• Advertisement

Регистриране на фирма в Германия

Информация за удължаване на международен паспорт, тарикатлъци със шофьорските книжки и др.

Регистриране на фирма в Германия

Мнениеот ivan9009 » 17 Декември 2013, 13:50:36

здравейте.Въпроса ми е следния:За извършване на строителни ремонти от всякакъв вид на територията на Германия,нужно ли ми е регистриране на фирма или може да се използва фирмата от България и ако има някои по конкретни процедури или документации моля споделете.Благодаря предварително.
ivan9009
Нов потребител
Нов потребител

Благодарил: 1 път
Благодарено: 0 пъти

Re: Регистриране на фирма в Германия

Мнениеот em.to.pa. » 18 Декември 2013, 10:48:26

здравейте.също ме интересува темата.скоро се върнах от германия и се нагледах на тарикати и изманици,българи и балканци,които сигурно по законен начин са станали германци и донякъде браво че ги има за да разберем,как да се оправим.за съжаление докато политиците ни се глобализират и милеем за целия свят не само на запад се напълниха нишите.направиха се лобита.второ,трето поколоние.което е добре за тях но не и за българите,които отиват на от втора и трета ръка.разбира се ако сме директно с немския работодател доста от турско,сърбохърватско,словенско,босненско и не на последно братята македонцски тарикати 'е отпаднат.е нормално да останат поне нашите си но да е друго.да не правя излишни спомени преди дни направих запитване точно за това до посолството на Германия в София.преди доста години се наложи да ходя и питам.един добър спомен и коректен отговор.не вярвам да има промяна.
em.to.pa.
Нов потребител
Нов потребител

Благодарил: 1 път
Благодарено: 0 пъти

• Advertisement

Назад към Документи