примерно са , каквото за нас циганите ...

rikiking написа:...

Тцъ, тука мангали няма....

Сега на rikiking ли да вярваме, който предава директно от място, или на rikiking, който директно от място предава? Тъй като не е много ясно дали, циганин и мангал са едно и също, предлагам да вярваме на rikiking. Според ситуацията, един път няма мангали, друг път има цигани :mrgreen: Всичкото тази обърканост се вижда кристално ясно от къщичката на хълма...
baconsutan написа:....Завистта ражда злобата.
или обратното....
РПУ на МВР търси рокери за работа в цигански квартали! :mrgreen:
Аватар
ivo75
Писач без спирка
Писач без спирка

Снимки: 0
Благодарил: 10 пъти
Благодарено: 196 пъти

Мнениеот rikiking » 21 Януари 2018, 15:19:43

ivo75 написа:
rikiking написа: Не съм съгласен. В интерес на истината, тука кльопачка има генерално и са сравнително добре защото повечето упражняват някакви дребни занаяти, работят, както и ходят масово на училище и по университетите. Тук проблемът е , че и те почнаха да се чудят какво да правят вече с близо четири милиона бежанци от Заир, Южен Судан,Eтиопия и Сомалия и продължават да идват още и още... :-k . Щото за тях сомалийците примерно са , каквото за нас циганите ...

Сега на rikiking ли да вярваме, който предава директно от място, или на rikiking, който директно от място предава? Тъй като не е много ясно дали, циганин и мангал са едно и също, предлагам да вярваме на rikiking.

За пореден път неоарийският либерал от Сан Стефано пак се заплете съвсем в злобарските си изказвания и неистовото си желание да компрометира скромната ми личност. И с което всъщност пак изкара единствено на показ собствения си ограничен и повърхностен мисловен капацитет./или пък може да е пил пак бира на Цюрихското езеро и затова да си е поразмътил възприятията/ :mrgreen:

Та драги ми ivo75 - правилно си ме цитирал, но явно не си в състояние да схванеш елементарните разлики.

Както ясно съм написал сомалийците за повечето африканци са "каквото за нас циганите", тоест съм направил сравнението, че гледат на тях по подобен начин и имат подобно отношение към тях - така както българите към мангалите.И което съвсем не значи , че те са "цигани" в прекия смисъл на думата. И което също съм написал - че тук няма цигани.

Светна ли ти накрая ? Почна ли лека-полека да схващаш ? Ама то не става само с четене , ами и малко пипе и разбиране трябва. :laughing6:
Ronald Reagan
Аватар
rikiking
Писач без спирка
Писач без спирка

Мнениеот ivo75 » 22 Януари 2018, 08:20:14

rikiking написа:
ivo75 написа:

Сега на rikiking ли да вярваме, който предава директно от място, или на rikiking, който директно от място предава? Тъй като не е много ясно дали, циганин и мангал са едно и също, предлагам да вярваме на rikiking.

За пореден път неоарийският либерал от Сан Стефано пак се заплете съвсем в злобарските си изказвания и неистовото си желание да компрометира скромната ми личност. И с което всъщност пак изкара единствено на показ собствения си ограничен и повърхностен мисловен капацитет./или пък може да е пил пак бира на Цюрихското езеро и затова да си е поразмътил възприятията/ :mrgreen:

Та драги ми ivo75 - правилно си ме цитирал, но явно не си в състояние да схванеш елементарните разлики.

Както ясно съм написал сомалийците за повечето африканци са "каквото за нас циганите", тоест съм направил сравнението, че гледат на тях по подобен начин и имат подобно отношение към тях - така както българите към мангалите.И което съвсем не значи , че те са "цигани" в прекия смисъл на думата. И което също съм написал - че тук няма цигани.

Светна ли ти накрая ? Почна ли лека-полека да схващаш ? Ама то не става само с четене , ами и малко пипе и разбиране трябва. :laughing6:

Е сега к'во? Аз съм бил виновен, че не знаеш, какви ги пишеш...Като циганите си е всъщност ,те са същите, като наш'те цигани, но не са цигани. Това, как се нарича "африканска" логика?

Но "със скромната ми личност" напра'о изби рибата :mrgreen:
baconsutan написа:....Завистта ражда злобата.
или обратното....
РПУ на МВР търси рокери за работа в цигански квартали! :mrgreen:
Аватар
ivo75
Писач без спирка
Писач без спирка

Снимки: 0
Благодарил: 10 пъти
Благодарено: 196 пъти

Мнениеот rikiking » 22 Януари 2018, 16:46:30

ivo75 написа: Сега на rikiking ли да вярваме...... или на rikiking...... предлагам да вярваме на rikiking.....Е сега к'во? Аз съм бил виновен......"африканска" логика...... напра'о изби рибата

=D>

Ум царува, ум робува, ум патки пасе..... :mrgreen:
Ronald Reagan
Аватар
rikiking
Писач без спирка
Писач без спирка

Мнениеот baconsutan » 25 Януари 2018, 20:19:31

Претрепали човека до смърт по особено жесток начин, снимали и филм. Обаче са добри и кротки деца. според родата... Единият циганин след убийството хапнал и си пуснал телевизия, да се поразведри...нали нищо укоримо и срамно не е извършил.
А ето и един клип с Наско циганина, достоен за бъдещ културен министър...
http://www.youtube.com/watch?v=xYGPRtmgTQY
http://nova.bg/news/view/2018/01/25/205089/бащата-на-момчето-обвинено-за-смъртта-на-бездомник-много-добро-дете-е-видео/
http://www.youtube.com/watch?v=wtsxX9GKKJk
http://www.youtube.com/watch?v=xDXd3J493Ew
15 чаавета
baconsutan
Роден писач
Роден писач

Благодарил: 127 пъти
Благодарено: 121 пъти

Мнениеот baconsutan » 26 Януари 2018, 20:14:58

Нови поводи за "гордост" от проявите на братчедите. Петокласен циганин удари шамар на учителката си, а ден по - късно брат му нападнал охраната...
http://bgnews.online/novini/napadeniyat ... 30757.html
http://www.youtube.com/watch?v=hg1lQmBiMog
baconsutan
Роден писач
Роден писач

Благодарил: 127 пъти
Благодарено: 121 пъти

Мнениеот baconsutan » 27 Януари 2018, 20:15:20

пияни цигани убиха детето си с дърво
http://www.youtube.com/watch?v=_rWyDUETyrk
Норвегия пропищя от наши роми