• Advertisement

Дата и час: 29 Януари 2020, 17:37:02

Последно от форума Последно от Търся/Предлагам

Преглед на Търся/Предлагам » Форум : Търся/Предлагам

Мястото за Вашите безплатни обяви

Работа

Здравейте,

Искам да попитам някой може ли да ми даде повече информация за легална работа в Швейцария.
Какви начините да започнеш работа там.
А като au pair има ли ограничения във възрастта. Може би и там законите са същите както в други страни.
Благодаря предварително.
Още : Работа | Преглеждания : 9291 | Отговори : 0

От скоро сме решили с приятелката ми да си потърсим работа в Швейцария.

Здравейте!!!
От скоро сме решили с приятелката ми да си потърсим работа в Швейцария.
Аз се занимавам по-малко с пред печат, графичен дизайн и видео обработка.
Софтуера които използвам е (Adobe Photoshop CS5, Adobe Illustrator CS5, CorelDRAW X5, Adobe Premiere Pro CS5, Adobe After Effects CS5 and Adobe Encore CS5 и с нетърпение очаквам новите CS6 версии на Adobe).
Не ги знам до съвършенство, не съм висшист самоук съм.
Английския ми е на работно ниво, ...

Малки обяви

bedi написа:здравейте,какво ви е мнението за заминаване на работа в Швейцария чрез бюрата по труда като детегледачки
Още : Малки обяви | Преглеждания : 10060 | Отговори : 2

Търся всякакъв вид работа

Здравейте!!!
Отдавна искам да живея и работя във Швейцария.Търся някой лесен начин. Готов съм да работя всякакъв вид работа, дори и на черно.
Още : Търся всякакъв вид работа | Преглеждания : 11610 | Отговори : 8

Търся работа като автомонтьор

Здр. търся работа като автомонтьор в момента работя като такъв в Бг.
На 32г съм, знам малко италиански и мнооого малко френски.
Благодаря ви
Още : Търся работа като автомонтьор | Преглеждания : 9646 | Отговори : 0

Работа за Softwareentwickler/in

CPS
Personal AG
tel. +41 (0)61 261 50 05

sucht für ein junges, innovatives Informatikunternehmen IM FRICKTAL, welches auf Datenbankentwicklung und Branchenlösungen im Bereich Lohnverarbeitung und Personalvermittlung spezialisiert ist. Zur Verstärkung des bestehenden Teams suchen wir eine/n zuverlässige/n und unkomplizierte/n

SOFRWAREENTWICKLER/IN (80-100%)

Zu ihren neuen Aufgaben gehören der Ausbau und die zukönftige Konzeption einer auf Microsoft- Technologie basierenden
CRM/HR-Lösung in Microsoft NET.

Sie stehen in Kontakt mit den Kunden und bringen konstruktive und kreative Lösungsansätze ...
Още : Работа за Softwareentwickler/in | Преглеждания : 9441 | Отговори : 0

Работа за Pfleger/in Работа за Pfleger/in

Ehepaar (Ehefrau 76 J., Ehemann 80 J.) sucht für den halbseitig gelähmten Ehemann

EINE/N PFLEGER/IN

für ca. 25 bis 30 Std. pro Woche,
flexibel einsetzbar mit
NACHWEISBARER ERFAHRUNG IN GRUND- UND ALTENPFLEGE.

Geeignete Bewerber melden sich bitte unter:

Basler Zeitung
Chiffre 776827
Medien Werbe AG
Postfach

CH- 4002 Basel
Още : Работа за Pfleger/in | Преглеждания : 9403 | Отговори : 0

Tърся работа

много ви моля .ако можете да ми помогнете.търся работа като готвач.в момента съм в българия.но тук няма спокоен живот.имам голям стаж.решил съм категорично да се махам.при оферта мога веднага да дойда.благодаря ви предварително.пишете на gogogo11@abv.bg и скайп gogogo19761976 на 33г. малко знам немски
Още : Tърся работа | Преглеждания : 9327 | Отговори : 0

Търся спешно стая в Цюрих или околностите

Здравейте, аз започвам нова работа в 2 седмици в Пфаффикон/Pfaffikon и търся стая за 1 човек. Най-вероятно първоначално ще е за 6 месеца а може и повече. Местя се от Лондон след 18 годишен престой на острова. Финансово сам осугурена. Може да се разчита на мен да поддържам ред и спокойсвие. Ако знаете някой който да дава стая, моля ви пратете ми лично съoбщение. Благодаря и поздрави.
Още : Търся спешно стая в Цюрих или околностите | Преглеждания : 9348 | Отговори : 0

Търся жена за гледане на деца

Търся жена за гледане на деца в кантон Zug. Предпочитам да живее в Швейцария, а не да идва от БГ специално за целта. Подробности при личен контакт.
Още : Търся жена за гледане на деца | Преглеждания : 13191 | Отговори : 9

Влез  •  Регистрация

Статистика

Общо мнения 188571 • Общо теми 18515 • Общо членове 39453

• Advertisement