• Advertisement

Дата и час: 24 Октомври 2020, 17:02:05

Последно от форума Последно от Филми и ТВ сериали

Преглед на Филми и ТВ сериали » Форум : Филми и ТВ сериали

най-добрите испански филми

Здр. знае ли някой, кой испански филми си струва да се гледат. След 10 години в ДЕ ресчичме с генами да отвориме нова страница в живота ни:ЕС. Гледач наскоро отново Синйо лято (Верано Азул) и си помислич, колко хубав начин е това за културна интеграция. Та търся сега други заглавия на други испански филми, които си струва да се гледат. Не искам да карам по ред на номерата, счото така целия живот няма да ми ...
Още : най-добрите испански филми | Преглеждания : 3697 | Отговори : 7

Филми, станали класика за нас

Тъй като това би могло да е полезно, тук можем да споделяме какво последно сме гледали и дали ни е харесало. Няма значение дали са стари или нови филми.

Аз последно гледах "Светецът". Ами да... американска изгъзица и както винаги Русия представена по начин, който няма нищо общо с истината. Много елементарно.
Но беше забавен де. Струва си да се гледа за забавление.

П.П. ох, омазах името на темата. много ще съм благодарна на някой ...
Още : Филми, станали класика за нас | Преглеждания : 1153 | Отговори : 5

Любими моменти от филми

1. ) Сега се сещам за "Съдията Дред", когато го караха със затворнически косм. кораб и до него беше седнал един, когото беше арестувал. Затворникът беше супер кекав и все го биеха. Дред беше яко окован май. Любимият му израз на Дред беше: I am the law! А затворника седи до него и го бъзика:
- Ай ем дъ лоооооууу.
Дред го поглежда и му вкарва един лакът без да продума и продължава да се ...
Още : Любими моменти от филми | Преглеждания : 9578 | Отговори : 53

Знаете ли, че български филм е носител на наградата

В наскоро завършилия 10-и световен филмов и видео конкурс в Солт Лейк Сити, САЩ, за победител в категорията "Изкуство/Въпроси на културата/Репортажи и Документалистика" на "The Aurora Awards", журито е обявило филма на Йордан Детев - "Страници от Вечния Летопис на Пловдив". Според критериите му, филмът получава превъзходна оценка за Съдържание и Изпълнение и висока за Креативност.

За най-добри са посочени филмовите елементи по пресъздаването на Праисторията на Пловдив, Историята на Пловдивската крепост и Свещените Филипополски ...
Още : Знаете ли, че български филм е носител на наградата | Преглеждания : 1279 | Отговори : 2

Balcancan-ското няма граници!

Незнам гледали ли сте този филм Балканкан :) Аз лично вече за 30-ти път и още не мога да му се нарадвам. Но ще ви покажа едно клипче 4МБ формат .wmv

http://www.partysans.com.mk/movies/Bal-can-can/movieclips/Movie.wmv

Очаквам мнения!!!
Още : Balcancan-ското няма граници! | Преглеждания : 1663 | Отговори : 3

Пети международен фестивал на планинарския филм

Петият международен фестивал на планинарския филм ще се състои от 27 до 30 октомври т. г. Негов домакин ще бъде Банско. В двете програми – конкурсна и ретроспективна, ще бъдат показани 82 филма от 20 страни и пет континента, де факто най-доброто от световното планинарско кино през последните няколко години.

Прожекциите ще бъдат в два салона на читалището “Никола Йонков Вапцаров”. Входът е свободен.

Шеф на фестивалното жури е Иглика Трифонова – между най-талантливите ...
Още : Пети международен фестивал на планинарския филм | Преглеждания : 1010 | Отговори : 0

Хубави немски филми

Здрасти,
Надявам се в тази тема да се обсъждат хубави немски филми. Макар и понятието "хубав" да е доста субективно, аз ще дам тон с два които гледах наскоро.

- Сталинград (Stalingrad) - немската версия (гледната точка на победените);
- Пропадането (der Untergang) - снощи го даваха по ТВ-то.
Още : Хубави немски филми | Преглеждания : 11594 | Отговори : 44

Влез  •  Регистрация

Статистика

Общо мнения 189345 • Общо теми 18545 • Общо членове 39555

• Advertisement