• Advertisement

Дата и час: 15 Август 2020, 15:14:07

Последно от форума Последно от Образование

Преглед на Образование » Форум : Образование

Напред, науката е слънце!

Въпрос относно SFI

Предварително се извинявам,ако го има зададен въпросът ми,но търсих и не намерих нужната информация...
На кои езици преподават учителите?
Благодаря на отзовалите се!

Поздрави!
Още : Въпрос относно SFI | Преглеждания : 22417 | Отговори : 25

Бонуси за SFI

Днес като отидох да записвам жена си в SFI видях на сайта, че програмата с бонусите вече функционира. Условията
са супер лесни - в рамките на 12 месеца човек да е завършил едно от трите нива: 1B, 2C или 3D с поне Godkänt.
Аз завърших целия курс за 3 месеца но за съжаление програмата засяга само тези които са регистрирани в Швеция в периода след 1 юли 2009. Така че тези от вас които в ...
Още : Бонуси за SFI | Преглеждания : 21649 | Отговори : 17

Да пишем тук на шведски

Предлагам да постваме в тази тема мнения, написани на шведски. Така и така всички които сме тук се борим с езика, нека да споделяме по нещо (е, не съвсем дълго и не копи-пейст от сайтове или вестници) на шведски. Съответно тези, които открият грешки в написаното, нека да поправят gratis (струва ми се tsetso е най-вещ с езика) - така ще си бъдем малко по-полезни в усвояването на шведския.
Ето нещо лесно за начало:

Jag ...
Още : Да пишем тук на шведски | Преглеждания : 25967 | Отговори : 54

Шведски език: Линк-библиотека

Събрах всичките си полезни ресурси за изучаване на шведски в една своеобразна линк-библиотека и я споделям с вас:

http://swedish.hit.bg/swedish.htm

Ще я допълваме.
Още : Шведски език: Линк-библиотека | Преглеждания : 10945 | Отговори : 9

Какво е това "ESCT"?

Здравейте, бих искал да ви попитам какво е това? Гледам, че има някакви кредити в едни университети (например, 180 ESCT крдита), а в университета ми пише, че по различните дисциплини имам A, B, C.... ESCT? ЗНам, че абривиатурата е нещо European нещо си (май System беше) for Credit Transfer. Но какво точно означава това? Някой ако може - нека обясни за какво иде реч :)
Още : Какво е това "ESCT"? | Преглеждания : 10654 | Отговори : 6

LLM в Швеция

Здравейте. Някой да знае повече информация за това къде може да се учи магистратура по право в Швеция и в кои университети? И най-хубавото ще бъде ако се появи някой, който или учи, или е учил, или ЩЕ учи :)
Още : LLM в Швеция | Преглеждания : 9549 | Отговори : 1

Бонуси за бързо учещите шведски в SFI

Попаднах на тази статия:

http://www.thelocal.se/18208/20090313/

Може да е полезно за хората учещи в SFI в момента - ослушвайте се!
Още : Бонуси за бързо учещите шведски в SFI | Преглеждания : 9605 | Отговори : 0

Безплатни курсове по шведски

разбрах че един емигрант в швеция,може да започне да посещава курс по шведски и то безплатно!!! какво трябва да се направи точно?

krist, много те моля, преди да задаваш въпроси, първо да четеш
в предишните теми за Швеция има доста отговори
отдели им време и после си добре дошъл с въпросите си
поздрави

pippi
Още : Безплатни курсове по шведски | Преглеждания : 12032 | Отговори : 12

За тези, които мислят да кандидатстват в Швеция

Отнася се за хората, които мислят да изкарат нивата и да кандидатстват в шведски университет. Много е важно, като постъпите в SFI, веднага да се свържете с някой yrkes- och vägledare, за да си приравните българската диплома. За да я приравните, трябва да имате нейно легализирано копие на английски или шведски.

Това трябва да го направите още в самото начало, когато почвате SFI, защото процедурата отнема месеци, а трябва да разполагате с признанието на дипломата ...
Още : За тези, които мислят да кандидатстват в Швеция | Преглеждания : 23164 | Отговори : 20

С българска диплома в Швеция

предлагам да направим такава темичка
който иска да сподели какво образование има от БГ и за колко време и към какво му е приравнено в Швеция

p.s линковете:
http://www.vhs.se/templates/Page.aspx?id=1014
http://www.hsv.se/utlandskutbildning/be ... 57796.html
Още : С българска диплома в Швеция | Преглеждания : 34056 | Отговори : 65

Влез  •  Регистрация

Статистика

Общо мнения 189310 • Общо теми 18542 • Общо членове 39545

• Advertisement