• Advertisement

Дата и час: 20 Ноември 2019, 07:34:05

Последно от форума Последно от Хоби (Общ)

Преглед на Хоби (Общ) » Форум : Хоби (Общ)

Фокуси

Падате ли си по фокуси ? Този фокус може да го гледате само един път http://www.fun-6.com/fokus-3.htm :mrgreen:
Още : Фокуси | Преглеждания : 8089 | Отговори : 5

аз колекционирам... души

Да, правилно прочетохте... някои колекционират марки, други свалят мацки за една нощ, моето е нещо по средата. Когато видя момиче, което ми харесва, аз я запечатвам в стих. Да, това не е точно нейната душа, а най-често визията, гласа и аурата, пречупени през призмата на съзнанието ми. И все пак, мисля, че моето хоби е по-интересно от другите изброени.
Още : аз колекционирам... души | Преглеждания : 11036 | Отговори : 12

Режещи предмети

Tahoma Field Knife

Ориентировъчна цена
http://www.amazon.com/Tahoma-Hunting-Su ... B00I9BE436
Още : Режещи предмети | Преглеждания : 11115 | Отговори : 2

Slingshot/Прашка

Още : Slingshot/Прашка | Преглеждания : 10353 | Отговори : 2

Риболов

Здравейте на всички :) Рових се из сайтовете и тук поразгледах, но не видях подобна тема и реших да попитам .. някой може би знае :mrgreen: Искам да се занимавам със Спортен риболов, но не знам как стоят нещата тук в Германия, в Мюнхен :( Влизах в официалния сайт на ...
Още : Риболов | Преглеждания : 13574 | Отговори : 3

Музика или кой какво слуша?

Здравейте, прегледах форума, но нещо не забелязах тема за музика?
В тази тема може всеки да пише какво обича да слуша и да си обменяме идеи за музика.
Аз лично много много уважавам един радиопортал с музикални радиа от всички балкански страни http://balkanton.net/.
По-удобно е от качването на .мп3-ки на компа, които в един момент ти писват.
Още : Музика или кой какво слуша? | Преглеждания : 10824 | Отговори : 1

Какъв подарък получихте?

Аз не точно на коледа или на нова година, но дядо коледа ми донесе към средата на декември Playstation 3.
Жената бе ощастливена с нов фотоапарат, а потомството с дузина кукли и всякакви пискащи и святкaщи дрънкулки от родители, баби и дядовци.
А вие?
Още : Какъв подарък получихте? | Преглеждания : 10390 | Отговори : 0

Кръчмата

За всички любители на чашката!
Нека се концентрираме заедно, вов, ааахххх.

Ще изпия само още чаша, две, ще се наaaмотая кат паве.
Тази заран ще търся моооят дом.
Манекен съм на ВинПром.
Тази вeeечер в кръчмата съм сaм, но ще се натряскам как си знам...до ръбаaa, до коooзирката чак...келнер дай един коняк!
Още : Кръчмата | Преглеждания : 23485 | Отговори : 18

Всеки случай изисква правилната чанта

Изображение

Модата не винаги трябва да се възприема като стил на обличане или като начина, по който се изглеждате на публично място.

Дори аксесоарите играят важна роля във визията на модерната жена. Особено ако пътувате често, със сигурност вече сте установили - едно от най-важните неща се оказва изборът на едновременно удобната и модерна чанта.

Правилният избор на чантата за път зависи и от вида пътуване, което планирате. Ако отивате на място с плаж, а ...
Още : Всеки случай изисква правилната чанта | Преглеждания : 10642 | Отговори : 0

Деликатен подход към риболова на каракуда

Изображение

Изображение

Изображение

Каракудата е една от най-разпространените риби у нас. Тя може да бъде уловена практически навсякъде - в малката или в пълноводната река, в язовира или дори в някоя обрасла локва. Може би именно поради тази причина между риболовците тази риба не се ползва с достатъчно уважение. Според мен обаче риболовът на каракуда е доста интересен, а понякога е по-увлекателен от дърпането на шарани, бабушки или платики.

Продължението... ...
Още : Деликатен подход към риболова на каракуда | Преглеждания : 11357 | Отговори : 0

Влез  •  Регистрация

Статистика

Общо мнения 188513 • Общо теми 18500 • Общо членове 39430

• Advertisement