• Advertisement

За зодиите

Интересна информация, статии ... . Тук може да пише всеки по всички теми, които го вълнуват.

Re: За зодиите

Мнениеот max » 13 Май 2015, 09:45:05

Може да имате планетата Марс в хороскопа си. Аз имам Марс и затова съм импулсивен, нетипично за рибите. Той води до противоречия и сблъсъци.
За моите родители зодиите си отговарят. Баща ми е водолей и не показва никакви чувства, понеже водолеите не умеят или не искат това. Те се оставят да бъдат под похлупак, не влизат в конфликти и не доминират. Майка ми за сметка на това е лъв и може да си представите какво е. Всичко се решава от нея, той е безгласна буква. Лъвовете се стремят на се наложат на всяка цена.
Сестра ми също е риба и е малко по-отворена от мен, обаче е също толкова чувствителна и обидчива. :mrgreen:
Така че всичко си пасва.
max
Златен писач
Златен писач

Благодарил: 50 пъти
Благодарено: 148 пъти

Мнениеот Tangerine88 » 13 Май 2015, 09:58:51

estira написа:Така като гледам бая филиaли ще смениш :mrgreen:

Едната ми колежка дето от 20 години сменя филиал след филиал също е овен. Но, другата дето също прескача от магазин в магазин, не е овен. :-k Ако не се лъжа е дева. :-k
Аз както съм тръгнала вероятно ще стана като тях - до пенсия ще прескачам къде ли не и ще тероризирам новодошлите понеже на мен малко ми остава до пенсия и ще се скатавам и няма да правя нищо. :mrgreen:
Аватар
Tangerine88
Редовен писач
Редовен писач

Благодарил: 83 пъти
Благодарено: 46 пъти

Мнениеот contraintuitive » 13 Май 2015, 10:11:49

Community,

мисля, че това със зодиите и асцендентите не би трябвало да има такова значение, въпреки, че има явно относителна доза истина.

Помислете с колко хора сте общували под някаква форма през живота си, не сте знае ли за зодията/асцедента им и пак сте били окей с тях. Аз се питам дали това с зодиите не е малко ограничаващо и слагащо хората пак в някви рамки.

В крайна сметка всичко се движи грубо казано от психиката и моментното ниво на стрес и житейска ситуация.
find your path and stay on it

Потребители благодарили на автора contraintuitive за мнението:
Tangerine88
Рейтинг: 4%

contraintuitive
Роден писач
Роден писач

Благодарил: 209 пъти
Благодарено: 122 пъти

Мнениеот ljuba » 13 Май 2015, 10:17:31

@Tangerine88, ама ти си чист Овен :mrgreen: ! Искам само да ти обърна внимание, че баба ти и дядо ти, които са скорпиончета, те даже са по-опасни и от овните, когато ги настъпиш по жилото :mrgreen:
@max, всеки човек има Марс в хороскопа си, но зависи в кой дом е и в коя зодия ;-)
Ако нямаш усмивка ще ти подаря моята
Аватар
ljuba
Роден писач
Роден писач

Благодарил: 90 пъти
Благодарено: 168 пъти

Мнениеот estira » 13 Май 2015, 10:20:43

contraintuitive написа:Community,

мисля, че това със зодиите и асцендентите не би трябвало да има такова значение, въпреки, че има явно относителна доза истина.

Разбира се! Аз като един типичен водолей през целия си живот съм обиколена от раци и телци и се разбирам прекрасно с тях. А не би трябвало.

Въпреки това намирам темата за супер, сега ми е много по- лесно да разбера примерно max :)
Ich hab keinen Bock mehr. Bin zaubern.
Аватар
estira
Доживотен
Доживотен

Снимки: 275
Статии: 10
Благодарил: 699 пъти
Благодарено: 426 пъти

Мнениеот max » 13 Май 2015, 10:34:40

Люба моят Марс е в такъв дом, който е отговорен за отношенията. Но наталния хороскоп ми го правиха преди 7 години някъде беше и вече не помня точно в кой дом. Но точно това ми казаха, че заради Марс, който е в еди кой си дом имам проблеми с отношенията с околните и създавам конфликти.
Точно тогава през 2008 г. по този хороскоп ми казаха, че когато навърша 39 г. ще се издигна много, ще имам престижна работа, но че има опасност да допусна грешка в работата, понеже еди коя си планета влизала в еди кой си дом. И точно 11 дни след като навърших 39 започнах онази работа, която не продължи дълго. Така че случайно или не, но астроложката позна НАПЪЛНО. :-k
Като цяло каза, че хороскопът ми е много хубав, и че рядко е виждала толкова късметлийски хороскоп. Единственият лош момент е бил преди 2-3 години, т.е. 5 години след 2008 г., за тогава имало някакъв неприятен съвпад-единственият в хороскопа ми и било възможно да се разболея. Но че Сатурн обичал да избързва и можело да се започне преди да станат 5 години. Точно 4 години и нещо след направата на хороскопа се разболях, бях отпаднал, кашлях с месеци, изпотявах се от най-малкото движение, но от страх не ходих на лекар. Това продължи повече от година, постоянна упорита кашлица и отпадналост когато най-накрая отидох на лекар. Не беше бронхит. Но се оказа, че съм преболедувал нещо без да се лекувам.
max
Златен писач
Златен писач

Мнениеот Tangerine88 » 13 Май 2015, 10:46:15

ljuba написа:@Tangerine88, ама ти си чист Овен :mrgreen: ! Искам само да ти обърна внимание, че баба ти и дядо ти, които са скорпиончета, те даже са по-опасни и от овните, когато ги настъпиш по жилото :mrgreen:
@max, всеки човек има Марс в хороскопа си, но зависи в кой дом е и в коя зодия ;-)

Характера дали има нещо общо със зодията? Точно това искам да кажа, че и привидно спокойни зодиакални знаци могат да бъдат агресивни и конфликтни. И обратното... също.
Аватар
Tangerine88
Редовен писач
Редовен писач

Благодарил: 83 пъти
Благодарено: 46 пъти

Мнениеот ljuba » 13 Май 2015, 11:18:54

Tangerine88 написа:
ljuba написа:@Tangerine88, ама ти си чист Овен :mrgreen: ! Искам само да ти обърна внимание, че баба ти и дядо ти, които са скорпиончета, те даже са по-опасни и от овните, когато ги настъпиш по жилото :mrgreen:

Характера дали има нещо общо със зодията? Точно това искам да кажа, че и привидно спокойни зодиакални знаци могат да бъдат агресивни и конфликтни. И обратното... също.

Да, характера има общо със зодията, но пак казвам, че зависи много от цялостния хороскоп! Скорпиона не е от спокойните знаци! И пак потретвам-слънчевият знак не е определящ в мнооооого от случаите! Моята най-добра приятелка вече 25 години е Риби, но аз имам Венера и Юпитер в риби. Мъжът ми е Близнаци, но десцендента ми е в близнаци ( десцендента е така наречената друга твоя половина ), а той се определя в зависимост от асцендента. Заобиколена съм от деви, раци, телци, козирози-все зодии, които принципно не мелят с моята. Стрелци и лъвове почти не познавам. Водолей, Близнаци и Везни са ми много любими, понякога дори не мога да си обясня защо :-k
Има много зодии, които по един абсурден начин си приличат-овен и скорпион примерно имат много общи черти, но обикновено им се разминава ценностната система.
Аватар
ljuba
Роден писач
Роден писач

Мнениеот zlateto » 13 Май 2015, 11:54:58

Moят асцендент е стрелец (зодия: везни / луна в: овен) - кой ми е десцендента :-k
Когато държавата препотвърждава себе си като местопрестъпление, остава да влезе Фортинбрас и да каже това, което винаги казва: „Изнесете труповете!”
Аватар
zlateto
Майстор на перото
Майстор на перото

Статии: 1
Благодарил: 133 пъти
Благодарено: 1171 пъти

Мнениеот max » 13 Май 2015, 11:59:04

Tangerine88 написа:Но, другата дето също прескача от магазин в магазин, не е овен. :-k Ако не се лъжа е дева. :-k

Не ме изненадва, девите са критични, понеже са педантични и обичат да правят забележки ако нещо не е на мястото си или цари хаос. Тази тяхна черта ги прави непоносими за околните. ;-)
На мен например не ми пука за педантичността, оставям чиниите си неизмити по 2-3 дни и когато се съберат много, чак тогава ги измивам, изобщо не си правя труда да ги мия след всяко ядене, няма смисъл ;-)
Същото е и с дрехите, просто ги хвърлям една върху друга върху стола, няма смисъл да ги подреждам. Има по-важни неща в живота от това всяко нещо да си е на мястото :mrgreen:
max
Златен писач
Златен писач

Мнениеот ljuba » 13 Май 2015, 12:06:20

Злате, сега вече съвсем ми светна защо си ми толкова симпатична :) . С еднакъв асцендент сме, така че оглеждай се за близнаци и няма да сбъркаш :mrgreen: .А тази луна в овен.. Не искам да ги мисля мъжете :mrgreen:
max написа:
Tangerine88 написа:Но, другата дето също прескача от магазин в магазин, не е овен. :-k Ако не се лъжа е дева. :-k

Не ме изненадва, девите са критични, понеже са педантични и обичат да правят забележки ако нещо не е на мястото си или цари хаос. Тази тяхна черта ги прави непоносими за околните. ;-)
На мен например не ми пука за педантичността, оставям чиниите си неизмити по 2-3 дни и когато се съберат много, чак тогава ги измивам, изобщо не си правя труда да ги мия след всяко ядене, няма смисъл ;-)
Същото е и с дрехите, просто ги хвърлям една върху друга върху стола, няма смисъл да ги подреждам. Има по-важни неща в живота от това всяко нещо да си е на мястото :mrgreen:

Макс, хахахаха, много точно казано! Майка ми е дева и е страшно с тази чистофайщина, имам и още няколко деви около мен-много съвестни са и подредени, ама това мърморене за всяка дреболия, че нещо не било на мястото си направо може да ме накара да скоча от 10 етаж :mrgreen: Ама пък са милички и може човек да разчита на тях!

Потребители благодарили на автора ljuba за мнението:
zlateto
Рейтинг: 4%

Аватар
ljuba
Роден писач
Роден писач

Мнениеот max » 13 Май 2015, 13:32:36

ljuba написа:Ама пък са милички и може човек да разчита на тях!

Вярно е, може да им се има пълно доверие. Както вече бях споменал най-добрият ми приятел от детството е дева. Той от 15 г. живее в Англия, там се устрои, но когато се върне и съм в България, веднага ме търси да се видим, не ме забравя.
max
Златен писач
Златен писач

Мнениеот Dolcevitochka » 9 Септември 2018, 23:25:26

Много хора ми казват, че не вярват в зодиите. Как да не вярвам, като всичките ми приятели са от едни и същи зодии...има нещо в тази работа)) Тук намерих добро описание на зодиите https://www.khoroskop.com Според мен е доста вярно описанието тук, и за моята зодия всичко е описано точно)
Dolcevitochka
Нов потребител
Нов потребител

Благодарил: 0 пъти
Благодарено: 0 пъти

Предишна

Назад към Приказвалник