• Advertisement

Дата и час: 25 Октомври 2020, 13:46:46

Последно от форума Последно от Търся/Предлагам

Преглед на Търся/Предлагам » Форум : Търся/Предлагам

Мястото за Вашите безплатни обяви

Търсим работа в Австрия

Ние сме двама паркетни специалисти , единия от който владее немски език.Работили сме в Германия имаме разрешителни за работа в De.Имаме и по-малък опит в други строителни дейности.При проявен интерес
телефон: +491633305275
email: kaliani_parket@abv.bg
Още : Търсим работа в Австрия | Преглеждания : 9475 | Отговори : 0

Търся работа в Австрия в хотелският бранш.

Търся работа в Австрия като Hausmeister или Bademeister. Имам 4 год.опит от работа по хотели в „Tirol” и „Kernten”. Също така се справям добре и в кухнята. Владея езика писменно и говоримо на мн. добро ниво. Имам неубходимите професионални квалификаций .
Още : Търся работа в Австрия в хотелският бранш. | Преглеждания : 9519 | Отговори : 0

Търся работа в Aвстрия

скоро ще пьтувам кам виена говоря малко немски тьрся някаква работа
Още : Търся работа в Aвстрия | Преглеждания : 9381 | Отговори : 0

Търся работа в Aвстрия

Извършвам строително-ремонтни деѝности,фаянс,теракот.Специалиализиран съм в монтаж на гипсокартон.Приемам предложения за работа сам или с бригада.Говоря малко немски.Телефон за връзка 00359887595871
Още : Търся работа в Aвстрия | Преглеждания : 9230 | Отговори : 0

Малки обяви

im_itso написа:Пътувам от Виена до София на 29.07.2010!

Здравейте,
ще пътувам от Виена до София на 29.07.2010. Тръгването е много рано сутринта, но за точния час ще се разберем допълнително. Колата е Мерцедес А класа. Аз карам спокойно и не много бързо. Ако сте шофьор може и да се сменяме.

Цената е 50 Евро.
Не мога да взимам супер много багаж.

Можете да ми пиште на мейл deni_lastik@yahoo.com
Още : Малки обяви | Преглеждания : 9715 | Отговори : 1

Тарся спешно квартира в Дуизбург, Дюселдорф, Есен, Дортмунд

Здравейте!!! Спешно ми триабжа ниакаде да отседна защото на 28 Април пристигам и ниамам нищто осигорено...
Тарся си за седмица или за постоянно прибиваване ниакаде в изброените градове по горе... На проби сам вав Футболни отбори и те не ми осигоряват никакво спане... Ако ниакои си тарси саквартирант или би могал д ами помогне..естествено срещу заплащтане, моля да ми пише на е-маил alien_2001@abv.bg , skype kat_loko_pd_69 gsm 0886971086 или да ...

За родителите от БГ-въпрос-молба

Здравейте, скъпи сънародници и за МНОГО ГОДИНИ!
Имам молба-въпрос към живеещите в Австрия.Майка ми е на 56 години,вече втора година
ми помага за отглеждане на детето ми в Австрия.Зарегистрирала съм я на адреса ни,ползва си МЗК от ЗК-България.
Е ли има някаква възможност и с какви документи,мога да направя опит,да й подсигурия от Австрия бъдеща , макар и социална пенсия?
Тя твърди,че в Германия,Швеция,много българи с постоянна регистрация и минимални вноски,са направили подобни постъпки.
Ако ...
Още : За родителите от БГ-въпрос-молба | Преглеждания : 9546 | Отговори : 0

Търсим работа в Австрия

Ние сме 2 приятелки на 41 и 42 години.Търсим работа,като камериерки.Едната от нас е работила в Германия.Ако проявявате интерес и имате нужда от нас,ние сме готови съвестно да работим за вас.За връзка с нас-emiliagugova@abv.bg или emiliagugova@yahoo.com.
Още : Търсим работа в Австрия | Преглеждания : 8358 | Отговори : 0

kurs po nemski v1v VIENA

Zdraveite!Tarsq spe6no kurs po nemski v1v Viena.Ako nqkoi e zapoznat, molq da mi pi6e.Blagodarq mnogo!

Каква е ползата, след като още не си научен на български!

vel...
Още : kurs po nemski v1v VIENA | Преглеждания : 3795 | Отговори : 0

Търся квартира във Виена

Здравейте всички. Аз съм нова в този форум и добре че ви намерих. Аз също заминавам през октомври да уча във Виенна и още нямам къде да живея, а за съквартирант(и) дума да няма. Ако имате идеи и решения, плс, пишете, защото времето си минава, а май още всички сме в начална позиция :-# . Аз лично търся апартамент във Виена чрез приятели, които живеят там от ...
Още : Търся квартира във Виена | Преглеждания : 2128 | Отговори : 0

Влез  •  Регистрация

Статистика

Общо мнения 189345 • Общо теми 18545 • Общо членове 39555

• Advertisement