• Advertisement

вицове 2

Светът е оцелял, защото се е смял.

Re: вицове 2

Мнениеот zlateto » 2 Януари 2018, 14:23:17

НАЙ-ДРАЗНЕЩИТЕ ПОСТОВЕ ПРЕЗ ГОДИНАТА

Януари

По традиция се започва с едно и също обещание: „Ето това вече ще бъде моята година! Тръгвам на фитнес, започвам да се храня здравословно, влюбвам се, сбъдвам си мечтите!“ После, когато хората поизтрезнеят, се сещат, че снощи са си снимали късметчето от баницата. „Ура-ура, година нова хей-ура, ще имаш цяла къща в гора!“ Според независимо проучване, 99% от хората, които разчитат на късметчето от баницата да им предостави къща, не се сдобиват с нова къща.

Февруари

14 февруари - Фейсбук се залива с рози, шоколади, плюшени играчки и всевъзможни материални облаги. Ясно се заявява: „Виждате ли, а? Виждате ли колко ме обича гаджето ми, а? Купил ми е букет! Thank you, baby! <3True love <3 Forever! ♥“

Март

1 март – Ръцете на всички са толкова накичени с мартеници, че биха могли да парират дори удар от двойна брадва.
2 март – онази с букета от 14-ти февруари е с ново гадже. Хаштаг - inlove.
3 март – Нацията е превзета от патриотична треска. България на три морета и прочувствени цитати от ранга на: "Гордейте се, че сте българи, защото винаги ще сте българи и да сте българи е българско!"
4 март – Същите патриоти казват как нищо не става в тази държава и спасението е само на Терминал 2.
8 март – 15-годишните Мими и Цвети си честитят празника на жените. 17-годишната Иванка им се възмущава, като ги определя като леки и им казва, че не са жени.

Април

Сблъсъкът на козунаците и боядисаните яйца. Едва ли Микеланджело (художникът, не костенурката нинджа) се е гордял толкова с изрисуването на Сикстинската капела, колкото хората се гордеят с това, че са боядисали яйца в три различни цвята.

Май

И кой казааа?! Време е Джорджано да направи песен за абитуриентските балове. Примерен текст: „Отиваме на бааал, въпреки че не си взехме матуритеее. Какво пък тооолкоз, ще ни скъсат пак на ееесеен. Нооо сегааа, ще се возим в скъпа чужда колааа, ще се направим на щайгиии и ще висим от прозорцитеее.“
На 24-ти загрижени за граматиката подканват да pi6ete na kirlica we, понеже Кирил-Методи и брат му имали празник.

Юни

Дядо Коледа не получава толкова писма, колкото получава лятото, когато наближи. „Моля те, лято, бъди вълшебно! Бъди магично! Срещни ме с нови хора! Искам да усещам пясък под краката си и солена вода в ноздрите си!“

Юли

Която не е спирала да тренира цяла зима – си снима дупето.
Която е тренирала от време на време – си снима краката.
Която изобщо не е тренирала – си снима коктейла.
Който е гъзар – се тагва в Дъ Уан и Бедрумбичпремиум.

Август

На който са му останали пари, закрива сезона в Гърция.
На който не са му останали пари, закрива сезона на басейн.

Септември

Второ писмо към лятото. "Довиждане лято, благодаря ти за незабравимите мигове! Само още 250 дена до следващото лято. Юху!" След което... Не, не, мисълта за края на лятото е твърде депресираща, че да пиша повече за този месец.

Октомври

Свободно се разхождат вещици, таласъми, палави сестри, палави класни ръководителки, палави жени котки, палави камериерки, палави вампири. А за капак на всичко това, разни хора се маскират и за Хелоуин.

Ноември

1 ноември - ден на народните будители. Wie o6te li ne pi6ete na kirilica we? Kakvi nacilonalisti ste?! Някъде към средата на месеца се започва отброяването до Коледа.

Декември

Става ясно, че годината всъщност е книга и ще се пише последната глава от нея. Боровец и Банско приютяват студенти във възрастова група от 16 до 48, които плющят селфита по халати, защото е несериозно да идеш на СПА и да не се снимаш по халат в хотелската стая... Този път наистина се пишат писма до Дядо Коледа. Едните били много добри, другите много лоши, а третите за пореден път искат да подарят речник и дрехи на някоя кифла, защото тя не можела да пише и се снимала разсъблечена. На 31-ви се показва среден пръст на отминалите месеци и се отправя закана, че от утре всичко ще се променя към по-хубаво. Е... а дано

Димитър Калбуров
Когато държавата препотвърждава себе си като местопрестъпление, остава да влезе Фортинбрас и да каже това, което винаги казва: „Изнесете труповете!”
Аватар
zlateto
Майстор на перото
Майстор на перото

Статии: 1
Благодарил: 133 пъти
Благодарено: 1171 пъти

Мнениеот zlateto » 10 Януари 2018, 09:28:19

"Oбгазението прави астмата." #EU2018BG

"Животът не се измерва с броя вдишвания, а с миговете, които спират дъха ни" Столична община

Когато държавата препотвърждава себе си като местопрестъпление, остава да влезе Фортинбрас и да каже това, което винаги казва: „Изнесете труповете!”

Потребители благодарили на автора zlateto за мнението:
Mr.Bombastic
Рейтинг: 4%

Аватар
zlateto
Майстор на перото
Майстор на перото

Мнениеот schachmatter » 8 Февруари 2018, 14:03:57

Виц на деня (via Стефан Янков) :D
- Дядо, а ти бил ли си джендър?
- Бил съм, дядовото, и ако ми падне, пак ще го бия.

Потребители благодарили на автора schachmatter за мнението:
Mr.Bombastic

schachmatter
Редовен писач
Редовен писач

Благодарил: 123 пъти
Благодарено: 50 пъти

Мнениеот Митака ФУ » 22 Февруари 2018, 22:11:39

Една блондинка хванала златната рибка. Върти я насам – натам, чуди се какво да я прави.
Рибката:
– Хайде ма, казвай си желанието!
– Ама как така?
– Ами така, вчера ме хвана един, пожела си един милион евро и ги получи! Казвай и ти какво искаш?
– Аууу, я да ми дадеш фейса му…

Потребители благодарили на автора Митака ФУ за мнението:
Mr.Bombastic

Аватар
Митака ФУ
Редовен писач
Редовен писач

Снимки: 1
Благодарил: 107 пъти
Благодарено: 46 пъти

Мнениеот ivo75 » 20 Март 2018, 23:40:21

Преди 89 г. имаше безплатни болници, училища, домове, но нямаше банани. Тия тъмни времена отминаха и сега за всички има банани!
baconsutan написа:....Завистта ражда злобата.
или обратното....
Аватар
ivo75
Писач без спирка
Писач без спирка

Снимки: 0
Благодарил: 10 пъти
Благодарено: 179 пъти

Мнениеот ivo75 » 21 Март 2018, 09:05:01

Като правило, жените са или красиви или умни. Разбира се има и изключения, например Тереза Мей!
или обратното....
Аватар
ivo75
Писач без спирка
Писач без спирка

Мнениеот Mr.Bombastic » 21 Март 2018, 22:20:05

Срещат се три жени: англичанка, французойка и българка. Започват да обменят мисли за семейството.
Англичанката казва:
- Аз, когато се омъжих, казах на съпруга си: "Няма да пера и няма да мета." Той стана и излезе. Един ден не го видях, втори ден не го видях, а на третия се върна и донесе пералня и прахосмукачка.
Французойката казва:
- Аз също му казах на моя, че няма да пера и да мета. Той също стана и излезе. Ден не го видях, два не го видях, а на третия доведе домашна прислужница. Сега тя върши цялата работа, а аз си почивам.
Българката също се включва:
- Ами, то и аз му казах на мъжа ми, че няма да пера и няма да чистя. Един ден не го видях, втори ден не го видях, а на третия ден започнах да виждам с лявото око.
Аватар
Mr.Bombastic
Администратор
Администратор

Снимки: 250
Статии: 31
Благодарил: 426 пъти
Благодарено: 298 пъти

Мнениеот onufriy » 27 Март 2018, 08:50:24

След спортното изпълнение на настоящия президент на лост, предходният президент демонстрира еротичен танц на кол...
onufriy
Златен писач
Златен писач

Благодарил: 161 пъти
Благодарено: 260 пъти

Мнениеот Mr.Bombastic » 27 Март 2018, 21:16:55

В адвокатска кантора "Голдман енд Голдщайн" влиза данъчен и напира за годишна проверка. Погледал го старият чифутин, па изкарал тефтерите да проверява. Чете данъчният, смята и по едно време пита:
- В приходите тук има графа "вино-сборно", какво е това?
- Ми, като спечелим случай, се събираме в офиса, правим си парти и на другия ден, каквото е останало по чаши и бутилки, се събира в един бидон, с времето бидонът се пълни, пращаме го на местния завод за алкохол да го правят на ракия и те ни пращат цяла каса алкохол.
Продължава данъчният и след малко пак пита:
- Има графа "ядене сборно", а това какво е?
- Като спечелим случай, парти, ядене... Каквото ядене остане, се събира в един бидон и го пращаме в местната ферма и на края на годината ни пращат цяло прасе.
- Интересно! А "бармицва-сборно" какво е???
- Ми... Цяла година ходим на бармицви по роднини и приятели, събираме кожите от обрязването и накрая ги пращаме на данъчното.
- И?
- Миии, на края на годината ни пращат един х*й като тебе, да ни проверява...

Потребители благодарили на автора Mr.Bombastic за мнението:
rikiking

Аватар
Mr.Bombastic
Администратор
Администратор

Снимки: 250
Статии: 31
Благодарил: 426 пъти
Благодарено: 298 пъти

Мнениеот Митака ФУ » 29 Март 2018, 20:55:36

Илън Мъск:

Току-що получих оферта от Гинка от Пазарджик за придобиване на Tesla motors, Space-X и Boring Company за 1 суджуккоин...

Офертата е много щедра, но коя по дяволите е Гинка!?
Аватар
Митака ФУ
Редовен писач
Редовен писач

Снимки: 1
Благодарил: 107 пъти
Благодарено: 46 пъти

Мнениеот zlateto » 30 Март 2018, 10:27:02

Не разбирам защо харчат излишни пари за анкети за суеверието в страна, която се управлява според ретроградния Меркурий с червен конец на китката.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Националният съвет за сигурност да обсъди идеята дали да не изгони Кобилкина, която доказано трови българските жени с идеята за богат "старичок".
Аватар
zlateto
Майстор на перото
Майстор на перото

Мнениеот ivo75 » 2 Април 2018, 21:14:44

От днес започва седмицата на голямото опипване и въпросите:
- Мек ли е, с колко яйца е?
И седмицата завършва с:
- Хайде да се чукаме!
или обратното....
Аватар
ivo75
Писач без спирка
Писач без спирка

Мнениеот zlateto » 4 Април 2018, 19:11:24

- Скъпи, къде ще ме водиш на Великден?
- При майка ти ...
- А на Коледа?
- Ще те взема ...
Аватар
zlateto
Майстор на перото
Майстор на перото

Мнениеот realman » 1 Май 2018, 22:44:08

Полковник се прибира вкъщи и хваща жена си с майора.
Вади пистолета и му казва.
- Ела с мен отвън.
Излизат на улицата.
Полковникът:
- Слушай, познаваме се отдавна, колко години служим заедно, големи мъже сме. Ще направим така, аз ще стрелям два пъти във въздуха и двамата ще паднем. При когото първо дойде жена ми, за него ще остане.
Жената чува двата изстрела, поглежда през прозореца и после се провиква:
- Иванеееее, излизай, тия двамата кретени се изпозастреляха.
realman
Нов потребител
Нов потребител

Благодарил: 0 пъти
Благодарено: 0 пъти

Мнениеот ivo75 » 9 Юли 2018, 18:22:48

Американецът разказва:
- При нас, когато минава Трумп, всички го псуват, плюят и хвърлят по него развалени плодове.

Руснакът:
- При нас, когато минава Путин, всички се изпикаваме върху него.

Американецът:
-Аз малко преувеличих - псуваме полугласно, плюем настрани, а като хвърляме се стараем да не улучим.

Руснакът:
-И аз малко преувеличих - пикаем, но не си сваляме панталоните.
или обратното....
Аватар
ivo75
Писач без спирка
Писач без спирка

ПредишнаСледваща

Назад към Весело