• Advertisement

Ловци на духове....

Интересна информация, статии ... . Тук може да пише всеки по всички теми, които го вълнуват.

Re: Ловци на духове....

Мнениеот ivo75 » 10 Май 2018, 21:19:32

baconsutan написа:Кралят отдавна говори едни истини, ама кой да го чуе. Човекът е видял доста неща при тъмнозелените, които сега ни се случват в Европата...

Разправят същото за Исус Христос и много хора му вярват... А строителите на съвременна България е по-коректно да мислят за бъдещето на България, или както краля за собственото си бъдеще. Европа се оправила и до ден днешен без мислителите спасители от България, подозирам че и в бъдеще ще мине без тях...но не пречи да се опитвате да давате акъл :mrgreen:
"Принципът на солидарната демокрация- Путин е виновен до доказване на противното и въпреки това"
Аватар
ivo75
Писач без спирка
Писач без спирка

Снимки: 1
Благодарил: 8 пъти
Благодарено: 169 пъти

Мнениеот Митака ФУ » 11 Май 2018, 02:02:36

Бате Иво,

сигурно не можеш да се спреш да се усмихваш :cheers:

Сега, когато Рикито го изгониха, можеш да продължаваш да се изживяваш като последна инстанция.... :mrgreen:

Знам, че го намираш за по-добро от секса... ;-) \:D/
Аватар
Митака ФУ
Редовен писач
Редовен писач

Благодарил: 107 пъти
Благодарено: 46 пъти

Мнениеот itzo » 11 Май 2018, 05:47:59

Митака ФУ написа: ... Сега, когато Рикито го изгониха...

Да бе да. Последният път, когато го гониха се появиха колко бяха- двама ли, трима ли нови Рикита? Той е като Конър Маклауд, безсмъ...ъъъ...неизгоняем :laughing6:
Real stupidity beats artificial intelligence every time
itzo
Писач без спирка
Писач без спирка

Благодарил: 2 пъти
Благодарено: 195 пъти

Мнениеот zlateto » 11 Май 2018, 07:34:13

ivo75. написа:При третополовите секса е относително понятие

Турни удивителен, ква е тая точка ...

Рики, не е ли по-добре да обсъдиш с админа, преди форума да се превърне отново в бойно поле.

Да можеш да се регистрираш с безброй много ника. Е и ?
Последна промяна zlateto на 11 Май 2018, 07:38:01, променена общо 1 път
Когато държавата препотвърждава себе си като местопрестъпление, остава да влезе Фортинбрас и да каже това, което винаги казва: „Изнесете труповете!”
Аватар
zlateto
Писач без спирка
Писач без спирка

Статии: 1
Благодарил: 131 пъти
Благодарено: 1154 пъти

Мнениеот zlateto » 11 Май 2018, 07:39:44

Дай си телефона да се чуем. Ще ти обесня менюто и сметка ще ти връча :mrgreen:
Когато държавата препотвърждава себе си като местопрестъпление, остава да влезе Фортинбрас и да каже това, което винаги казва: „Изнесете труповете!”
Аватар
zlateto
Писач без спирка
Писач без спирка

Статии: 1
Благодарил: 131 пъти
Благодарено: 1154 пъти

Мнениеот itzo » 11 Май 2018, 07:45:03

ivo75. написа:...При третополовите секса е относително понятие :)

Aааа...къде се забави толкова, Бвана? Помислих, че си забравил как се работи с луковия браузър :mrgreen:
itzo
Писач без спирка
Писач без спирка

Мнениеот ivo75 » 11 Май 2018, 07:55:13

Митака ФУ написа:Бате Иво,

сигурно не можеш да се спреш да се усмихваш :cheers:

Сега, когато Рикито го изгониха, можеш да продължаваш да се изживяваш като последна инстанция.... :mrgreen:

Знам, че го намираш за по-добро от секса... ;-) \:D/

Добро утро чичо Митко,

вече съм споменавал, но на теб лично мисля не, недей да си мислиш, че каквото на теб ти доставя удоволствие важи и за останалите :mrgreen: . Против съм да гонят, когото и да било и нееднократно съм призовавал админа да прекрати този вид наказание, има си го черно на бяло. Ти уж си новичък, но ако искаш мога да ти намеря съответните доказателства, ако не се справяш...

Във връзка с твоята болка, не мисля, че имам, какво друго да добавя:

itzo написа:
Митака ФУ написа: ... Сега, когато Рикито го изгониха...

Да бе да. Последният път, когато го гониха се появиха колко бяха- двама ли, трима ли нови Рикита? Той е като Конър Маклауд, безсмъ...ъъъ...неизгоняем :laughing6:
"Принципът на солидарната демокрация- Путин е виновен до доказване на противното и въпреки това"
Аватар
ivo75
Писач без спирка
Писач без спирка

Мнениеот ivo75 » 11 Май 2018, 08:12:54

ivo75. написа:Целта на почти всички ни тук беше да си правим веселото или да научим нещо.

Няколко човека превърнаха обаче това място в огнище на злоба и негативни емоции. Дори вече ми е доста неприятно да влизам във форума.

Има доста по-приятни места за виртуална изява и забавление все пак. Единствено съжалявам, че не мога да изтрия публикуваното от мен тук.

Не мисля да влизам когато и да било повече тук.

Можеш, това, както непрекъснато регистриране е вече отработено. Първите прецеденти са след втората ти регистрация, информацията е налична във форума. Поразрови ви се и можеш да си свършиш сам работата. Ако не можеш, помоли за помощ...
Последна промяна ivo75 на 11 Май 2018, 08:13:39, променена общо 1 път
Аватар
ivo75
Писач без спирка
Писач без спирка

Мнениеот itzo » 11 Май 2018, 08:13:28

ivo75. написа:...Няколко човека превърнаха обаче това място в огнище на злоба и негативни емоции...

Аха. Все пидорасы, а я — д'Артаньян :) Колкото до това, как няма да влизаш повече, нещо в дългогодишната ти кариера тук ме кара дълбоко да се съмнявам. До следващия акаунт, прочее.
itzo
Писач без спирка
Писач без спирка

Мнениеот baconsutan » 11 Май 2018, 08:44:59

ivo75 написа:
baconsutan написа:Кралят отдавна говори едни истини, ама кой да го чуе. Човекът е видял доста неща при тъмнозелените, които сега ни се случват в Европата...

Разправят същото за Исус Христос и много хора му вярват... А строителите на съвременна България е по-коректно да мислят за бъдещето на България, или както краля за собственото си бъдеще. Европа се оправила и до ден днешен без мислителите спасители от България, подозирам че и в бъдеще ще мине без тях...но не пречи да се опитвате да давате акъл :mrgreen:

Какво е общото между теб и добродетелите, проповядвани от Иисуса Христа?
Както и между теб и героите, описани от Симеон Радев?
За бъдещето на Европа ти препоръчвам до прочетеш Дъглас Мъри.
Дано Рики отново се появи, да прочетем нещо свежо и актуално.
baconsutan
Роден писач
Роден писач

Благодарено: 108 пъти

Мнениеот ivo75 » 11 Май 2018, 09:00:52

baconsutan написа:
ivo75 написа:

Какво е общото между теб и добродетелите, проповядвани от Иисуса Христа?
Както и между теб и героите, описани от Симеон Радев?
За бъдещето на Европа ти препоръчвам до прочетеш Дъглас Мъри.
Дано Рики отново се появи, да прочетем нещо свежо и актуално.

Всеки решава сам за себе си, в какво/кого да вярва. Това, че си прочел С. Радев, в което се съмнявам, не ти помага особено, щом търсиш връзка между мен и тях. Замисли се, каква е връзката ти с подобни личности, на фона на желанието ти да спасяваш Европата. И да даваш акъл на "германците"..., особено, когато не те третират според собствените ти представи относно скромната ти личност.

Относно Дъглас Мъри, когато ми остане време.
Аватар
ivo75
Писач без спирка
Писач без спирка

Мнениеот itzo » 11 Май 2018, 09:51:48

baconsutan написа:...Дано Рики отново се появи, да прочетем нещо свежо и актуално.

В това съмнение нямам, че ще се появи. Даже бих си позволил да изпророкувам, че след, като му затриха последния нов акаунт с точката отзад, следващият път ще подходи творчески :mrgreen:
itzo
Писач без спирка
Писач без спирка

Мнениеот baconsutan » 11 Май 2018, 19:33:21

ivo75 написа:Всеки решава сам за себе си, в какво/кого да вярва. Това, че си прочел С. Радев, в което се съмнявам, не ти помага особено, щом търсиш връзка между мен и тях. Замисли се, каква е връзката ти с подобни личности, на фона на желанието ти да спасяваш Европата. И да даваш акъл на "германците"..., особено, когато не те третират според собствените ти представи относно скромната ти личност.

Симеон Радев сега се намира лесно по книжарниците и е в нови луксозни издания. Неговите прототипи обаче не са като днешните архонти.
Европа е титаник със залети от гости трюмове. Които искат да провесят капитана и щурмана на мачтата и да издигнат флага на веселия Роджър. Ще ти препоръчам още един автор - Хенри Полсън, описал бъдещият световен хегемон - Китай.
Германците нещат акъл, особено от презрян източноевропеец като мен. Историята показва, че те предпочитат да го имплантират любезно и в специални места на разни народи, преди всичко евреи.
Дали Ицо ще се окаже прав за нечие възкръсване с творчески ник?
baconsutan
Роден писач
Роден писач

Мнениеот ivo75 » 11 Май 2018, 20:22:49

baconsutan написа:
ivo75 написа:Всеки решава сам за себе си, в какво/кого да вярва. Това, че си прочел С. Радев, в което се съмнявам, не ти помага особено, щом търсиш връзка между мен и тях. Замисли се, каква е връзката ти с подобни личности, на фона на желанието ти да спасяваш Европата. И да даваш акъл на "германците"..., особено, когато не те третират според собствените ти представи относно скромната ти личност.

Симеон Радев сега се намира лесно по книжарниците и е в нови луксозни издания. Неговите прототипи обаче не са като днешните архонти.
Европа е титаник със залети от гости трюмове. Които искат да провесят капитана и щурмана на мачтата и да издигнат флага на веселия Роджър. Ще ти препоръчам още един автор - Хенри Полсън, описал бъдещият световен хегемон - Китай.
Германците нещат акъл, особено от презрян източноевропеец като мен. Историята показва, че те предпочитат да го имплантират любезно и в специални места на разни народи, преди всичко евреи.
Дали Ицо ще се окаже прав за нечие възкръсване с творчески ник?

Виж сега, когато един "презрян източноевропеец" не може да пребори архонтите в собствената си страна, не би трябвало да се опитва да учи, какво да правят другите. Темата не е за това, но и по-най груби сметки да са дошли 2 млн.(в Европа, не в Германия), в името спорта да ги увеличим на 4 млн., да ги съберем с други 40( нямам никаква представа, дали са толкова) срязани от 2 и 3 поколение пак не се получава апокалиптичната картина, която ти и разбира се много други виждате и рисувате за останалите. Разбира се, че е проблем, но нито може да се реши от днес за утре, нито да се действа, както по времето на културната революция. Не ги мисли немците за глупави, по косвените наблюдения, които имам от всичко се извлича полза, включително и от такъв сериозен проблем. Що народ си намери работа(съвсем официално, с помощ от държавата) и още колко се изкарват с далавери, покрай тази история... Немският пазар на труда, както самите местни се изразяват е leer gefischt в момента. Взимат се буквално слепи и глухи, но им се плаща, като на мъртъвци, които нямат нужда от нищо, освен да работят. Една част от бежанците ще успеят да се впишат, други ще потърсят късмета си другаде или обратно, а трети ще си останат един голям проблем, който ще се решава в движение.

А колкото до краля, ще се върне, няма страшно. Аз лично се надявам един ден не само той, а всички изгонени или прокудени по един или друг начин да се върнат. Да има друга култура на взаимно уважение, спазване на правила, абе с една дума поне, някакво бледо копие на значението на ЗАЕДНО в българския език.
Аватар
ivo75
Писач без спирка
Писач без спирка

Мнениеот baconsutan » 12 Май 2018, 06:41:39

А дано, ама надали.
Глухи, слепи и хроми, желаещи да получават колкото да не умрат винаги ще има, но те ще донесат ли прогреса в немската икономика? Единствения прогрес виждам в увеличаване раждаемостта и престъпността.
baconsutan
Роден писач
Роден писач

ПредишнаСледваща

Назад към Приказвалник