• Advertisement

Концерт на Металика в Осло 02.Май.2018

Еми за тва, онова и т.н. Тука може да пише всеки по всички теми, които го вълнуват.

Концерт на Металика в Осло 02.Май.2018

Мнениеот ivo_hristov_ » 23 Септември 2017, 18:52:33

Здравейте,
аз живея в Германия и преди няколко месеца закупих за моето семейство 4 билета за концерта на Металика в Осло през май догодина. Обаче за съжаление няма да можем да пътуваме.Обаче сега не мога да препродам билетите, които изобщо не са евтини. Закупени са от Тикетмастър, който не дава възможност за препродажба а и от там ми теглиха една майна. В най-разпространениете сайтове за препродажба на концертни билети, това събитие не се предлага. Единствено в един норвежки сайт намерих предлагани билети но всичко е само на норвежки и не разбирам как функционира продажбата. Става въпрос за този сайт:
https://www.finn.no/bap/forsale/search. ... =metallica
Моля ако някой може да ми даде съвет какво да направя, нека сподели. Или ако има някой който се интересува от това събитие, или може да ми обясни как функционира схемата на този сайт до ниво с което сам да се оправя. Също така ако някой може да препродаде билетите, ще получи процент от сумата. Въпроса е Да не се загубят парите които са дадени за тези билети. Става въпрос за 4 билета Е-Tickets PDF формат за разпечатване.

Благодаря предварително
Иво
ivo_hristov_
Нов потребител
Нов потребител

Благодарил: 0 пъти
Благодарено: 0 пъти

Re: Концерт на Металика в Осло 02.Май.2018

Мнениеот schachmatter » 23 Септември 2017, 19:39:29

Ebay на твърда цена не е ли опция?
schachmatter
Редовен писач
Редовен писач

Благодарил: 108 пъти
Благодарено: 50 пъти

Мнениеот ivo_hristov_ » 23 Септември 2017, 23:00:18

Да, но в ebay за този концерт не се предлага нито един билет. Очевидно норвежците не ползват ebay за подобни продукти а други сайтове. Например в този норвежкия се предлагат много, само че единственият език е норвежки, което ме затруднява. Така че ebay просто не става, или трябва да разчитам на някой заблуден фен.
ivo_hristov_
Нов потребител
Нов потребител

Благодарил: 0 пъти
Благодарено: 0 пъти

Мнениеот schachmatter » 24 Септември 2017, 14:19:10

Металика има доста голям брой фенове по цял свят, а и дата е далече в бъдещето все още. Нищо не губите ако ги пуснете в еbay на твърда цена. Поздрави и успех.
schachmatter
Редовен писач
Редовен писач

Благодарил: 108 пъти
Благодарено: 50 пъти

Назад към Общ форум