<

• Advertisement

Ловци на духове....

Интересна информация, статии ... . Тук може да пише всеки по всички теми, които го вълнуват.

Re: Ловци на духове....

Мнениеот zlateto » 8 Май 2018, 06:13:15

И кой е всъщност след като изяснихме, че не е Вел (проверено и потвърдено от моя милост !!!)?
Когато държавата препотвърждава себе си като местопрестъпление, остава да влезе Фортинбрас и да каже това, което винаги казва: „Изнесете труповете!”
Аватар
zlateto
Писач без спирка
Писач без спирка

Статии: 1
Благодарил: 131 пъти
Благодарено: 1154 пъти

Мнениеот rikiking » 8 Май 2018, 06:20:23

zlateto написа:И кой е всъщност след като изяснихме, че не е Вел (проверено и потвърдено от моя милост !!!)?

Не е Вел. Аз се обърках заради изстъпленията му на тема "расисти" и "расизъм", които бяха едно към едно с тези на велинград, по повод мои форумни анализи на арабската инвазия. :mrgreen:

Относно това кой е в действителност - нИ щат да кажат на всеослушание,поне за момента. Обаче ми пошушнаха, че и ти разсъждаваш в правилната посока , каквото и да означава това. ;-)

Цяла сутрин ме е напушил голям смях, като си представа, как сега чете написаното тук, рови мракобесно по прашните си архиви и крои пъклени планове, как да поеме по стъпките към отмъщението. :laughing6:
We can't help everyone, but everyone can help someone.
Ronald Reagan
Аватар
rikiking
Писач без спирка
Писач без спирка

Снимки: 1
Благодарил: 237 пъти
Благодарено: 422 пъти

Мнениеот zlateto » 8 Май 2018, 07:29:56

rikiking написа:Относно това кой е в действителност - нИ щат да кажат на всеослушание,поне за момента.

Хайде де надушващите, като сте казали Ааааааа ...

rikiking написа:Обаче ми пошушнаха, че и ти разсъждаваш в правилната посока , каквото и да означава това. ;-)

Бива ли така да те лъжат :mrgreen:
Когато държавата препотвърждава себе си като местопрестъпление, остава да влезе Фортинбрас и да каже това, което винаги казва: „Изнесете труповете!”
Аватар
zlateto
Писач без спирка
Писач без спирка

Мнениеот rikiking » 8 Май 2018, 08:11:04

zlateto написа:Бива ли така да те лъжат :mrgreen:

:angel9:
Ronald Reagan
Аватар
rikiking
Писач без спирка
Писач без спирка

Мнениеот ivo75 » 9 Май 2018, 01:03:00

rikiking написа:
baconsutan написа:
rikiking написа:Ти кажи сега с ръка на сърцето и като по-стар кадър тука, Велинград ли ползва ника на Иво Либерало или... ? ....

Интересен паралел, макар, че оригиналът "Кире Либерало", от когото имам лични впечатления, е доста различен - простовато добродушен.

Демек викаш, оригиналът друг бил - "простовато добродушен" ? ....

То не че и тоя е много сложен де, въпреки самовглъбените си депресивно-заядливи писания в стил "последна инстанция" ....

Обаче съм сигурен в едно нещо, независимо кой се крие зад акаунта му - и то е че напълно се разминава с определението "добродушен" ....

zlateto написа:Дайте да намерим форумния дух ... докато не се е изгубил безследно ...

Той духът не може да се загуби, само трябва да се научим да разпознаваме метаморфозите му. ;-)

А горедискутираният чиляк, да се сърди първо сам на себе си. Той самият я пусна тази тема , пък сега като опря до него, реве като пеленаче на което са му откраднали залъгалките.
/че и обижда бе - кой какво да си бил завирал итн... срамота.../

Малее, леко бре, тая пяна около устата да не те задави, че да ми тежиш на съвестта :toothy10: .
Какви залагалки, какви пет лева? Това, че дейзисим ака ****** ви пусна по пързалката и ви е толкова акъла, не значи автоматично рев и залагалки :) . Когато ти и срамуващият се от циганите смятате, че аз съм бившия админ, това си е комплимент във висшата му форма ;-) . Ако например zlateto реши, че аз съм velingrad, тогава бих се притеснил. Но тя няма да го направи, за да не го обиди...

Ето малко инфо, кой ви намаза кънките, но пързаляйте се щом ви доставя удоволствие... :toothy7:

Mr.Bombastic написа:
Здравейте съфорумци,
Въпросният цензуриран господин е изгонен от този форум. Още преди, но и след това си позволи да ме засипе с безкрайни ЛС и имейли (вероятно не само мен). Трудно можеше да срещне разбиране тъй като мисля целият екип съжали междувременно, че сме го включили в малката ни, но симпатична и всеотдайна група. Та в един момент нещата минаха всякакви разумни граници и не желаехме да се появява под каквато и да е форма. А имам бегъл спомен, че активно почна да контактира други хора с други никове, което си е злоупотреба и беше нежелано не само от нас. "Цензурата" беше наложена в този доста по късен момент.

Няколко точки за размисъл:
- Правата на един потребител да ползва този форум свършват в момента, в който е изгонен.
- Ние нямаме време (и желание) да си играем на детективи и да проверяваме кой кой е и дали се е регистрирал повторно.
- Но сме в правото си да не позволяваме определени никове и да ги цензурираме (което май така и не постигна желания ефект за съжаление).

daisymm2 написа:Силно поласкан съм от интереса към моята скромна и в същото време спорна личност, която определено не го заслужава ...

За блокиране на настоящия ми профил daisymm2 е глупаво да моля когото и да е, но както уместно беше споменато по-горе, в името на справедливостта е редно след daisуmm и daisymm1 той също да бъде стопиран. Така де, този полу-бан буди леко недоумение. Не се тревожете дали ще е по правилата. И без това показахте нееднократно, че жонглирате умело с тълкуването и прилагането им. Щом сте решили да направите нещо го правите, ама като сте тръгнали да мачкате, поне мачкайте докрай. Нали така, Zlateto?

rikiking написа:....
В случая дискутираме най-заядливия и злобен индивид в този форум, който успешно успява да превъръне всяка тема в място за изява на негативни емоции и директни обиди, обръщайки почти винаги всичко в поле за личностни нападки и заяждания. Освен теб, не остана кой друг на му приглася.

Колегите - особено по-старите - имат основателни причини да считат, че за ника му се крие едно изкопаемо от една отминала епоха във форума....Като по-нов юзър, може и да не съм прав като счетох че е един бивш админ. Но някои от колегите с по-дълъг стаж тук, определено вече го надушиха кой е в същност....

Кралю, дискутираш себе си с постоянните си MöchteGern истории и фалшиви новини. Просто един фейк на самия себе си си, представяш си, че си, но в действителност не си. Седиш и се тупаш по рамото, говорейки в множествено число, а си сам в Африка или, където и да си, защото при теб няма едно нещо, което да е така, както си го написал. Измисляш си героични действия, пък аз съм виновен, че те цитирам :) . А за това, кой, как и колко обижда, въобще не е необходимо да ползвам ''базата с данни'' ... Eдва ли има и едно твое мнение без епитети и обиди по мой адрес, но държа да споделя, че не ми пречиш, разбирам напълно безсилието ти и липсата на аргументи. Но това:

rikiking написа:....

Ох на батю, още с първото ми влизане тук преди почти четири години, ми направи впечатление
че старият админ е рядко тъпо и ограничено парче.

Иначе новият си го знам лично, още от времето когато се правеше на вундеркинд ...

Само не ми казвай, че това е истина. Иво Либерало поне се мъчи да се нормализира леко напоследък, според възможностите си ...

излага на показ, дълбоката ти душевност, съчетана с личния ти успех =D> =D> =D>. Подобно ''откровение'' не може да бъде обЕснено дори с Kiste Bayreuther Hell.....
"Принципът на солидарната демокрация- Путин е виновен до доказване на противното и въпреки това"
Аватар
ivo75
Писач без спирка
Писач без спирка

Благодарил: 8 пъти
Благодарено: 169 пъти

Мнениеот zlateto » 9 Май 2018, 04:30:29

Ivo написа:Но тя няма да го направи, за да не го обиди ...

Ако Златето е имала някакви съмнения, щеше да те попита, а ти нямаше да я излъжеш ;-) O:)
Аватар
zlateto
Писач без спирка
Писач без спирка

Мнениеот rikiking » 9 Май 2018, 06:25:20

ivo75 написа:.... няколко спомагателни акаунта ....

Кралю, дискутираш ... фалшиви новини. а си сам в Африка ... въобще не е необходимо да ползвам ''базата с данни'' ... не може да бъде обЕснено дори с Kiste Bayreuther Hell.....

Ей го - както вече написах, очаквано изпълзя и започна пак да се прави на змия опасна и да сее отрова и злоба по постовете във форума, но нещо май са му сА изтАпили зАбите ...:mrgreen:

И тъй като вече наистина ми става досадно да си губя времето с тоя заядлив мушмурок ,да караме накратко -

Все още чакам отговор по темата, кои са спомагателните ми акаунти, както сам написа. В противен случай сам доказваш, че лъжеш като пустинна хлебарка, заклещена от унгарски митничари. :mrgreen:

Както виждам по - горе,отново си споменал Африка за поне 420 - ти път, виждам също че и си се запознал с битуването и уелбийнга ми,пък и си установил, че съм бил сам самин. :) Че то никой не би могъл да бъде по - сам и по-неуравновесен от тебе бе, аланкоолу. То ти личи във всеки втори твой параноичен пост и във всяка обида, която си написал тука. Ама нейсе, карай да не задълбавам повече, щото...:laughing6:

И ще те разочаровам - никога, ама никога не съм битувал сам,а и не бих могъл с тоя мой весел и ненатоварващ характер ;-)
Но ако тази констатиция ти нарушава душевния мир, приеми че лагерувам като самотно шимпанзе с туземците на брега на Замбези, по цял ден се въргаляме в прахта, а през останалото време ловим риба и бракониерстваме в близкия резерват. През самотните ми вечери, компания ми правят единствено старата ми ръждива ловна карабина и едноокото ми проскубано, хромо куче, едвам оцеляло в битка със стадо хиени. :laughing6:

Твърдиш че "не е необходимо да ползваш базата с данни'', а пък в края на същото изречение изведнъж вадиш от прашлясалите си архиви едно Kiste Bayreuther Hell. :laughing6: Вземи се стегни малко все пак ...

За да не продължавам,че няма да стигне страницата, само ще те помоля да спреш да заливаш форума със злоба и жлъч. Поразрови си любимите прашлясали тефтери пак и виж, колко колеги най-директно са написали, че си най-неприятният юзър тук. Това би следвало да ти говори нещо.

Всички влизаме на това място малко или много с цел да се забавляваме или да намерим отговора на някой въпрос, докато при теб нещата опират само до обиди и предизвикването на неприятни емоции при останалите.

P.S. А и това че не си оня бившия админ/въпреки че сте си лика-прилика/, съвсем не доказва че не си с краден акаунт.
Все пак колегите описват оригинала като "простовато добродушен" все пак.
Ronald Reagan
Аватар
rikiking
Писач без спирка
Писач без спирка

Мнениеот ivo75 » 9 Май 2018, 12:20:28

rikiking написа:...
И тъй като вече наистина ми става досадно да си губя времето с тоя заядлив мушмурок ,да караме накратко -

Все още чакам отговор по темата, кои са спомагателните ми акаунти, както сам написа. В противен случай сам доказваш, че лъжеш като пустинна хлебарка, заклещена от унгарски митничари. :mrgreen:

Но ако тази констатиция ти нарушава душевния мир, приеми че лагерувам като самотно шимпанзе с туземците на брега на Замбези, по цял ден се въргаляме в прахта, а през останалото време ловим риба и бракониерстваме в близкия резерват. През самотните ми вечери, компания ми правят единствено старата ми ръждива ловна карабина и едноокото ми проскубано, хромо куче, едвам оцеляло в битка със стадо хиени. :laughing6:

За да не продължавам,че няма да стигне страницата, само ще те помоля да спреш да заливаш форума със злоба и жлъч. Поразрови си любимите прашлясали тефтери пак и виж, колко колеги най-директно са написали, че си най-неприятният юзър тук. Това би следвало да ти говори нещо.

Чакаш, да свирне бързия :mrgreen: mirella82, ANALFATAL, какво са? Патерици, докато изтрезнееш :) . Да пишеш в женски род и в множествено число най ти се отдава ;-) . Добре, че си с връзки и админът те търпи, защото нямаше да ми стигне страницата да изброявам преражданията ти. Другите ти спомагателни си ги знаеш сам, гледам наистина не ти остава време за да ги поддържаш, изчезнаха нещо...

Но, признавам, хареса си ми, колко откровенно(нетипично за фантазьор) си описал ежедневието си. Това разбира се извън времето, в което преследваш виртуално ханъмите с чааветата. Или когато заедно с кОрнелия и БиСиПе борите онлайн джендърите :mrgreen:
"Принципът на солидарната демокрация- Путин е виновен до доказване на противното и въпреки това"
Аватар
ivo75
Писач без спирка
Писач без спирка

Мнениеот rikiking » 9 Май 2018, 12:54:34

ivo75 написа:Чакаш, да свирне бързия :mrgreen: mirella82, ANALFATAL, какво са? Патерици, докато изтрезнееш :) . Да пишеш в женски род и в множествено число най ти се отдава ;-) . Добре, че си с връзки и админът те търпи, защото нямаше да ми стигне страницата да изброявам преражданията ти. Другите ти спомагателни си ги знаеш сам, гледам наистина не ти остава време за да ги поддържаш, изчезнаха нещо...

Но, признавам, хареса си ми, колко откровенно(нетипично за фантазьор) си описал ежедневието си. Това разбира се извън времето, в което преследваш виртуално ханъмите с чааветата. Или когато заедно с кОрнелия и БиСиПе борите онлайн джендърите :mrgreen:

Ти достатъчно ясно се изрази, че ползвам в момента спомагателни никове - та питам кои са ??? Я изброй тия прераждания дето били цяла страница или нещо съвсем ти куца вече фантазията ... ? Това за връзките го знаем вече , така е - имам връзки на обувките ... ;-)

По - скоро ти си ми съмнителен на последък, как те траят и то особено като се има предвид , че на деветдесет процента от съфорумците вече им се повръща от злобарските ти излияния.

Що се отнася до виртуалните преживявания , ти определено си доста по-напред с материала , като се почне с борбата ти срещу виртуалните расисти и се свърши с пламенните ти писания в защита правата на джендърите и хомосъсловието. :laughing6:

И не пиши глупости за БСП-та и Корнелии, щото точно ти си този дето почва да бие виртуални метани само при споменаване на името на кремълския самодържец .
Ronald Reagan
Аватар
rikiking
Писач без спирка
Писач без спирка

Мнениеот ivo75 » 9 Май 2018, 13:25:42

rikiking написа:
Ти достатъчно ясно се изрази, че ползвам в момента спомагателни никове - та питам кои са ??? Я изброй тия прераждания дето били цяла страница или нещо съвсем ти куца вече фантазията ... ? Това за връзките го знаем вече , така е - имам връзки на обувките ... ;-)

Що се отнася до виртуалните преживявания , ти определено си доста по-напред с материала , като се почне с борбата ти срещу виртуалните расисти и се свърши с пламенните ти писания в защита правата на джендърите и хомосъсловието. :laughing6:

И не пиши глупости за БСП-та и Корнелии, щото точно ти си този дето почва да бие виртуални метани само при споменаване на името на кремълския самодържец .

Някакви факти? Или само си плещим? Това всъщност го умееш най-добре :mrgreen: Трябва всеки ден да ти се повтаря, пък може и да вденеш, но не е сигурно. Твоите фантазии дори не се доближат до действителността. Не всеки, който е против е автоматично за, но не се става лесно човек. Работи си там, пък дано, ама надали. :mrgreen:
Аватар
ivo75
Писач без спирка
Писач без спирка

Мнениеот rikiking » 9 Май 2018, 13:51:30

ivo75 написа: Не всеки, който е против е автоматично за, но не се става лесно човек. Работи си там, пък дано, ама надали. :mrgreen:

Ясно,след толкова много писания от твоя страна, разбрах накрая като какъв се самоопределяш.

Значи си бил нещо хем като "ЗА", но и хем като "ПРОТИВ" - демек като лафа за оня "ПРЕДНО-ЗАДНИЯ" май, дето и той така ... :laughing6:
Ronald Reagan
Аватар
rikiking
Писач без спирка
Писач без спирка

Мнениеот baconsutan » 9 Май 2018, 15:56:41

ivo75 написа: Когато ти и срамуващият се от циганите смятате, че аз съм бившия админ, това си е комплимент във висшата му форма ;-)

Дали мога да се регистрирам с ника "Срамуващият се от циганите", или поне да го променя в същия смисъл? Понеже за разлика от цитирания съфорумник и от Е. Джасим, аз не се гордея с тях. Гордея се с Левски, Ботев, Бенковски, Караджата, Поп Харитон, Кочо Честименски, Петко войвода, Злата Мъгленска и другите родолюбиви Българи.

Потребители благодарили на автора baconsutan за мнението:
rikiking
Рейтинг: 4%

baconsutan
Роден писач
Роден писач

Благодарил: 107 пъти
Благодарено: 108 пъти

Мнениеот ivo75 » 9 Май 2018, 19:29:54

baconsutan написа:
ivo75 написа: Когато ти и срамуващият се от циганите смятате, че аз съм бившия админ, това си е комплимент във висшата му форма ;-)

Дали мога да се регистрирам с ника "Срамуващият се от циганите", или поне да го променя в същия смисъл? Понеже за разлика от цитирания съфорумник и от Е. Джасим, аз не се гордея с тях. Гордея се с Левски, Ботев, Бенковски, Караджата, Поп Харитон, Кочо Честименски, Петко войвода, Злата Мъгленска и другите родолюбиви Българи.

Разбира се, че можеш да се регистрираш, отново и отново, нали затова е темата. Попитай краля, как става, той го е отработил и може да ти даде насоки...
Радвам се, че се гордееш с гореизброения списък, защото досега само за циганския срам бях чел...Аз не се срамувам от циганите, защото не са ми никакви и общо взето имам представа, какви са и защо. Това, че ти можеш само да се срамуваш или гордееш, го разбрах, и че за теб, както при краля, едното автоматично означава другото, ми е кристално ясно...Аз обаче нито се срамувам от циганите , нито се гордея с тях. Опита за сравнения с онзи мелез, го броя за неуспешен, защото не съм сигурен, дали и той самият е наясно, за какво се бори. Да го мислят тъмносините градски, които го лансират и му дават трибуна.

Не е срам, но изпитвам неудобство граничещо с притеснение от напарфюмирани Андрешковци с лъскави чепици, които си въобразяват, че някой непознат трябва да ги възприема, някакси по-различно, от начина, по който те възприемат например циганите...
Аватар
ivo75
Писач без спирка
Писач без спирка

Мнениеот rikiking » 9 Май 2018, 19:34:53

ivo75 написа: Попитай краля...

:laughing6: :laughing6: :laughing6:
Ronald Reagan
Аватар
rikiking
Писач без спирка
Писач без спирка

Мнениеот baconsutan » 10 Май 2018, 19:53:41

Кралят отдавна говори едни истини, ама кой да го чуе. Човекът е видял доста неща при тъмнозелените, които сега ни се случват в Европата и затова бие тъпана.
baconsutan
Роден писач
Роден писач

Благодарил: 107 пъти
Благодарено: 108 пъти

ПредишнаСледваща

Назад към Приказвалник