• Advertisement

Дата и час: 1 Ноември 2020, 03:45:30

Последно от форума Последно от Търся/Предлагам

Преглед на Търся/Предлагам » Форум : Търся/Предлагам

Мястото за Вашите безплатни обяви

търся ПАУНА МАРИНОВА търся ПАУНА МАРИНОВА

Моля, ако някой познава тази жена -ПАУНА МАРИНОВА-да ми пише на лични съобщения.Майка и я издирва!
Още : търся ПАУНА МАРИНОВА | Преглеждания : 9578 | Отговори : 0

Адреси на шротове

Здравейте магазин съм за рециклиране и продажба на бяла и черна техника от България.Търся адреси на шротове от които да си набавяме въпросната техника,сайтове на подобни шротове,ако има из интернет също биха ми били от полза.Даже най-добре би било ако има някакъв сайт(би общински,рекламен или какъвто и да било друг) в който има събрани такива адреси на места на които се изхвърля подобна техника-перални,печки,мечки,Ладилници,телевизори и т.н.Не е проблем ако местата изискват и някакво невисоко заплащане ...
Още : Адреси на шротове | Преглеждания : 11533 | Отговори : 1

Търся съквартирантка за Виена

Търся си съквартирантка за Виена. Апартамента е боксониера, в тих и спокоен район. Наем по 175 Е + разходите отделно, и 250 Е кауцион. За повече информация тук или *****@abv.bg
Още : Търся съквартирантка за Виена | Преглеждания : 9862 | Отговори : 1

търся

Търся дядо или баба австрийци,не лежащо болни,да не са със силна склероза , за да се грижа за домакинството,за здравето им,срещу прилично заплащане,за да ми помагат за овладяване на езика,отворени към сериозна и отговорна чужденка.Работя близо до Залцбург,бабата е с Алцхаймер,последен стадий и съм затруднена с овладяване на немския език.Договора ми тук е до края на септември 2013 г.Познанията ми по немски са много малки,контактувам с близките на бабата на български.
Още : търся | Преглеждания : 10400 | Отговори : 0

Предлага се квартира под наем - Грац

Здравейте,

предлагам квартира под наем в Грац, която освобождавам в началото на Юни. Квартирата се намира на ул. Karl Morre Strasse, 30кв.м с голям и просторен балкон около 15кв.м. На разположение имате баня с вана и отделна тоалетна. Също така има и малко помещение предназначено за гардеробна. Обзаведен напълно с подово отопление. Парко-място и поземен килер. Наемът е 345Е на месец. При интерес можете да се свържете с мен за допълнителна информация и снимки.
Още : Предлага се квартира под наем - Грац | Преглеждания : 9677 | Отговори : 1

Комплектна строителна бригада с опит в Германия търси нов обект в Германия/ Австрия /Франция/Белгия груб стоеж.

Комплектна строителна бригада с опит в Германия търси нов обект в Германия/ Австрия /Франция/Белгия груб стоеж. Бригадата има завършени няколко строителни обекта в Германия и се състои от технически ръководител, кофражисти, арматуристи, кулокранист. Тел. за връзка : 0898592459 / 0889177120

Има ли Българи в Hermagor или около него

Здравейте търся си приятели от скоро съм тук и ми е скучно.Щесе радвам да се запознаем ;-) :-k
Още : Има ли Българи в Hermagor или около него | Преглеждания : 9072 | Отговори : 0

Спешно търся съквартирантка

Живея в двустаен апартамент.За сега сме двама човека и си търсим още един.Жилището е голямо и обзаведено.Наем - 200 евро без консумативте.
Още : Спешно търся съквартирантка | Преглеждания : 10509 | Отговори : 3

спешно търся квартира във Виена спешно търся квартира във Виена

Спешно търся квартира за мен и съпруга ми. Може и като временен вариант. Нуждаем се от съдействие защото сме още в България. Ще заплатим за услугата
Още : спешно търся квартира във Виена | Преглеждания : 9332 | Отговори : 1

Продавам къща близо до Виена

Продавам малка къща около 80кв.м с отделна винарна около 20кв.м. и градина 150кв.м. на 40км от Виена.Може да се живее постоянно или за уикендите.Влак на 30мин сутрин и вечер до Виена,по магистрала А5-40мин с кола.Къщата е в добро състояние е с ниски разходи на ток и др.Продавам я спешно,мн.изгодно.Повече информация и мн.снимки на имел ***
Още : Продавам къща близо до Виена | Преглеждания : 26257 | Отговори : 14

Влез  •  Регистрация

Статистика

Общо мнения 189348 • Общо теми 18546 • Общо членове 39555

• Advertisement