• Advertisement

Дата и час: 15 Август 2020, 14:50:59

Последно от форума Последно от Образование

Преглед на Образование » Форум : Образование

Напред, науката е слънце!

Уроци по шведски език в София

Здравейте, чрез google стигнах до вашия форум и се надявам да съм на правилното място и да има кой да ми помогне. :) На скоро реших, че искам да уча шведски, но май нямам много голям избор в София, а може би и като цяло в България. Четох някакви стари теми от форума за курсове към СУ и искам да попитам, съществуват ли още (темата, на която ...
Още : Уроци по шведски език в София | Преглеждания : 9388 | Отговори : 0

Избор на гимназия

Когато на детето предстои завършване на основното образование, иде време за избор на средно, в случая обикновена гимназия или професионална. Процесът започва към средата на януари и приключва при започване на уч. година. Описвам пътя така, както го изминахме през тази година, не е изключено да въведат някои промени за следващата, но всеки родител ще бъде информиран от у-щето, при всяко положение.
Първата особеност е, че след обикновена гимназия, детето може да кандидатства за университет, ...
Още : Избор на гимназия | Преглеждания : 11778 | Отговори : 3

Магистратура в Швеция по АТТ?!?!

Здравейте, тази година завърших специалност Авиационна техника и технологии. Както знаете в България професията авиоинженер се счита за пагубно занимание ако нямаш солидни връзки и не си обвързан по някакъв начин с шуробаджанащината... Тъжно ми е задето толкова харесвам специалността си и ми е толкова интересна, а дори и тя подобно на много други специфични професии няма реализация в България. След като прочетох мнения във форума видях, че има отзивчиви хора, към които искам да ...
Още : Магистратура в Швеция по АТТ?!?! | Преглеждания : 9281 | Отговори : 0

Как мога да направя проучване на шведските ВУЗ-ове оттук?

След няма и година завършвам средното си образование в България и възнамерявам да продължа в Швеция по някоя програма преподавана на английски в областта на технологиите и компютрите. Виждам, че нямам особено голям избор на специалности и университети - търсачката на StudyInSweden.se ми изкара 10 програми, преподавани в 4 университета. Мога да ги изброя по имена - Linnaeus University, Mid Sweden University, University of Gävle и University of Gothenburg. Големият ми въпрос е по какъв ...
Още : Как мога да направя проучване на шведските ВУЗ-ове оттук? | Преглеждания : 10330 | Отговори : 10

Висше образование в Швеция

Здравейте! В момента съм 11 клас, но следващата година след като завърша средното си образование искам да замина да уча и след това да остана да живея в Швеция. Разгледах информацията в интернет, но не разбрах дали дипломата ми, която може би ще бъде 5.60 (може и повече) ще бъде достатъчна да вляза в Jönköping International Business School
специалност International Economics and Policy. Английският ми е отличен така че ТОEFL не ме притеснява. Сега уча ...
Още : Висше образование в Швеция | Преглеждания : 9468 | Отговори : 0

За по-лесно учене на езика - сайтове, програми...

Здравейте!
Любопитно ми е дали ползвате някакви сайтове или програми от рода на http://memorizefaster.com (за по-лесно учене на думи и изрази)? И ако да, какви?
Още : За по-лесно учене на езика - сайтове, програми... | Преглеждания : 17997 | Отговори : 6

Студенти в Дания и Швеция

Здравейте, привет от България. Аз съм ученик от 11 клас в Софийската математическа гимназия и искам догодина да продължа образованието си в Дания или Швеция, по-скоро в Швеция. Бих искал да попитам има ли тук бивши или настоящи студенти в съответните страни, които биха могли да отговорят на няколко мои въпроса отнасящи се до бъдещото следване:
-Досега редовно съм посещавал изложенията за образование в София и на една презентация, ъдето е нормално университетът да се ...
Още : Студенти в Дания и Швеция | Преглеждания : 9914 | Отговори : 1

HP предлага работа за човек със Шведски език в София

Здравейте,

Работя за Хюлет Пакард в София. Търсим човек със Шведски език за позицията Customer Relations Case Manager.
Ако имате познати,базирани в София, които знаят Шведски език и желаят да работят за една от най- добрите фирми на Българския пазар, моля изпратете им линка за кандидатстване:

Please send your CV in English through www.hp.com/go/jobs to apply, using job number: 580242.

Поздрави
Още : HP предлага работа за човек със Шведски език в София | Преглеждания : 10530 | Отговори : 1

въпросче за тойфел

Здравейте, някои знае ли как стои въпроса с изпращането на тойфел до университети и колко време отнема това??
Вълнува ме понеже на 6ти си поръчах допълнителен официален репорт до определен университет, и чак на 12-ти статуса на поръчката ми премина в processed...независимо от това ...и до днес (вече 18-ти нищо друго не се е променила...дали трябва по някакъв начин да ме информират, че са изпратили документа и дали по някакъв начин ще разбера, че документа ...
Още : въпросче за тойфел | Преглеждания : 9287 | Отговори : 0

Сингъл курс по английски .

Здравейте, уважаеми Бромма ! Бихте ли ми отговорили по повод безплатен сингъл курс по английски при университета.Съществува ли такъв и при кой университет точно??? Norra .....Södra...???? Или може би във Висша школа???Не зная с сигурност ....Благодаря предварително.
Още : Сингъл курс по английски . | Преглеждания : 9384 | Отговори : 1

Влез  •  Регистрация

Статистика

Общо мнения 189310 • Общо теми 18542 • Общо членове 39545

• Advertisement