<

• Advertisement

Ловци на духове....

Интересна информация, статии ... . Тук може да пише всеки по всички теми, които го вълнуват.

Re: Ловци на духове....

Мнениеот zlateto » 6 Май 2018, 07:20:30

Нищо не потвърждава освен жалкия опит за приписване на собствената виртуална шизофрения ...

А и Рики, моля те, какви тъпи или остри впечатления имаш от хора, които вече не са активни потребители, си ги запази за себе си. [-o<
Когато държавата препотвърждава себе си като местопрестъпление, остава да влезе Фортинбрас и да каже това, което винаги казва: „Изнесете труповете!”
Аватар
zlateto
Писач без спирка
Писач без спирка

Статии: 1
Благодарил: 131 пъти
Благодарено: 1154 пъти

Мнениеот ivo75 » 6 Май 2018, 09:23:52

dido_73 написа:
Mony60 написа:
ivo75 написа: Кой, кой е? Или, какво кара някои от нас да се
преРаждат? Отново и отново :mrgreen: .
Кой ли държи рекорда самоличности?

И аз започвам да се питам същото напоследък :-k
Създават си нов профил, задават си много важния въпрос, отговарят си сами от другия акаунт и зарязват окончателно новосъздадения, за да си направят нов :mrgreen:

Ами Mony60 ... нови профили се създават и по други причини. Това си е част от виртуалната реалност, не е ли тъй?

Как беше? Господ вижда всичко...

Mony60 написа:Дейзи, ника ти навсякъде се вижда нормално и **** не е имало. Поне от моя лаптоп и смартфон, откъдето понякога чета. И при двата ти ника няма проблем.

daisymm2 написа:Не ви ли стига, че ме оставихте в полуживо вегетативно състояние?

Ами явно прийомите на (някой) от екипа са да те изхвърлят от летящ влак и даже да не се обърнат да погледнат дали си оцелял. Такива хора са просто жестоки и не си дават сметка какво могат да нанесат на ответната страна. Но не се притеснявай, Господ вижда всичко!:

Признавам, общите ви усилия са доста забавни...Вие сте си приятелчета, няма да ви противореча.
"Принципът на солидарната демокрация- Путин е виновен до доказване на противното и въпреки това"
Аватар
ivo75
Писач без спирка
Писач без спирка

Снимки: 1
Благодарил: 8 пъти
Благодарено: 169 пъти

Мнениеот rikiking » 6 Май 2018, 10:16:25

ivo75 написа:
Следвайки развитието на форума старият админ е сегашният такъв. Предполагам, че на Mr.Bombastic ще му допадне, как си го обрисувал. И, че го знаеш от времето, когато се е правил на вундеркинд е също странно, все пак си само от няма и четири години(твои и си твърдения). Но сега е ясно, че си с връзки и затова за теб не важат правилата, както за останалите.

Новият или хронологично т.н. втори админ си би камшиците и взе първоначално цялото си творчество, но как и защо е още наличен с част от него във форума.

Админът може да реагира както намери за добре, затова е админ. Така или иначе на всички е пределно ясно, кого имам предвид с "тъпото" изказване и това определено не е сегашният. Приемам забележката на златето, че коментарът ми не е много уместен...

С никакви връзки не съм, а сегашният го знам лично доста отпреди да съществува този форум, просто пуснах лека закачка с лафа "за вундеркинда" :hacker: , която се надявам че абсолютно ще разбере и даже ще го развесели. Пък и той си и беше наистина вундеркиндът на махалата, докато аз и двама небезизвестни братя играехме ролята на кварталните нехранимайковци. :occasion5: :iroc: :king:

Ех, спомени... :)

Никога не съм казвал нито на админа, нито на някого другиго тук кой съм в действителност, никога не съм ползвал каквито и да е връзки в този форум и не смятам да го правя и занапред.

Също така нямам намерение да коментирам каквото и да било повече по този въпрос.
We can't help everyone, but everyone can help someone.
Ronald Reagan
Аватар
rikiking
Писач без спирка
Писач без спирка

Благодарил: 237 пъти
Благодарено: 422 пъти

Мнениеот ivo75 » 6 Май 2018, 10:54:58

rikiking написа:
ivo75 написа:
Следвайки развитието на форума старият админ е сегашният такъв. Предполагам, че на Mr.Bombastic ще му допадне, как си го обрисувал. И, че го знаеш от времето, когато се е правил на вундеркинд е също странно, все пак си само от няма и четири години(твои и си твърдения). Но сега е ясно, че си с връзки и затова за теб не важат правилата, както за останалите.

Новият или хронологично т.н. втори админ си би камшиците и взе първоначално цялото си творчество, но как и защо е още наличен с част от него във форума.

Админът може да реагира както намери за добре, затова е админ. Така или иначе на всички е пределно ясно, кого имам предвид с "тъпото" изказване и това определено не е сегашният. Приемам забележката на златето, че коментарът ми не е много уместен...

С никакви връзки не съм, а сегашният го знам лично доста отпреди да съществува този форум, просто пуснах лека закачка с лафа "за вундеркинда" :hacker: , която се надявам че абсолютно ще разбере и даже ще го развесели. Пък и той си и беше наистина вундеркиндът на махалата, докато аз и двама небезизвестни братя играехме ролята на кварталните нехранимайковци. :occasion5: :iroc: :king:

Ех, спомени... :)

Никога не съм казвал нито на админа, нито на някого другиго тук кой съм в действителност, никога не съм ползвал каквито и да е връзки в този форум и не смятам да го правя и занапред.

Също така нямам намерение да коментирам каквото и да било повече по този въпрос.

Не съм те карал да коментираш, каквото и да било. Отдавна съм събрал 2 и 2, и ако беше "нормало" да сме се запознали с поредица от акаунти ака rikiking. Сега се налага да общуваме само с основния плюс два, три спомагателни. Толкова народ съм видял да изхвърлят(и до ден днешен съм против да гонят, когото и да било) за далеч по-малки от твоето "газене" на правилата, че сълзливата история, как ти знаеш кой е, а той си няма и представа ти кой си, можеш да си завреш, където решиш. А даже и да не и подозирал, кой си, сега със съзливата история със сигурност си е спомнил. Даже щеше да е по-трудно, ако си беше написал името+адреса. Разбира се, както винаги твоите истории са истината и само истината(твоята).
Последна промяна ivo75 на 6 Май 2018, 22:14:29, променена общо 3 пъти
"Принципът на солидарната демокрация- Путин е виновен до доказване на противното и въпреки това"
Аватар
ivo75
Писач без спирка
Писач без спирка

Мнениеот Mony60 » 6 Май 2018, 18:21:33

ivo75 написа:Признавам, общите ви усилия са доста забавни...Вие сте си приятелчета, няма да ви противореча.

Както често се случва, предположенията ти са неоснователни, но способността ти да помниш кой, кога, къде, какво написал е наистина einmalig!
PS: Каквото и да напишеш в твоя защита, защото ти със сигурност нещо ще напишеш, реакция от моя страна няма да има!

Потребители благодарили на автора Mony60 за мнението (общо 2):
rikikingbaconsutan
Рейтинг: 8%

Аватар
Mony60
Роден писач
Роден писач

Благодарил: 147 пъти
Благодарено: 183 пъти

Мнениеот rikiking » 6 Май 2018, 20:40:43

Mony60 написа:Както често се случва, предположенията ти са неоснователни, но способността ти да помниш кой, кога, къде, какво написал е наистина einmalig!

Ами помни.Май напълно се е вманиачил и явно си води база данни със съответните ключови изказвания на опонентите, които има намерение да използва и повтаря като папагал за в бъдеще. На мен примерно ми вади най-редовно мои цитати, писани преди две-три години, ама карай ... то така става по - забавно все пак. Като ти писне, просто не му се връзвай и не му отговаряй на глупостите.

Няма да се учудя, ако и цели досиета е оформил и завел на някои от по-активните си опоненти.Добре че сме далече, че то тая работа иначе, знае ли се докакво може да доведе ...? :laughing6:
Ronald Reagan
Аватар
rikiking
Писач без спирка
Писач без спирка

Мнениеот ivo75 » 6 Май 2018, 21:58:15

Mony60 написа:
ivo75 написа:Признавам, общите ви усилия са доста забавни...Вие сте си приятелчета, няма да ви противореча.

Както често се случва, предположенията ти са неоснователни, но способността ти да помниш кой, кога, къде, какво написал е наистина einmalig!
PS: Каквото и да напишеш в твоя защита, защото ти със сигурност нещо ще напишеш, реакция от моя страна няма да има!

Нямах си и идея, че трябва да се защитавам, но ще почакам, поредната порция корекции със сигурност няма да се забави.
Аватар
ivo75
Писач без спирка
Писач без спирка

Мнениеот zlateto » 7 Май 2018, 09:42:35

... база данни, ключови думи ... Akte X са виновни. Добре, че die Wahrheit ist irgendwo da draußen ;-) :mrgreen:

PS: Няма какво да чакаме, пледирам невинен :)

"На форумите с къса памет, преходите им са много дълги." Паулу Коелю :sunny:
Когато държавата препотвърждава себе си като местопрестъпление, остава да влезе Фортинбрас и да каже това, което винаги казва: „Изнесете труповете!”
Аватар
zlateto
Писач без спирка
Писач без спирка

Мнениеот rikiking » 7 Май 2018, 10:57:08

ivo75 написа:
Не съм те карал да коментираш, каквото и да било. Отдавна съм събрал 2 и 2, и ако беше "нормало" да сме се запознали с поредица от акаунти ака rikiking. Сега се налага да общуваме само с основния плюс два, три спомагателни. Толкова народ съм видял да изхвърлят(и до ден днешен съм против да гонят, когото и да било) за далеч по-малки от твоето "газене" на правилата, че сълзливата история, как ти знаеш кой е, а той си няма и представа ти кой си, можеш да си завреш, където решиш. А даже и да не и подозирал, кой си, сега със съзливата история със сигурност си е спомнил. Даже щеше да е по-трудно, ако си беше написал името+адреса. Разбира се, както винаги твоите истории са истината и само истината(твоята).

Много е лошо хем да пишеш глупости, хем и да си вярваш в тях - написаното от мен било сълзлива история ??!! - но човек със сложна ;-) психика като тебе, току виж наистина може и да се е разстроил...?! :mrgreen:
Просто беше напълно безобиден майтап и съм убеден , че никой нищо не се е сетил.

За завирането - глей малко по - леко с подoбни простотии, иначе знаеш че и аз мога да ти напиша и ти къде и кога и какво да си ... Та верно да се просълзиш накрая ...

И я кажи , че ми стана интересно - кой спомагателен акаунт ползвам ??? Определено нямам време да се разправям с тебе дори само от този, пък още няколко биха ми дошли наистина в повече ...

Относно съмненията на колегите относно твоята идентичност - все повече се убеждавам че е възможно да са прави и ти да си оня ... предишния. Щото подобни дълбокомислено - изкривени писания с леко патологичен отенък, наистина рядко се срещат и се помнят по принцип. 8-[

Независимо кой си, не че всъщност е и толкова важно, продължавай да си водиш записки през годините, кой какво бил пуснал във форума ,явно нещата ти вървят напоследък повече от добре , особено по този въпрос. :laughing6:
Ronald Reagan
Аватар
rikiking
Писач без спирка
Писач без спирка

Мнениеот zlateto » 7 Май 2018, 11:44:11

Дайте да намерим форумния дух ... докато не се е изгубил безследно ...
Аватар
zlateto
Писач без спирка
Писач без спирка

Мнениеот baconsutan » 7 Май 2018, 11:51:41

rikiking написа:Ти кажи сега с ръка на сърцето и като по-стар кадър тука, Велинград ли ползва ника на Иво Либерало или... ? :mrgreen:

Интересен паралел, макар, че оригиналът "Кире Либерало", от когото имам лични впечатления, е доста различен - простовато добродушен.
По - сериозна е темата за равнопоставеността, например, когато някой неугоден го натирят, той се клонира в нови форумни образувания.
baconsutan
Роден писач
Роден писач

Благодарил: 107 пъти
Благодарено: 108 пъти

Мнениеот rikiking » 7 Май 2018, 13:10:47

baconsutan написа:
rikiking написа:Ти кажи сега с ръка на сърцето и като по-стар кадър тука, Велинград ли ползва ника на Иво Либерало или... ? :mrgreen:

Интересен паралел, макар, че оригиналът "Кире Либерало", от когото имам лични впечатления, е доста различен - простовато добродушен.

Демек викаш, оригиналът друг бил - "простовато добродушен" ? :)

То не че и тоя е много сложен де, въпреки самовглъбените си депресивно-заядливи писания в стил "последна инстанция" :mrgreen:

Обаче съм сигурен в едно нещо, независимо кой се крие зад акаунта му - и то е че напълно се разминава с определението "добродушен" ;-)

zlateto написа:Дайте да намерим форумния дух ... докато не се е изгубил безследно ...

Той духът не може да се загуби, само трябва да се научим да разпознаваме метаморфозите му. ;-)

А горедискутираният чиляк, да се сърди първо сам на себе си. Той самият я пусна тази тема , пък сега като опря до него, реве като пеленаче на което са му откраднали залъгалките.
/че и обижда бе - кой какво да си бил завирал итн... срамота.../
Ronald Reagan

Потребители благодарили на автора rikiking за мнението:
Митака ФУ
Рейтинг: 4%

Аватар
rikiking
Писач без спирка
Писач без спирка

Мнениеот baconsutan » 7 Май 2018, 17:12:17

rikiking написа:То не че и тоя е много сложен де, въпреки самовглъбените си депресивно-заядливи писания в стил "последна инстанция" :mrgreen: Обаче съм сигурен в едно нещо, независимо кой се крие зад акаунта му - и то е че напълно се разминава с определението "добродушен" ; че и обижда бе - кой какво да си бил завирал итн... срамота.../

Добре си ме разбрал. Обиждането онлайн е безнаказано, затова и други се възползват от него.

Потребители благодарили на автора baconsutan за мнението:
rikiking
Рейтинг: 4%

baconsutan
Роден писач
Роден писач

Благодарил: 107 пъти
Благодарено: 108 пъти

Мнениеот itzo » 7 Май 2018, 22:37:00

rikiking написа:...

Няма да се учудя, ако и цели досиета е оформил и завел на някои от по-активните си опоненти.Добре че сме далече, че то тая работа иначе, знае ли се докакво може да доведе ...? :laughing6:

Принципно когато човек се интересува от темата, по която спори в главата му остават донякъде и аргументите на опонента. И когато опонентът днес ги пише едни а утре други- малката червена лампа "фейк" светва, даже без задължително да е отделил 0,0001 процента мозъчен капацитет за целта. А при теб с тоя навик да заливаш форума с новини и разсъждения за ханъми и пеераси(напоследък) светват направо ламбите на "Маракана" :mrgreen:
Real stupidity beats artificial intelligence every time
itzo
Писач без спирка
Писач без спирка

Благодарил: 2 пъти
Благодарено: 195 пъти

Мнениеот rikiking » 8 Май 2018, 03:13:48

itzo написа: А при теб с тоя навик да заливаш форума с новини и разсъждения за ханъми и пеераси(напоследък) светват направо ламбите на "Маракана" :mrgreen:

Както вече не е един път съм посочвал, въобще и не смятам да спирам с подобни новини /не пускам фейкове/, както и съждения относно ханъмите и джендърастите, защото това са два от основните проблеми на болното ни постлиберално общество и колкото по-бързо заличим тези проблеми, толкова по-добре за всички. ;-) То цяла Европа за това говори, държави се тресат и правителства падат,а ти искаш да си гукаме само за новата рокля на баба ти от Берлин, с която ще ходи наскоро при Путин, примерно. :mrgreen:

В случая дискутираме най-заядливия и злобен индивид в този форум, който успешно успява да превъръне всяка тема в място за изява на негативни емоции и директни обиди, обръщайки почти винаги всичко в поле за личностни нападки и заяждания. Освен теб, не остана кой друг на му приглася.

Колегите - особено по-старите - имат основателни причини да считат, че за ника му се крие едно изкопаемо от една отминала епоха във форума. :) Като по-нов юзър, може и да не съм прав като счетох че е един бивш админ. Но някои от колегите с по-дълъг стаж тук, определено вече го надушиха кой е в същност. :mrgreen:
Ronald Reagan
Аватар
rikiking
Писач без спирка
Писач без спирка

ПредишнаСледваща

Назад към Приказвалник