• Advertisement

Дата и час: 1 Ноември 2020, 04:03:09

Последно от форума Последно от Търся/Предлагам

Преглед на Търся/Предлагам » Форум : Търся/Предлагам

Мястото за Вашите безплатни обяви

Квартира в Залцбург

Здравейте . Търся си квартира в Залцбург . ако имате някъква информация ще съм благодарен :)))
Още : Квартира в Залцбург | Преглеждания : 9218 | Отговори : 0

Re: предлагам работа в Австрия

Предлагам работа на трудов договор, за жена с документи и говореща немски, във Виена. Работата е на половин работен ден 7-9 ч, 13-15 ч, само работни дни, почистване на офис. За повече информация hauskremena@gmail.com
Още : Re: предлагам работа в Австрия | Преглеждания : 11595 | Отговори : 0

Търся работа в Австрия при съдействие заплащане

Търся работа в Австрия/ без значение къде и в кой сектор / дойде време да не подбираме :)
Мъж На 33 г ,книжка Б категория и личен автомобил . С малки но прогресиращо нарастващи познания по немски.
При съдействие съм задължен да ви се отблагодаря и заплатя :)
Още : Търся работа в Австрия при съдействие заплащане | Преглеждания : 13105 | Отговори : 7

Българи в Залсбург

Здравейте. Искам да попитам дали има българи в Залсбург
Още : Българи в Залсбург | Преглеждания : 9379 | Отговори : 1

Намиране на работа срещу заплащане

Здравейте отново. Искам да попитам има ли някой, които иска и може да помогне за намиране на работа в селскотостопанство, почистване или друга обща работа в Германия или Австрия срещу заплащане. Ако има моля да пише. Ще се радвам ако може някой да помогне, както на мен така и на други сънародници да си намерят работа в тези страни. БЛАГОДАРЯ предварително. =D> ...
Още : Намиране на работа срещу заплащане | Преглеждания : 9623 | Отговори : 1

търся работа в радиос от 30км от Линц

Здравейте,аз съм нс 32г. от 2 месеца съм в Австрия,сега уча Немски (сам в къщи) жена ми работи в един гастхоф, но трябва и аз да започна нещо, каквото и да е . Живеем в Eberstalzell имаме си кола. Моля за помощ. Съгласен съм на всякаква работа. Пиете ми на : joro_nenkov@abv.bg ](*,)
Още : търся работа в радиос от 30км от Линц | Преглеждания : 9403 | Отговори : 2

Квартира в Линц

Здравейте . Искам да попитам как стой вапроса с намирането на квартира в Линц , колко парички горе долу излиза.
Още : Квартира в Линц | Преглеждания : 8988 | Отговори : 0

Търся работа в Австрия спешно

Здравейте, нов съм във форума търся работа в Германия сезонна или постоянна неквалифицирана в сверата на почистването,сел.стопанство, ферми,складове за пакетаж,строителство,боядисване и други подомни.На 31 години съм . Работил съм в Австрия през 2011 за 4 месеца в селското стопанство,градини за плодове и цех за производство на сок и вино \vein i obstbau\.Разполагам с кат.В и личен автомобил \ван 7 местен\при сериозна оферта мога да тръгна до седмица .В момента съм в BG.tel.0895613010\email-milen.nyagolov@abv.bg\ili na LS.
Още : Търся работа в Австрия спешно | Преглеждания : 9293 | Отговори : 0

квартири

Търся квартира в района на общинския център в friedberg за двама души работници.
Още : квартири | Преглеждания : 9708 | Отговори : 1

учител по немски в Инсбрук

От скоро съм в Инсбрук,не познавам още никой.Търся учител по немски или курс за начинаещи в Инсбрук
Още : учител по немски в Инсбрук | Преглеждания : 9294 | Отговори : 0

Влез  •  Регистрация

Статистика

Общо мнения 189348 • Общо теми 18546 • Общо членове 39555

• Advertisement