• Advertisement

Дата и час: 1 Ноември 2020, 03:31:02

Последно от форума Последно от Търся/Предлагам

Преглед на Търся/Предлагам » Форум : Търся/Предлагам

Мястото за Вашите безплатни обяви

Търся работа Мебелист или Графичен дизайнер

Здравейте, все още съм в България, но ми предстои близките 1-2 месеца да замина за Виена. Търся си работа като мебелист. Като компромис може и като дърводелец в друг отрасъл. Ако някой може да помогне ще съм му много благодарен.

Търся си работа и като ГРАФИЧЕН ДИЗАЙНЕР. Близо 10 години работя в рекламния бранш. Ако някой може да помогне ще съм му много благодарен.

hachik_mankikian@yahoo.com
Още : Търся работа Мебелист или Графичен дизайнер | Преглеждания : 9332 | Отговори : 0

Търся работа в Инсбрук

Здравейте казвам се Тимотей и искам да получа инфо за работа в Инсбрук.
Ще дам малко инфо за себе си, значи работех повече от 6 м. в ДПД Германия след това като щаплерист в най големото хали за гуми в Германия IHLE(3 м. Сезонна работа), немският ми не е на много високо ниво, но пък говоря свободно на Английски език имам СВ на немски и книжка за мотокар на немски естесвено.
Въпросът ми е имам ...
Още : Търся работа в Инсбрук | Преглеждания : 9212 | Отговори : 0

Предлага се квартира под наем във Виена

Здравейте!
Напускаме квартирата си в края на месец Януари, която се намира на комуникативно място в 20 район - до метростанция U6.
Апартаментът е 51м2 с 2 отделни стаи, напълно обзаведен и е отлично състояние.

Търсим спешно желаещи да го наемат!
Още : Предлага се квартира под наем във Виена | Преглеждания : 9885 | Отговори : 3

Търся превоз

Търся превоз от Виена до София за 2-ма души ( 2 куфара + личен багаж) . Моля , пишете на съобщение !
Още : Търся превоз | Преглеждания : 9161 | Отговори : 0

Търся квартира във Виена

Скоро пристигнах във Виена при роднини, но не мога да живея постоянно с тях - Търся си квартира, 27 годишен съм и съм готов и да поделя стая
Още : Търся квартира във Виена | Преглеждания : 9263 | Отговори : 1

продавам учебници

продавам учебници А1 А2 почти нови В1 В2 нови на hüber
цена 40 Е за всички може и отделно
06504324802
Още : продавам учебници | Преглеждания : 9642 | Отговори : 1

Предлагам заместване за летни отпуски 2014

Предлагам заместване за летни отпуски 2014.Имам опит.За повече информация:Аргирова- 00359877120101 и e-mail:art.argira@abv.bg
Още : Предлагам заместване за летни отпуски 2014 | Преглеждания : 10168 | Отговори : 3

Търся работа в Австрия

Здравейте! Моля ако някои може да предложи работа да пише, без значение в кои район на Австрия.
Още : Търся работа в Австрия | Преглеждания : 10022 | Отговори : 1

Търся квартира в Инсбрук

Здравейте

Търся квартира в Инсбрук, за един човек ( по възможност около Arzl ) до около 450-500 евро (warm).

Благодаря предварително
Още : Търся квартира в Инсбрук | Преглеждания : 9515 | Отговори : 0

Влез  •  Регистрация

Статистика

Общо мнения 189348 • Общо теми 18546 • Общо членове 39555

• Advertisement