• Advertisement

Тъпи въпроси, които ме вълнуват...

Интересна информация, статии ... . Тук може да пише всеки по всички теми, които го вълнуват.

Re: Тъпи въпроси, които ме вълнуват...

Мнениеот zlateto » 11 Май 2018, 19:26:50

ivo75 написа:Като никой не отговаря ...

Аз те прочетох, ама си викам (наум): Ко каза? Ко? :mrgreen:

Hе разбрах питането, иначе щях да ти го разшифровам xaxaxaxa

P.S.: Не съм руса 8-[
Когато държавата препотвърждава себе си като местопрестъпление, остава да влезе Фортинбрас и да каже това, което винаги казва: „Изнесете труповете!”
Аватар
zlateto
Майстор на перото
Майстор на перото

Статии: 1
Благодарил: 133 пъти
Благодарено: 1177 пъти

Мнениеот ivo75 » 11 Май 2018, 20:24:13

zlateto написа:
ivo75 написа:Като никой не отговаря ...

Аз те прочетох, ама си викам (наум): Ко каза? Ко? :mrgreen:

Hе разбрах питането, иначе щях да ти го разшифровам xaxaxaxa

P.S.: Не съм руса 8-[

абе то и аз не съм, ама така се чувствах...няколко часа.
baconsutan написа:....Завистта ражда злобата.
или обратното....
РПУ на МВР търси рокери за работа в цигански квартали! :mrgreen:
Аватар
ivo75
Писач без спирка
Писач без спирка

Снимки: 0
Благодарил: 10 пъти
Благодарено: 191 пъти

Мнениеот zlateto » 15 Юни 2018, 20:28:10

Последно, обръщението на Йоргос Урсузидис e на:

A) македонски
Б) македонски с български диалект
B) български
Г) бългаpски с македонски диалект

:mrgreen:
Когато държавата препотвърждава себе си като местопрестъпление, остава да влезе Фортинбрас и да каже това, което винаги казва: „Изнесете труповете!”
Аватар
zlateto
Майстор на перото
Майстор на перото

Мнениеот itzo » 15 Юни 2018, 23:15:24

zlateto написа:Последно, обръщението на Йоргос Урсузидис e на:

A) македонски
Б) македонски с български диалект
B) български
Г) бългаpски с македонски диалект

:mrgreen:

Тоз Йорго е завършил навремето Техническия Университет в София. Та не е учил на македонски, мисля :)
В главите на хората трябва непрекъснато, до втръсване, да се набиват незначителни факти. Тогава те ще имат чувство за динамика, без въобще да помръдват. И ще бъдат щастливи!
itzo
Писач без спирка
Писач без спирка

Благодарил: 2 пъти
Благодарено: 217 пъти

Мнениеот zlateto » 1 Септември 2018, 22:27:14

Възможно ли е Жан-Клод Ишиас да си е забравил джобните в Маринелата? :laughing6:
Аватар
zlateto
Майстор на перото
Майстор на перото

Мнениеот baconsutan » 3 Септември 2018, 20:13:19

Ивчо и подкрепящите го ще почерпят ли сега или ще чакат банване и на другите им опоненти?
Възможно ли е теоретично, хипотетично, утопично и фантастично някога и за нещо обидно написано от него Ивчо да получи санкция?

Потребители благодарили на автора baconsutan за мнението:
Mr.Bombastic
Рейтинг: 4%

baconsutan
Роден писач
Роден писач

Благодарил: 122 пъти
Благодарено: 120 пъти

Мнениеот itzo » 4 Септември 2018, 15:48:07

И откъде такава увереност, че не е? Аз например получих. А ме вълнува тъпият въпрос кога ще се научим, че трябва да почнем да си оправяме собствената кочинка, преди да почнем да оправяме германците, Европата и планетата.
В главите на хората трябва непрекъснато, до втръсване, да се набиват незначителни факти. Тогава те ще имат чувство за динамика, без въобще да помръдват. И ще бъдат щастливи!
itzo
Писач без спирка
Писач без спирка

Мнениеот andrian99 » 4 Септември 2018, 16:23:31

Че не е кой какво ?
andrian99
Тукашен
Тукашен

Благодарил: 7 пъти
Благодарено: 4 пъти

Мнениеот itzo » 4 Септември 2018, 16:26:32

Че не е получил предупреждение. Или, че не е почерпил-според на който как му текат мислите :)
itzo
Писач без спирка
Писач без спирка

Мнениеот andrian99 » 4 Септември 2018, 16:28:58

itzo написа:Че не е получил предупреждение. Или, че не е почерпил-според на който как му текат мислите :)

Хаха :thumbleft:
andrian99
Тукашен
Тукашен

Мнениеот zlateto » 4 Септември 2018, 17:19:10

Наказанията не се ли пишат в темата проблематични потребители :-k

Ако е получил теоретично, хипотетично, утопично, фантастично наказание, може ли да знаем какво e?
Аватар
zlateto
Майстор на перото
Майстор на перото

Мнениеот andrian99 » 4 Септември 2018, 17:58:03

Ако не е получил наказание, значи ще да е почерпил. :)
Все едно от двете ще е :)
andrian99
Тукашен
Тукашен

Мнениеот baconsutan » 4 Септември 2018, 19:03:52

itzo написа:И откъде такава увереност, че не е? Аз например получих. А ме вълнува тъпият въпрос кога ще се научим, че трябва да почнем да си оправяме собствената кочинка, преди да почнем да оправяме германците, Европата и планетата.

Може ли по най - прост начин, като за неразбрал човек, да ми обясниш ти по какъв начин оправи германците, Европата и собствената си родина? В един от постовете си написах как например аз се опитвам да го направя. Теб не те знам къде си сега - в кочинката, в DE - то или другаде, понеже усилията и мерките всякъде са различни.
България искам да се оправи, защото ми е татковината, тук ми е коренът, миналото и бъдещето.
Германия искам да се оправи, защото беше велика държава, на която винаги съм симпатизирал, със стегната икономика и пословичен ред, поради което бе давана за пример на много други страни.
Европа искам също да се оправи, защото тук е люлката на възраждането и ренесанса, мястото за развитие на световната култура и цивилизованите човешки отношения.
За съжаление нещата в момента стоят по съвсем различен начин от това, което е било и това никак, ама никак не е случайно. Европа ще стане черна и мюсулманска, където ще се прилага Шериата. Жените с бурки, мъжете с бради и широки гащи, децата ще учат корана. България ще бъде под турско влияние и с циганско управление, плюс американски бази за дебнене на Русия.
Аз съм християнин, европеец и човеколюбец. Искам такова бъдеще за хората в България, Германия и навсякъде в Европа.
Както е написала Златето, ако е имало наказание или предупреждение за Иво75, можеше да го видим в темата за проблематичните потребители.

Потребители благодарили на автора baconsutan за мнението:
gencho
Рейтинг: 4%

baconsutan
Роден писач
Роден писач

Благодарил: 122 пъти
Благодарено: 120 пъти

Мнениеот andrian99 » 4 Септември 2018, 20:25:13

baconsutan написа:
itzo написа:И откъде такава увереност, че не е? Аз например получих. А ме вълнува тъпият въпрос кога ще се научим, че трябва да почнем да си оправяме собствената кочинка, преди да почнем да оправяме германците, Европата и планетата.

Може ли по най - прост начин, като за неразбрал човек, да ми обясниш ти по какъв начин оправи германците, Европата и собствената си родина? В един от постовете си написах как например аз се опитвам да го направя. Теб не те знам къде си сега - в кочинката, в DE - то или другаде, понеже усилията и мерките всякъде са различни.
България искам да се оправи, защото ми е татковината, тук ми е коренът, миналото и бъдещето.
Германия искам да се оправи, защото беше велика държава, на която винаги съм симпатизирал, със стегната икономика и пословичен ред, поради което бе давана за пример на много други страни.
Европа искам също да се оправи, защото тук е люлката на възраждането и ренесанса, мястото за развитие на световната култура и цивилизованите човешки отношения.
За съжаление нещата в момента стоят по съвсем различен начин от това, което е било и това никак, ама никак не е случайно. Европа ще стане черна и мюсулманска, където ще се прилага Шериата. Жените с бурки, мъжете с бради и широки гащи, децата ще учат корана. България ще бъде под турско влияние и с циганско управление, плюс американски бази за дебнене на Русия.
Аз съм християнин, европеец и човеколюбец. Искам такова бъдеще за хората в България, Германия и навсякъде в Европа.
Както е написала Златето, ако е имало наказание или предупреждение за Иво75, можеше да го видим в темата за проблематичните потребители.

Че той не иска да оправя германците, Европата и планетата :)
Или не сме разбрали нещо правилно.
andrian99
Тукашен
Тукашен

Мнениеот itzo » 4 Септември 2018, 20:51:52

По ред на номерата(надявам се админът да прояви разбиране в случая, ако упусна някоя по- солена дума):

baconsutan написа:Може ли по най - прост начин, като за неразбрал човек, да ми обясниш ти по какъв начин оправи германците, Европата и собствената си родина? В един от постовете си написах как например аз се опитвам да го направя. Теб не те знам къде си сега - в кочинката, в DE - то или другаде, понеже усилията и мерките всякъде са различни...

Аз не съм оправил никого, особено германците и планетата. Кочинката- тя не е България. Кочинката сме ние, отвътре. Админът ми направи забележка, че поддържам активно изливането на негативна енергия във форума- лично аз го смятам за разбираемо, когато група хора са окупирали пространството тук поради липса на друг селски хоремаг, в който от високата трибуна на кръчмарската маса да ръсят непоискан акъл за оправянето на почти всеки съществуващ, както и на повечето несъществуващи- проблеми.

baconsutan написа:...ако е имало наказание или предупреждение за Иво75, можеше да го видим в темата за проблематичните потребители.

В темата за проблематични потребители се виждат само бановете. Събери кураж и попитай администратора защо още не е баннал Иво или някой друг, вместо да размахваш риторично знамето на недоволството по все още незаключените теми. Не бой се, не боли :)
itzo
Писач без спирка
Писач без спирка

ПредишнаСледваща

Назад към Приказвалник