• Advertisement

Каталуния: референдум за независимост

ми за тва, онова и т.н. Тука може да пише всеки по всички теми, които го вълнуват.

Re: Каталуния: референдум за независимост

Мнениеот itzo » 21 Октомври 2017, 16:04:34

rikiking написа:...Мисля че ти поясних с примера за Гуантанамо...

Ама Косово не е Куба. И зад гърба на брачата сърби наднича(добре де, надигайки се на пръсти) един другар, който наскоро с помощта на едни зелени човечета устрои един референдум за присъединяване съвсем наблизо ;-)
Real stupidity beats artificial intelligence every time
itzo
Писач без спирка
Писач без спирка

Благодарил: 2 пъти
Благодарено: 194 пъти

Мнениеот rikiking » 21 Октомври 2017, 18:51:31

itzo написа:
rikiking написа:...Мисля че ти поясних с примера за Гуантанамо...

Ама Косово не е Куба. И зад гърба на брачата сърби наднича(добре де, надигайки се на пръсти) един другар, който наскоро с помощта на едни зелени човечета устрои един референдум за присъединяване съвсем наблизо ;-)

По този въпрос да ходят да се кланят на гроба на Друже Тито , та малко да им вкара акъл и да ги научи как да играят, както той навремето го правеше, че сърбите хем социалисти, хем обаче в Австрия работеха, хем динара почти конвертируем вървеше .А по това време българите опъваха скъсаните опинци и ги държаха без паспорти като роби да не излизат от страната и да се трудят за благото на Татовите съпартийци, поколенията им и управляващите от ДС .
-----------------------------------------------------------------
И за да се върнем по темата - Каталонците или каталУнците, да вземат първо да си осигурят приемането в Европа , щото иначе от най-богатата провинция , ще се превърнат в най-бедната държавица. :mrgreen:
/над 90 % от населението на Гибралтар искат да останат в ЕС след Брекзит , така че ще има още майтапи и в обратната посока,освен ако Бети не си развърже яко кесията /
Последна промяна rikiking на 21 Октомври 2017, 19:40:27, променена общо 1 път
We can't help everyone, but everyone can help someone.
Ronald Reagan
Аватар
rikiking
Писач без спирка
Писач без спирка

Снимки: 1
Благодарил: 230 пъти
Благодарено: 421 пъти

Мнениеот bknf » 21 Октомври 2017, 19:39:28

rikiking написа:Тия които създадоха Косово навремето си ближат раните от сериозни изборни загуби или са в дълбока пенсия.

Не съм бил в Косово, но затова пък - в Црна гора. Ще кача някой ден някоя снимка. Задачата на Косово може и да понамалее, след като и ролята на джихадистите в Близкия Изток - се минимира. По естествени причини. Тогава каква ще е ролята на тая база? Тогава, когато са я създавали - отсреща е бил Елцин. Та господата са си правили съвсем други планове за бъдещето. А тя каква се оказа..
bknf
Професионалист
Професионалист

Снимки: 0
Благодарил: 247 пъти
Благодарено: 387 пъти

Мнениеот rikiking » 21 Октомври 2017, 19:45:48

bknf написа:
rikiking написа:Тия които създадоха Косово навремето си ближат раните от сериозни изборни загуби или са в дълбока пенсия.

Не съм бил в Косово, но затова пък - в Црна гора. Ще кача някой ден някоя снимка. Задачата на Косово може и да понамалее, след като и ролята на джихадистите в Близкия Изток - се минимира. По естествени причини. Тогава каква ще е ролята на тая база? Тогава, когато са я създавали - отсреща е бил Елцин. Та господата са си правили съвсем други планове за бъдещето. А тя каква се оказа..

И аз съм бил в Црна гора. Бая съм висок по европейските стандарти, но като излязохме вечерта с малката ми женичка на стъргалото в Подгорица, в един момент усетих че не е както трябва - принципно съм свикнал да гледам масата отгоре, но в случая беше отдолу , а тя подскачаше около мен като джудженце на фона на снажните им дечица даже.

Черногорците са хубава нация - най-високият народ на планетата след племето Динка на Южносуданците,които успяха да създадат най-новата държава в света преди шест години и да се отделят от Исляма и арабите.
Последна промяна rikiking на 21 Октомври 2017, 19:49:22, променена общо 1 път
Ronald Reagan
Аватар
rikiking
Писач без спирка
Писач без спирка

Мнениеот itzo » 21 Октомври 2017, 19:47:58

Real stupidity beats artificial intelligence every time
itzo
Писач без спирка
Писач без спирка

Благодарил: 2 пъти
Благодарено: 194 пъти

Мнениеот rikiking » 21 Октомври 2017, 20:10:14

Ronald Reagan
Аватар
rikiking
Писач без спирка
Писач без спирка

Мнениеот bknf » 21 Октомври 2017, 23:42:28

rikiking написа: И аз съм бил в Црна гора.. Черногорците са хубава нация..

От една кръчма на стената - пак там.
Прикачени файлове
bknf
Професионалист
Професионалист

Снимки: 0
Благодарил: 247 пъти
Благодарено: 387 пъти

Предишна

Назад към Общ форум