• Advertisement

Спално бельо от 100% памук или Ранфорс или Памаучен сатен?

Форум за семейните българи.

Спално бельо от 100% памук или Ранфорс или Памаучен сатен?

Мнениеот kalitu » 13 Февруари 2018, 01:53:39

Здравейте, форумници! Днес имам едно въпросче към Вас относно предпочитанията Ви за качествено българско спално бельо. Харесала съм си един сайт Nikita, има доста голямо разнообразие но нямам идея кое ще бъде по-добре.. ранфорс, 100% памук или памучен сатен? Какво поръчвате Вие най-често? :-k :flower:
kalitu
Нов потребител
Нов потребител

Благодарил: 0 пъти
Благодарено: 1 път

Re: Спално бельо от 100% памук или Ранфорс или Памаучен сатен?

Мнениеот novia » 17 Февруари 2018, 13:37:03

Не сте посочили къде ще го ползвате - спалното бельо, но в DE и размерите са различни и цените са по ниски - примерно в "Dänisches bettenlager".
Аватар
novia
Тукашен
Тукашен

Благодарил: 176 пъти
Благодарено: 14 пъти

Мнениеот rikiking » 22 Февруари 2018, 07:25:36

novia написа:Не сте посочили къде ще го ползвате - спалното бельо, но в DE и размерите са различни и цените са по ниски - примерно в "Dänisches bettenlager".

Немските монополисти в тоя вид бизнес предлагат понякога и сносни чаршафи, въпреки че залитат напоследък масово по разни азиатски вносове с означения на етикета 75 % Baumwolle и 25 процента незнам какви си китайски изкуствени материи примерно ... Винаги съм презпочитал и при възможност си купувам оригинални ЮАР-ски 100 % памучни чаршафи /USD 28-30 парчето/ - няма найлон, няма ликри, няма фалш ... гарантират меко, гладко и удобно поне деветчасово непробудно спане в топлата екваториална нощ ... :)

Големият проблем за мен в Германия винаги са били възглавниците - Така и не можах да свикна с огромните пухени меки тукмаци, които потомците на Бисмарк обожават да подпъхват по няколко от кръста нагоре и да пружат върху тях морните си тела в заслужена, макар и краткотрайна дрямка, до звъна на часовника в ранни зори и начеването на следващия съзидателен и градивен арбайтстаг... :mrgreen:
We can't help everyone, but everyone can help someone.
Ronald Reagan
Аватар
rikiking
Писач без спирка
Писач без спирка

Снимки: 1
Благодарил: 223 пъти
Благодарено: 410 пъти

Мнениеот Митака ФУ » 22 Февруари 2018, 13:23:35

Рики, здравей отново !

С този си пост, даваш възможност на бате Иво, да ти скочи от засада, и да те сецне лошо в кръста... :mrgreen:

За качеството си прав, но не всички имаме възможност да пазаруваме в ЮАР :)

Ние обичаме да си купуваме спалното бельо от България.... По-качествено е, и държи много на пране!
Последна промяна Митака ФУ на 22 Февруари 2018, 13:26:34, променена общо 1 път
Аватар
Митака ФУ
Тукашен
Тукашен

Благодарил: 92 пъти
Благодарено: 45 пъти

Мнениеот Митака ФУ » 22 Февруари 2018, 13:25:05

:-({|= :-({|= :-({|= :-({|=
Аватар
Митака ФУ
Тукашен
Тукашен

Мнениеот rikiking » 22 Февруари 2018, 14:41:19

Юарските чаршафи са търсена стока и се продават като топъл хляб на все още минимум четири континента и са нагледно доказателство за макар и отминалото величие на една епоха. Наред с билтонга, матурнатите бийф стекове и крюгерандовете :mrgreen:

От българските чаршафи имам също много добри спомени, поне от времето преди да почнат да сменят китайските етикети на илиянската стока с "Made in Bulgaria".

P.S Бате ти ицо, като гледам май му е дошло времето сам да се прескочи накрая. :laughing6:
We can't help everyone, but everyone can help someone.
Ronald Reagan
Аватар
rikiking
Писач без спирка
Писач без спирка

Благодарил: 223 пъти
Благодарено: 410 пъти

Мнениеот zlateto » 22 Февруари 2018, 18:12:46

Митака ФУ написа:С този си пост, даваш възможност на бате Иво, да ти скочи от засада, и да те сецне лошо в кръста...

Не знам за батьовците, но според каката с тоз коментар дърпаш дявола за опашката absichtlich ;-)

Относно бельото ... памук, ранфорс, памучен сатен, сатен или само по парфюм ... кой каквото го кефи :mrgreen:
Когато държавата препотвърждава себе си като местопрестъпление, остава да влезе Фортинбрас и да каже това, което винаги казва: „Изнесете труповете!”

Потребители благодарили на автора zlateto за мнението:
Митака ФУ
Рейтинг: 4%

Аватар
zlateto
Писач без спирка
Писач без спирка

Статии: 1
Благодарил: 131 пъти
Благодарено: 1141 пъти

Мнениеот Митака ФУ » 22 Февруари 2018, 21:47:11

zlateto написа:
Митака ФУ написа:С този си пост, даваш възможност на бате Иво, да ти скочи от засада, и да те сецне лошо в кръста...

Не знам за батьовците, но според каката с тоз коментар дърпаш дявола за опашката absichtlich ;-)

Относно бельото ... памук, ранфорс, памучен сатен, сатен или само по парфюм ... кой каквото го кефи :mrgreen:

И па ти како Злате, напръво мъ разкри изобщо..! Ццттцц Чаршаф ти свалям! Направо памучен шъ го видиш....

п.п аз да си призная, напоследък съм много в Agrostimmung :mrgreen:
Аватар
Митака ФУ
Тукашен
Тукашен

Мнениеот itzo » 22 Февруари 2018, 22:10:19

rikiking написа:...

P.S Бате ти ицо, като гледам май му е дошло времето сам да се прескочи накрая. :laughing6:

Честно, маамустара, толкова ли нямаш с какво друго да си играеш там около Екватора? Вече не се учудвам как успяваш даже тема за чаршафи да изкелиферчиш в любимия си латернаджийски мотив.
Real stupidity beats artificial intelligence every time
itzo
Златен писач
Златен писач

Благодарил: 2 пъти
Благодарено: 190 пъти

Назад към Семейство