• Advertisement

Местни спортни сайтове.

Еми за тва, онова и т.н. Тука може да пише всеки по всички теми, които го вълнуват.

Местни спортни сайтове.

Мнениеот 0bsessed » 7 Януари 2017, 14:59:54

Здравейте,

Касвам се Стоян живея/работя в България. На 24г. съм и се занимавам със спортна журналистика. От близо 1 година започнах да пиша за шведския футбол, но за жалост нямам достъп до местните медии или поне не успявам да ги открия. Почти всички големи спортни сайтове са ми на разположение, сайтовете на всеки един футболен отбор е лесно достъпен, но на мен ми трябва местен сайт който да пише за местния си отбор. Няма значение от коя дивизия е отбора стига той да е футболен.

Ще съм ви много благодарен ако имате или знаете подобни сайтове да ми ги споделите.

Благодаря Ви, поздрави от България.
0bsessed
Нов потребител
Нов потребител

Благодарил: 0 пъти
Благодарено: 0 пъти

Re: Местни спортни сайтове.

Мнениеот LastKiss » 7 Януари 2017, 18:10:01

0bsessed написа:Здравейте,

Касвам се Стоян живея/работя в България. На 24г. съм и се занимавам със спортна журналистика. От близо 1 година започнах да пиша за шведския футбол, но за жалост нямам достъп до местните медии или поне не успявам да ги открия. Почти всички големи спортни сайтове са ми на разположение, сайтовете на всеки един футболен отбор е лесно достъпен, но на мен ми трябва местен сайт който да пише за местния си отбор. Няма значение от коя дивизия е отбора стига той да е футболен.

Ще съм ви много благодарен ако имате или знаете подобни сайтове да ми ги споделите.

Благодаря Ви, поздрави от България.

( Приятел ) , пишеш името на града и влизаш в новините - спортните и си готов . Повече информация за отбора може да намериш само на страницата на клуба :) Местен сайт няма който да се занимава само с това , освен сайта на отбора . 3,4,5,6,7,8,,9 лига сигурно нямат и сайтове ,затова търси във новините на града демек вестника (спортни новини ) :)
Като забогатея ще си купя автоматик .
Аватар
LastKiss
Нов потребител
Нов потребител

Благодарил: 1 път
Благодарено: 0 пъти

Назад към Общ форум