• Advertisement

Дата и час: 19 Януари 2020, 20:58:23

Последно от форума Последно от Образование

Преглед на Образование » Форум : Образование

Напред, науката е слънце!

Обучение по шведски в София!

Моля Ви помогнете с инфо за школа по шведски език в София.

Благодаря.
Още : Обучение по шведски в София! | Преглеждания : 38190 | Отговори : 64

Kak да се науча да печатам на шведски?

Интересно ми е, ако си научил добре шведски или даже още докато го учиш дали можеш да се учиш да печатиш на лаптопа с някаква специално изработена компютърна програма, която се закупува на CD? Някой ползвал ли е такъв софтъер? Трудно ли е да се намери? Разположението на буквите много ли е различно от английския език?

Благодаря!
Още : Kak да се науча да печатам на шведски? | Преглеждания : 10907 | Отговори : 3

Шведски език - българи, които го учат в момента

Искам да направим тази готина темичка :) която е за хора които навлизат в Шведския език като мен. Аз тепърва започвам да го уча. Изразете си вашите впечатления като цяло от него. Има елементарна граматика . тежко произношения .... :)
Още : Шведски език - българи, които го учат в момента | Преглеждания : 87827 | Отговори : 187

Кой скандинавски език да избера

Евентуално ще уча Скандинавистика в Германия.При постъпването в тази специалност се изисква от студента да посочи т.нар. Hauptsprache/основен език/.Той може да е: Исландски,Датски,Шведски,Норвежки,Фински.Тук идва моят въпрос - кой да избера?И защо?Нека някой по-запознат да ми помогне.Имам намерение ,при възможност разбира се,до продължа ученето си в някой университет в скандинавските страни.Но кой език да избера?Къде от всички изброени страни е най-добре?Много ми е важно решението - ще предопредели доста неща за бъдещето ми.Предварително Ви благодаря!

точка ...
Още : Кой скандинавски език да избера | Преглеждания : 11522 | Отговори : 4

Влез  •  Регистрация

Статистика

Общо мнения 188554 • Общо теми 18513 • Общо членове 39449

• Advertisement