• Advertisement

Проблеми, които отсъстват от вашите конвенции

Интересна информация, статии ... . Тук може да пише всеки по всички теми, които го вълнуват.

Re: Проблеми, които отсъстват от вашите конвенции

Мнениеот ivo75 » 25 Април 2018, 14:45:22

rikiking написа:
ivo75 написа:... И в тази връзка разбирам изразеното възмущение, независимо, с какви цели, или как точно е изразено...Учудвам се, че се възмущаваш, тъй като ....

Айдеее Куку пак се отнесе, докато си хортуваше кротко със Фифи. :mrgreen:

Хем бил разбирал изразеното възмущение,хем пък после се чудел, що се възмущавали?! :laughing6:

Повелителю на "белите християни", понякога даже и човек, може да разбере, защо се възмущаваш, но не и начина, по който го изразяваш, просто е нечовешки. Учудвам се, че Ицо още ти се впечатлява, мен лично с нищо не можеш да ме изненадаш. Наясно съм, че падението ти не познава граници и норми, преди забавляваше, но вече само отегчаваш с постоянната си латерна, ние белите християни, Тръмпи, Мути. ЕсКпатът, който за няколко пробити долара "помага" на туземците, сакън да не плати някой цент данъци ;-)
baconsutan написа:....Завистта ражда злобата.
или обратното....
Аватар
ivo75
Писач без спирка
Писач без спирка

Снимки: 0
Благодарил: 10 пъти
Благодарено: 182 пъти

Мнениеот rikiking » 25 Април 2018, 22:18:19

ivo75 написа:Повелителю на "белите християни", понякога даже и човек, може да разбере, защо се възмущаваш, но не и начина, по който го изразяваш, просто е нечовешки. Учудвам се, че Ицо още ти се впечатлява, мен лично с нищо не можеш да ме изненадаш. Наясно съм, че падението ти не познава граници и норми, преди забавляваше, но вече само отегчаваш с постоянната си латерна, ние белите християни, Тръмпи, Мути. ЕсКпатът, който за няколко пробити долара "помага" на туземците, сакън да не плати някой цент данъци ;-)

Пак си отклонил темата в сантиментално - лично откровение спрямо скромната ми особа и естествено поради факта, че нямаш с какво да обориш досега написаното от мен по същество. /както е било и в 99% от случаите/.

От ден на ден ви потъват все повече либералните гемии и затова се настървихте съвсем, което е разбираемо.
Да не би вече да започнаха да ви липсват "бедните" експати ,че си се отворил толкоз на тая тема ? Чува се, че тая година ще ти поотупат по-надълбоко кожухчето в ползу даровитите гости, които би следвало да ви изработят някога пенсиите с "всеотдайния" си труд ? ](*,) :laughing6:

Аз избрах да си пия бирата под палмичките в следващите няколко години и да ви гледам тепърва сеира.
We can't help everyone, but everyone can help someone.
Ronald Reagan
Аватар
rikiking
Писач без спирка
Писач без спирка

Снимки: 1
Благодарил: 237 пъти
Благодарено: 425 пъти

Мнениеот ivo75 » 26 Април 2018, 05:20:47

rikiking написа:....нямаш с какво да обориш досега написаното от мен по същество. /както е било и в 99% от случаите/.

От ден на ден ви потъват все повече либералните гемии и затова се настървихте съвсем......Чува се...

Въобще не се и опитвам да оборвам наглостта съчетана с извратена фантазия :mrgreen: . Камарата глупостти, които списваш в стил чува се от ден на ден, джендърите и т.н. дават ясна представа за душевния ти мир.
Последна промяна ivo75 на 26 Април 2018, 07:46:06, променена общо 1 път
или обратното....
Аватар
ivo75
Писач без спирка
Писач без спирка

Мнениеот rikiking » 26 Април 2018, 05:47:07

ivo75 написа:
Въобще не се и опитвам и да оборвам наглостта съчетана с извратена фантазия :mrgreen:

Да бе - намерил кой да пише за извратена фантазия - самият той , който е най-яростният защитник на разни извратени типове и болни перверзници и върл застъпник за техните "права" и свободии. :mrgreen:
Ronald Reagan
Аватар
rikiking
Писач без спирка
Писач без спирка

Мнениеот itzo » 26 Април 2018, 09:07:12

Извращение е да използваш това семейно нещастие като повод да изсипеш обичайната си купчина. А правото на разни...ъъъ...мъже да си бъркат един на друг по дупките, без за тази цел да се налага да постъпват в манастир е една друга опера.
Real stupidity beats artificial intelligence every time
itzo
Писач без спирка
Писач без спирка

Благодарил: 2 пъти
Благодарено: 211 пъти

Мнениеот rikiking » 26 Април 2018, 18:13:34

itzo написа:Извращение е да използваш това семейно нещастие като повод да изсипеш обичайната си купчина.

Да бе , то за тебе е повече от нормално да си траем, когато някакъв овластен самозабравил се тъпоумник отнема изконното право на едно дете да отпътува за лечение в друга държава. Където и едно на сто хиляди шанс за оправяне да има, пак си заслужава да се опита. А малкият е юнак - диша самостоятелно и е жив напук на зложелателите си.

В общи линии логиката ти е същата, както и когато борехте с оперни арии и бдения със свещички масовите убийства в Париж и Брюксел.

На тия които основно забъркаха кашата, вече почнаха да им треперят гащите .
Liverpool NHS nurses warned to ‘hide their uniforms outside work’ over fears of abuse from Alfie Evans supporters
https://www.thesun.co.uk/news/6127386/a ... orm-abuse/

https://www.savealfieevans.com
Ronald Reagan
Аватар
rikiking
Писач без спирка
Писач без спирка

Мнениеот itzo » 26 Април 2018, 18:40:39

rikiking написа:...На тия които основно забъркаха кашата, вече почнаха да им треперят гащите .
Liverpool NHS nurses warned to ‘hide their uniforms outside work’ over fears of abuse from Alfie Evans supporters

Аха. Точно като набият лекарите и сестрите, проблемът ще се реши. Типичното решение от циганската маала.
itzo
Писач без спирка
Писач без спирка

Мнениеот rikiking » 26 Април 2018, 19:04:40

itzo написа:
rikiking написа:...На тия които основно забъркаха кашата, вече почнаха да им треперят гащите .

Аха. Точно като набият лекарите и сестрите, проблемът ще се реши. Типичното решение от циганската маала.

А да седят пред болницата и да слушат Брамс и Вивалди ли ? Въпреки , че първо едни други в този случай са за бой.
Така и не мога да разбера, какво им пречи детето да замине да се лекува ???!!!

Или може би някой се страхува, че италианските лекари може наистина да вземат да го излекуват или поне закрепят за години напред ?!
Ronald Reagan
Аватар
rikiking
Писач без спирка
Писач без спирка

Мнениеот dido_73 » 26 Април 2018, 21:40:52

itzo написа:
dido_73 написа:...Ако случайно то не умре само, по хуманитарни съображения е мног овероятно да бъде умъртвено със смъртоносна инжекция.

Не те ли е поне малко срам да пишеш простотии?

Не itzo, не ме е срам да оглася неща, които остават встрани от информационния поток. Освен това, написаното от мен е просто кратък превод на информацията в английския и немския печат.

Ако не си обърнал внимание на следното, погледни колко пъти в мотивите към решението на съда по делото (и на двете инстанции) е споменато "достойна смърт" (Sterben in Würde / death with dignity). Знаеш ли, че това е много често (и с удоволствие) използван от бюрократите евфемизъм за евтаназия?
dido_73
Нов потребител
Нов потребител

Благодарено: 10 пъти

Мнениеот ivo75 » 26 Април 2018, 21:53:59

dido_73 написа:
itzo написа:
dido_73 написа:...Ако случайно то не умре само, по хуманитарни съображения е мног овероятно да бъде умъртвено със смъртоносна инжекция.

Не те ли е поне малко срам да пишеш простотии?

Не itzo, не ме е срам да оглася неща, които остават встрани от информационния поток. Освен това, написаното от мен е просто кратък превод на информацията в английския и немския печат.

Ако не си обърнал внимание на следното, погледни колко пъти в мотивите към решението на съда по делото (и на двете инстанции) е споменато "достойна смърт" (Sterben in Würde / death with dignity). Знаеш ли, че това е много често (и с удоволствие) използван от бюрократите евфемизъм за евтаназия?

Аз пък да ти кажа, че не огласяваш нищо извън "информационния поток", нещастието на това дете и родителите му е достатъчно представено в информационния поток, че да се нуждае от твоята кратка интерпретация и жалките ти вметки за смъртоносна инжекция. Точно там си го и намерил в "информационния поток", не си го изкопал от недрата на земята. Въпросът е, защо го правиш, какво искаш да постигнеш? Знам, че няма и да ми отговориш, но не ми пречи да питам.
или обратното....
Аватар
ivo75
Писач без спирка
Писач без спирка

Мнениеот itzo » 26 Април 2018, 23:13:20

dido_73 написа:

[/quote]

И къде в английската\немската преса се споменава нещо за смъртоносна инжекция? И кога са разрешили евтаназията на хора във Великобритания, че май съм пропуснал?
itzo
Писач без спирка
Писач без спирка

Мнениеот rikiking » 27 Април 2018, 05:54:44

dido_73 написа:Ако не си обърнал внимание на следното, погледни колко пъти в мотивите към решението на съда по делото (и на двете инстанции) е споменато "достойна смърт" (Sterben in Würde / death with dignity). Знаеш ли, че това е много често (и с удоволствие) използван от бюрократите евфемизъм за евтаназия?

Мдам. Искрено ми се искаше този път dido_73 да не беше прав, но е ... Тия вкупом май наистина са се наканили да прекратят живота на детето по изкуствен начин /демек да го убият накрая/.

Ето и малко информация от извора, относно поредното извращение измислено от болните мозъци на шепата неолиберални ненормалници.Че и се опитват да го разпространят и наложат напоследък, като капак на всичките сътворени от тях гнусотии и безумия.

Та eто какво значи "Sterben in Würde / Death with Dignity" :
https://www.deathwithdignity.org/learn/ ... nity-acts/
Death with Dignity laws, also known as physician-assisted dying ... май няма смисъл да продължавам ... [-X
Ronald Reagan
Аватар
rikiking
Писач без спирка
Писач без спирка

Мнениеот itzo » 27 Април 2018, 06:38:40

Има, има смисъл. Защото по-нататък пише, че става дума за САЩ, където в няколко щата това е разрешено. На Острова все още вкарват е затвора.
itzo
Писач без спирка
Писач без спирка

Мнениеот rikiking » 27 Април 2018, 06:45:24

itzo написа:Има, има смисъл. Защото по-нататък пише, че става дума за САЩ, където в няколко щата това е разрешено. На Острова все още вкарват е затвора.

Като вкарват в затвора, защо тогава английският съдия включва именно това понятие в мотивите към присъдата си ?!

То не бяха араби, не бяха джендъри, сега с асистирани самоубийства /убийства/ се захванаха... [-X
Ronald Reagan
Аватар
rikiking
Писач без спирка
Писач без спирка

Мнениеот ivo75 » 27 Април 2018, 06:49:08

rikiking написа:
dido_73 написа:Ако не си обърнал внимание на следното, погледни колко пъти в мотивите към решението на съда по делото (и на двете инстанции) е споменато "достойна смърт" (Sterben in Würde / death with dignity). Знаеш ли, че това е много често (и с удоволствие) използван от бюрократите евфемизъм за евтаназия?

Мдам. Искрено ми се искаше този път dido_73 да не беше прав, но е ... Тия вкупом май наистина са се наканили да прекратят живота на детето по изкуствен начин /демек да го убият накрая/.

Ето и малко информация от извора, относно поредното извращение измислено от болните мозъци на шепата неолиберални ненормалници.Че и се опитват да го разпространят и наложат напоследък, като капак на всичките сътворени от тях гнусотии и безумия.

Та eто какво значи "Sterben in Würde / Death with Dignity" :
https://www.deathwithdignity.org/learn/ ... nity-acts/
Death with Dignity laws, also known as physician-assisted dying ... май няма смисъл да продължавам ... [-X

Единственият, който се е наканил нещо и не спира да си измисля и откровенно да лъже, си ти кралю. И както обиновенно в 99% от случаите сам доставяш доказателства срещу лъжите, които разпространяваш :mrgreen:
или обратното....
Аватар
ivo75
Писач без спирка
Писач без спирка

ПредишнаСледваща

Назад към Приказвалник