• Advertisement

Дата и час: 19 Януари 2020, 20:25:34

Последно от форума Последно от Търся/Предлагам - Други

Преглед на Търся/Предлагам - Други » Форум : Търся/Предлагам - Други

Мястото за Вашите безплатни обяви

Подарявам 4 запазени авт. гуми

Колкото и да ви е смешно, мазето ми е задръстено от тях и не ми се хвърлят ей така. Параметрите са следните (не разбирам от гуми, но съм преписал почти всичко от тях):

PNEUMANT (made in Germany) 175/65R14 82T P72.

Единственото условие е който се интересува да реагира в следващите няколко дни и да си ги вземе от Дюселдорф.

P.S. Гумите са почти нови и нямат видими проблеми. И без огледи - nur zum mitnehmen. ...
Още : Подарявам 4 запазени авт. гуми | Преглеждания : 3256 | Отговори : 5

Bg muzika

iskam da si kupja CD ili DVD na Ivana, Azis, i prochie moge i mix, ste bade super ako ima nekoi koto da mi gi donese ot BG.No da ne sa stari.
Още : Bg muzika | Преглеждания : 4485 | Отговори : 8

Kwartira

Ajde da zema i az da se popostna tuka da se ;)
otiwam v edno grad4e-Bamberg(ili Inglustadt) vse o6te neznam to4no koe 6te da e,taka 4e ako imate nqkfo mqsto za davane- swirkajte ;)
postvajte i pishete ili daje i na majla mi,kudeto vi surce poiska :)
Още : Kwartira | Преглеждания : 4025 | Отговори : 8

Интерес за чисто нов неразопаков

Продавам SAMSUNG SGH E800 чистак нов и неразопакован, без SIMLock ,
купих си го от продзлжение на договора ми с O2 цена 350 евро, в ebay-вървят по 370, аз поемам и евентуално и Versandkostenite, Търся сериозен купувач, btw. в Бзлгария още не е излязал.. цената ще му е сугурно кзм 900 лева
Още : Интерес за чисто нов неразопаков | Преглеждания : 1907 | Отговори : 0

Prodavam samoleten bilet Stuttgart - Burgas

Prodavam samoleten bilet na bexx air za 12 Avgust ot Stuttgart do Burgas za 85 EUR. Ako se interesuvate, pi6ete na ts_cute007@yahoo.com.

P.S. Suobshtenieto beshe neprawilno pusnato ot Tsveti vuv nowini i az go premestih tuk. Tova e izkluchenie ot moia strana, prosto momicheto krieshto se zad tova ime sigurno e mnogo priwlekatelno :lol: .
Още : Prodavam samoleten bilet Stuttgart - Burgas | Преглеждания : 2336 | Отговори : 2

Програмисти

Ако някой програматор си търси нова работа кат ИТ консултант....
Иде реч за района Köln/Bonn и по-точно града Hennef (някой му казват и Кенеф :lol: )

Да драсне тука некой ред, па ше се дагаворим
Още : Програмисти | Преглеждания : 6549 | Отговори : 16

17 inch-a monitor

Zdrawejte,
Imam edin star 17 inchov monitor. Markata e Sampa i kato za nachalo stava. Poslednia put kato go polzwah raboteshe, sega imam drug i ne go polzwam. Sedi si picha i chaka, ama maj e po-dobre niakoj drug da mu se radwa. Jiweia v Dusseldorf, taka che ako niakoj ima jelanie da se swurje s men.
Още : 17 inch-a monitor | Преглеждания : 3195 | Отговори : 7

Стикове за голф

Здравейте,
Търся си стикове за голф втора ръка. Ако някой има нещо предвид, моля да се свърже с мен на ICQ, с лично съобщение или да пише тук.
Колкото до стиковете - естествено трябва да са запазени и по възможност по пълен комплект - 11, 17 на брой. При моите умения ще са повече от достатъчни :).

Благодаря на всички, които ще се отнесат сериозно към моята ...
Още : Стикове за голф | Преглеждания : 2919 | Отговори : 1

wellness industry

zapoznajte se s ys saita www.novstandart.com
VAJNO - KOD ZA DOSTYP / 0002 /
Smqtam 4e tozi sait moje da promeni jivota na mnogo hora, koito imat seriozno otno6enie kym sebe si i kym jivota.
Още : wellness industry | Преглеждания : 5107 | Отговори : 5

Pazar na dushi i tela

Prodavam se! Jelaeshti?! ..... Njama, znam!......Togava se podarjavam...
Още : Pazar na dushi i tela | Преглеждания : 4476 | Отговори : 9

Влез  •  Регистрация

Статистика

Общо мнения 188554 • Общо теми 18513 • Общо членове 39449

• Advertisement