• Advertisement

Дата и час: 29 Януари 2020, 17:28:05

Последно от форума Последно от Работа, данъци и осигуровки

Преглед на Работа, данъци и осигуровки » Форум : Работа, данъци и осигуровки

Форумът, който касае всеки!

Търся работа в Швейцарияпри съдействие заплащане

Търся работа в Швейцария/ без значение къде и в кой сектор / дойде време да не подбираме :)
Мъж На 33 г ,книжка Б категория и личен автомобил . С малки но прогресиращо нарастващи познания по немски.
При съдействие съм задължен да ви се отблагодаря и заплатя :)
Още : Търся работа в Швейцарияпри съдействие заплащане | Преглеждания : 9702 | Отговори : 0

Женева

Здравейте,
Работя като компютърен специалист вече 7 години. Говоря свободно английски и съм завършил френска гимназия. Решил съм да посетя френската част на Швейцария и в частност Женева за няколко дни. Моля за малко информация къде бих могъл да остана, хотел или общежитие на ниски цени и ако е възможно някои да ми каже на къде да се запътя в търсене на работа, незнам дали има нещо като Бюро по труда. Незнам дали още от ...
Още : Женева | Преглеждания : 9454 | Отговори : 0

геодезисти

Здравейте,
геодезист съм и мисля да работя това в Швейцария.
Търся фирма за геодезия и искам да помоля ако има някой който може да бутне едно рамо да помогне :)
Още : геодезисти | Преглеждания : 9550 | Отговори : 2

Работа в Швейцария с немско ООД или Гевербе

Здравейте искам да попитам следното , ако има и кой да напише нещо ще е чудесно :)
Аз имам немско ООД имам строителен обект в Цюрих , но фирмата с която имам сключен договор е също немска , необходими ли са някъкви по специфични разрешителни и документи ? И могат ли хора с гевербета да раборят по тази схема . Благодаря предварително на всички отзовали се на ...
Още : Работа в Швейцария с немско ООД или Гевербе | Преглеждания : 9801 | Отговори : 0

Работна виза, осигуровки и данъци Работна виза, осигуровки и данъци

Здравейте, много ще съм Ви благодарна, ако някой ми помогне. Става въпрос, че имам Виза за Швейцария от 01,01,2011г. Трябваше да преподавам в една танцувална школа. Но в момента се получава така, че собственичката ще продава школата и аз няма да оставам в Швейцария. Интересуваме, като се плати визата ( а тя е за една година), и си тръгна , ще трябва ли да плащам нещо през времето, в което няма да съм там, а ...
Още : Работна виза, осигуровки и данъци | Преглеждания : 10207 | Отговори : 0

Отваряне на фирма/от български гражданин/ в Швейцария

Здравейте на всички.Искам да попитам знае ли някой как български гражданин може да регистрира ЕООД или ООД в Швейцария.Интересува ме всичко по темата защото не владея добре немски и не мога да разбера информацията която е изнесена в интернет.Благодаря ви предварително и весели празници :)
Още : Отваряне на фирма/от български гражданин/ в Швейцария | Преглеждания : 11598 | Отговори : 2

какви специалисти, най-вече, се търсят?

Четох, относно работата в Ш. и се питам, имате ли представа какви специалисти се търсят повече, например като медицински работници и т.н.? Питам, защото със сигурност искам да живея и работя в Ш., най-вече, за да осигуря на детето си бъдеще. Четох, че се иска квалифициран персонал и тъкмо в това е цялата работа, че аз завършвам тази година бакалавър Компютърни системи и технологии и се чудя какво да направя след това, за да имам ...
Още : какви специалисти, най-вече, се търсят? | Преглеждания : 11761 | Отговори : 3

Въпрос за Виза Б

Здравейте,

От скоро сам в Швейцария и имам виза Б получих я от майка ми която се омъжи за швеицарец.Та въпроса ми е ако не стоя в швеицария губя ли я тази виза и ако я губя след колко време ?
Още : Въпрос за Виза Б | Преглеждания : 10285 | Отговори : 2

Здравейте, работата в Швейцария

Здравей на всички.Радвам се, че има място, където всеки може да си сподели проблемите и да му бъде помогнато.Радвам се, че има място къдетоо вски може да почерпи полезна информация.Благодаря на хората, които подържат този сайт и форум.А сега по същество:
Малко инфо за мен.На 23 години съм и се казвам Йордан Иванов.Сега завършвам право и политически науки на френски език паралелно.Говоря френски език и слабо английски.Работя в сферата на соларните технологии и възобновяемите енергийни ...
Още : Здравейте, работата в Швейцария | Преглеждания : 10773 | Отговори : 2

въпрос за работа в тессин(тичино)

Здравеите на всички
Въпросите ми са дали въобще швеицарски работодател има право да наеме работник в сферата на строителството по закон или просто се дърпат. Искам да започна работа в Швеицария и конкретно в тичино защото знам италиански език и работих в сферата на строителството в Италия а разглеждайки сайтовете и клипчетата особенна разлика в строителството им няма. Така че с езика и професионалните умения съм наред. Имам диплома за строителен техник и отделно за ...
Още : въпрос за работа в тессин(тичино) | Преглеждания : 9521 | Отговори : 0

Влез  •  Регистрация

Статистика

Общо мнения 188571 • Общо теми 18515 • Общо членове 39453

• Advertisement