<

• Advertisement

Ловци на духове....

Интересна информация, статии ... . Тук може да пише всеки по всички теми, които го вълнуват.

Re: Ловци на духове....

Мнениеот rikiking » 23 Декември 2017, 21:39:23

schachmatter написа:
Риксън, колко интус рИкия имаш бре хаха :mrgreen:

Не бе , на Bayreuther Hell съм както обикновено. :mrgreen:
We can't help everyone, but everyone can help someone.
Ronald Reagan
Аватар
rikiking
Писач без спирка
Писач без спирка

Снимки: 1
Благодарил: 237 пъти
Благодарено: 422 пъти

Мнениеот schachmatter » 23 Декември 2017, 21:43:42

ivo75 написа:
schachmatter написа:За да разсея всякакви спекулации и съмнения - аз съм писал от акаунта contraintuitive.

Искам да помоля администратора да изтрие всички постове под този акаунт понеже първо рефлектират върху част от живота ми към, която не искам да се връщам и за която не искам да си спомням и второ вече нямам достъп до :mrgreen: него /загубена парола и несъществуващ вече емайл адрес свързан с него/.

Както всички като вас, така и аз съм човек със своята психика и развитие и култура, затова моля където със своето си мнение съм засегнал някой да бъда извинен. По всяко време съм готов да го направя и лично.

Благодаря, лек ден и Господ да ви пази по пътя Ви.

И сега, какво? Намери паролата ли? И за КОЙ акаунт се решаваш? Или зависи от моментното състояние, един път contrintuitive, следващия път schachmatter?[/quote]

Логнах се от пц-то от къщи т.е. от Бълария, хайде да поясна София :mrgreen: Не разбирам защо, но само автоматично ме логна с contra-смръдлив. :mrgreen: От schachmatter ще бачкам. Вече съм и сингъл /отново/ така, че нямам поводи и да се крия вече.
Иво, от твоето набито око нищо не може явно да остане скрито-покрито! Ашколсун! :mrgreen:
schachmatter
Редовен писач
Редовен писач

Благодарил: 108 пъти
Благодарено: 50 пъти

Мнениеот ivo75 » 23 Декември 2017, 23:18:26

schachmatter написа:....Бълария, хайде да поясна София :mrgreen: Не разбирам защо, но само автоматично ме логна с contra-смръдлив. :mrgreen: От schachmatter ще бачкам. Вече съм и сингъл /отново/ така, че нямам поводи и да се крия вече.
Иво, от твоето набито око нищо не може явно да остане скрито-покрито! Ашколсун! :mrgreen:

Най-сетне и аз да коригирам граматически, че да си отдъхнат моите коректори :mrgreen: . Искал си да напишеш БълХария :mrgreen: . По повод София, надявам се вица го знаеШ?

-Откъде си?
- От София.
-Откога?

Иначе сега съм спокоен, че всичко при теб е наред и продължаваш напред. Като щастливо свързан, докато смъртта ни раздели, мога само ти кажа, наслаждавай се, всеки период от живота си има своята красота и незабравими моменти...

schachmatter написа:
rikiking написа:
ivo75 написа:
Ваше величествено Височество, поради възрастови ограничения съм изостанал на ниво IV, V и VI серия, какво по дяволите е ууки? Не заради друго, но подозирам, че както обикновено бъркате :mrgreen:

Не бъркам.Явно твоите възрастови ограничения вече си казват думата все по-осезателно. :mrgreen:

Wookiee
Уукитата, чието име на техния език се превежда като народ на дърветата, са раса космати двуноги хуманоиди от планетата Кашийк. Един от най-забележителните членове на расата е Чубака, най-добрият приятел на Хан Соло и негов втори пилот, който изиграва ключова роля по време на Галактическата гражданска война и след нея.

Да, годините си оказват влияние :mrgreen: . Уукито нищо не ми говореше, но Чубака си го спомням. Радвам се, че ме слагаш от правилната страна на силата :mrgreen:
"Принципът на солидарната демокрация- Путин е виновен до доказване на противното и въпреки това"
Аватар
ivo75
Писач без спирка
Писач без спирка

Благодарил: 8 пъти
Благодарено: 169 пъти

Мнениеот Митака ФУ » 24 Декември 2017, 16:46:39

Мое дете,

в трудния момент на ,,самота", :cheers:

Lass es richtig krachen!

Нека силата бъде с теб( в теб ;-) O:) )................. :thumbleft:
Аватар
Митака ФУ
Редовен писач
Редовен писач

Благодарил: 107 пъти
Благодарено: 46 пъти

Мнениеот Mony60 » 4 Май 2018, 11:33:21

ivo75 написа: Кой, кой е? Или, какво кара някои от нас да се
преРаждат? Отново и отново :mrgreen: .
Кой ли държи рекорда самоличности?

И аз започвам да се питам същото напоследък :-k
Създават си нов профил, задават си много важния въпрос, отговарят си сами от другия акаунт и зарязват окончателно новосъздадения, за да си направят нов :mrgreen:
Аватар
Mony60
Роден писач
Роден писач

Благодарил: 147 пъти
Благодарено: 183 пъти

Мнениеот dido_73 » 5 Май 2018, 17:27:24

Mony60 написа:

Създават си нов профил, задават си много важния въпрос, отговарят си сами от другия акаунт и зарязват окончателно новосъздадения, за да си направят нов :mrgreen:

Ами Mony60 ... нови профили се създават и по други причини. Това си е част от виртуалната реалност, не е ли тъй?

dido_73
Нов потребител
Нов потребител

Благодарил: 2 пъти
Благодарено: 8 пъти

Мнениеот rikiking » 5 Май 2018, 19:04:35

dido_73 написа:
Mony60 написа:

Ами Mony60 ... нови профили се създават и по други причини. Това си е част от виртуалната реалност, не е ли тъй?

Ох на батю, още с първото ми влизане тук преди почти четири години, ми направи впечатление
че старият админ е рядко тъпо и ограничено парче.

Иначе новият си го знам лично, още от времето когато се правеше на вундеркинд ;-)

Само не ми казвай, че това е истина. Иво Либерало поне се мъчи да се нормализира леко напоследък, според възможностите си ...
Последна промяна rikiking на 5 Май 2018, 19:13:27, променена общо 1 път
Ronald Reagan
Аватар
rikiking
Писач без спирка
Писач без спирка

Мнениеот itzo » 5 Май 2018, 19:11:34

dido_73 написа: ... нови профили се създават и по други причини. Това си е част от виртуалната реалност, не е ли тъй?....

Какви например? Сещам се само за две, първата е манипулация на ....ъъъ.... форумното обществено мнение, втората- най обикновена шизофрения.
Real stupidity beats artificial intelligence every time
itzo
Писач без спирка
Писач без спирка

Благодарено: 195 пъти

Мнениеот rikiking » 5 Май 2018, 19:15:06

itzo написа:
dido_73 написа: ... нови профили се създават и по други причини. Това си е част от виртуалната реалност, не е ли тъй?....

Какви например? Сещам се само за две, първата е манипулация на ....ъъъ.... форумното обществено мнение, втората- най обикновена шизофрения.

Ти кажи сега с ръка на сърцето и като по-стар кадър тука, Велинград ли ползва ника на Иво Либерало или... ? :mrgreen:
Ronald Reagan
Аватар
rikiking
Писач без спирка
Писач без спирка

Мнениеот itzo » 5 Май 2018, 19:27:59

Откъде да знам? Словесният шаблон е друг, за разлика от нЕкои форумни другарчета, на които още на второ- трето мнение им проличава , че спорят със\ али \харесват сами себе си.
itzo
Писач без спирка
Писач без спирка

Мнениеот rikiking » 5 Май 2018, 19:31:50

itzo написа:Откъде да знам? Словесният шаблон е друг, за разлика от нЕкои форумни другарчета, на които още на второ- трето мнение им проличава , че спорят със\ али \харесват сами себе си.

Абе то и тебе те не знаеме ... :lol:
Ronald Reagan
Аватар
rikiking
Писач без спирка
Писач без спирка

Мнениеот itzo » 5 Май 2018, 19:48:10

Аз си се зная, благодаря. И не е необходимо да говориш за себе си в първо лице множествено число като Луи Четиринайсти, БТВ :mrgreen: :mrgreen:
itzo
Писач без спирка
Писач без спирка

Мнениеот rikiking » 5 Май 2018, 20:20:09

itzo написа:Аз си се зная, благодаря. И не е необходимо да говориш за себе си в първо лице множествено число като Луи Четиринайсти, БТВ :mrgreen: :mrgreen:

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Изображение
Ronald Reagan
Аватар
rikiking
Писач без спирка
Писач без спирка

Мнениеот ivo75 » 5 Май 2018, 21:51:15

rikiking написа:....

Ох на батю, още с първото ми влизане тук преди почти четири години, ми направи впечатление
че старият админ е рядко тъпо и ограничено парче.

Иначе новият си го знам лично, още от времето когато се правеше на вундеркинд ;-) ...

Следвайки развитието на форума старият админ е сегашният такъв. Предполагам, че на Mr.Bombastic ще му допадне, как си го обрисувал. И, че го знаеш от времето, когато се е правил на вундеркинд е също странно, все пак си само от няма и четири години(твои и си твърдения). Но сега е ясно, че си с връзки и затова за теб не важат правилата, както за останалите.

Новият или хронологично т.н. втори админ си би камшиците и взе първоначално цялото си творчество, но как и защо е още наличен с част от него във форума.

Както вече съм писал, най-хубавото е, че написаното остава. И сега е интересно, как ще реагира админът?
Последна промяна ivo75 на 6 Май 2018, 09:04:49, променена общо 1 път
"Принципът на солидарната демокрация- Путин е виновен до доказване на противното и въпреки това"
Аватар
ivo75
Писач без спирка
Писач без спирка

Благодарил: 8 пъти
Благодарено: 169 пъти

Мнениеот rikiking » 6 Май 2018, 05:53:15

ivo75 написа:Ох на батю ...

Май някой се засегна. Което само потвърждава подозренията. :laughing6: :laughing6: :laughing6:
Ronald Reagan
Аватар
rikiking
Писач без спирка
Писач без спирка

ПредишнаСледваща

Назад към Приказвалник