• Advertisement

Самолетни билети

Обяви за пътуване с автомобил, продажба на самолетни билети и т.н.

Re: Самолетни билети

Мнениеот ivan_pop » 1 Декември 2018, 21:00:34

itzo написа:Че кой на първи ще трезвен, та да го пуснат в самолета? :mrgreen: Между другото, открих къде се крие проблемът с Уиз. Искат да имаш 3Д парола на кредитната карта.

https://wizzair.com/bg-bg/informatsiya- ... htaniya/#/

Please note that Visa Electron and Maestro cards can be accepted only in case they are registered in the relevant 3D Secure program for internet purchases (Verified by Visa or MasterCard SecureCode).

Май не е 3D-то причината.Аз си купих билет на 11.11,ще летя на 13.12 от Айндховен,че ми е най-удобно.Имам 3D парола.Първия опит направих през Гугъл Хром(на компютъра).Изкара съобщение,че банката е отказала плащането.Втория опит беше през Интернет Експлорър след 10мин.,вече успешен.Ама цената беше с 10€ отгоре.И друг път съм имал проблеми с Хрома а през IE не!
Аватар
ivan_pop
Нов потребител
Нов потребител

Благодарил: 1 път
Благодарено: 1 път

Re: Самолетни билети

Мнениеот itzo » 2 Декември 2018, 07:15:27

При теб може да е било друго, при мен причината беше липсата на 3Д.

П.С. Искам да напиша на Уиз предложение да изискват от пътниците задължителна баня не по-рано от пет часа преди полет. Или по-добре направо да пускат кислородните маски. Събирам подписи :mrgreen:
В главите на хората трябва непрекъснато, до втръсване, да се набиват незначителни факти. Тогава те ще имат чувство за динамика, без въобще да помръдват. И ще бъдат щастливи!
itzo
Писач без спирка
Писач без спирка

Благодарил: 2 пъти
Благодарено: 221 пъти

Предишна

Назад към Пътуване