• Advertisement

Дата и час: 20 Ноември 2019, 07:39:24

Последно от форума Последно от Филми и ТВ сериали

Преглед на Филми и ТВ сериали » Форум : Филми и ТВ сериали

Няколко въпроса за Под прикритие 5

Я, много ви се моля, разкажете ми последните серии. Има ги в Амазон, но само до 4-ти сезон.
Още : Няколко въпроса за Под прикритие 5 | Преглеждания : 9887 | Отговори : 7

Как се казваше...

Става въпрос за анимационен филм, "Нашествието на котките" или нещо такова. Накратко: котки завладяха миша планета и поробиха мишките. Имаше един миши агент, Грабовски май, трябваше да пренесе микрифолм със секретно оръжие, та да се преборят с котараците.
Както и да е, от целия филм си спомням две неща:
1. Някакви прилепи с мексикански носии (сомбрерота, понча) бяха хванали един мишок и искаха да му изпият кръвта. Като последно желание мишокът посвири на тромпета си. ...
Още : Как се казваше... | Преглеждания : 10285 | Отговори : 3

Документални и научно-популярни филми

Не Знам може да има подобна тема,но аз не успях да намеря :) Някой ако се сеща за подобни филми нека споделя мисля че са интересни :)
Още : Документални и научно-популярни филми | Преглеждания : 21746 | Отговори : 16

Vikings

Начало на скандинавската експанзия към близки и далечни морета. Приключенията на Lars Ulrich и компания..
http://www.youtube.com/watch?v=jTzYlqJvzFI
Тече сезон 2-ри, ако сме пропуснали 1-ви не бием глава в стена...Гледа се на един дъх! Историята е изпипана, актьорският състав добър, снимачният екип е извършил повече от задоволителна работа.
Още : Vikings | Преглеждания : 9916 | Отговори : 0

Game of Thrones

На 3-ти Април започва новият сезон на любимият (мой) сериaл - http://www.youtube.com/watch?v=xZY43QSx3Fk
Достoлепната the mother of dragons..., нахлуващите от към стената северняци, подплашени от снежните човеци пробудени от хилядолетният си сън. Разлагащо се тяло от разклонилото се до капилярчета раково образование в кралският град, в лицето на управляващият род - Lannister. Разврат и разруха! Valar Morghulis прошепват някои...
The Rains of Castamereh - ...
Още : Game of Thrones | Преглеждания : 12065 | Отговори : 7

работа по филм

Здравейте!

Търся хора, които да помогнат с транскрипции на интервюта за моя документален филм "Деца на тихата революция". Работата е да се направят преписи на видео файловете и може да се върши дистанционно. Заплаща се на час от видео материал, който е преписан. За по-подробна информация, пишете на viktoripics(at)gmail(т)com

Благодаря!
Още : работа по филм | Преглеждания : 10446 | Отговори : 0

Помогнете за завършването на един филм

Привет на всички!

Казвам се Виктория и живея в Лос Анджелес. Радвам се, че има такъв форум, в който българите си помагат един на друг. Искам да ви кажа за един мой проект, с който се занимавам от известно време и да ви помоля да ми помогнете, за да го завърша.

Той е документален филм за прехода в България и моето поколение, което отрасна през най-бурните години на 90-те. Мисля, че ще бъде интересен на ...
Още : Помогнете за завършването на един филм | Преглеждания : 10230 | Отговори : 0

Влез  •  Регистрация

Статистика

Общо мнения 188513 • Общо теми 18500 • Общо членове 39430

• Advertisement