• Advertisement

Дата и час: 29 Януари 2020, 15:47:15

Последно от форума Последно от Работа, данъци и осигуровки

Преглед на Работа, данъци и осигуровки » Форум : Работа, данъци и осигуровки

Форумът, който касае всеки!

Връщане на такси от Швеция

Здравейте,

не можах да намеря нищо във форума за връщане на такси след като си работил в Швеция. Работя в Швеция,но скоро си заминавам и ме интересува къде и как мога да си взема таксите които съм плащал. Ако знаете къде и какви документи се подават за това,моля ви дайте ми някаква информация.

Благодаря предварително!
Още : Връщане на такси от Швеция | Преглеждания : 11707 | Отговори : 2

Избор на професия/заплащане

Да кажа и аз какво съм чул от сигурен източник:
Един приятел, който вече десета година живее в околностите на Гьотеборг, разправяше, че не е оферта да се хванеш да работиш в автомобилната индустрия.
Причината е ниското заплащане 1 Евро / час (при нормално мин. заплащане от 6 Евро). Този сектор е окупиран предимно от италианци и поляци. Социалните грижи били сравнително добре платени, но недостатъка е че може да ти се наложи да чистиш ...
Още : Избор на професия/заплащане | Преглеждания : 15401 | Отговори : 56

Възможности за сезонна работа през лятото

подходяща за студенти и не само

ето малко обяви:

сладоледен автомобил:
www.hemglass.se

мед. сестри:
www.xtracare.se

на кораб:
www.tallinksilja.com

от бюрото по труда:
http://platsbanken.arbetsformedlingen.s ... x?q=s(an(2)ga(*a(l(90)ld(199))))&ps=isr(True)FI(3)
Още : Възможности за сезонна работа през лятото | Преглеждания : 15101 | Отговори : 6

Търсим работа в Швеция!Персонално!

Mr.Bombastic: публикацията съдържаше лична информация и е модерирана по молба на автора й.
Още : Търсим работа в Швеция!Персонално! | Преглеждания : 2872 | Отговори : 2

В Швеция работа само с Английски ИМА!!!

Както по-рано писах трбваше да отида на Интервю в Гьотеборг,на 7-ми бях там като предварително ми бе казано интервюто ще е на Английски и на всичкото отгоре това е правителствена организация.Попитах пак аз за Швецкия,а те ми обясниха че си е моя работа дали ще го уча защото се работи само на Английски език,а и всеки в Швеция говори Английски.
7 часа обикалях Гьотеборг,питах какви ли не тъпотии и се првих на турист,ама така и ...
Още : В Швеция работа само с Английски ИМА!!! | Преглеждания : 38050 | Отговори : 29

инж. за швеция

привет на всички :lol: има ли някой информация за обявата че се приемат българи дори и без език за работа в швеция като инж.,лекари и т.н. :roll: :wink:
Още : инж. за швеция | Преглеждания : 1985 | Отговори : 1

Информация за работа в Швеция с английски

Здравейте ,

Въпреки че прочетох цялата налична информаци в двата форума , не успях да намеря нужната ми информация .
Надявам се ,че ще се намери някой който да отговори на въпросите ми.
Преди това : поканен съм на интервю в Гьотеборг , и в случаи че не получа одобрение смятам да опитам да си намеря друга работа , като за начало.
1.Възможно ли е в Швеция да се намери работа с английски език.
2.Възможно ...
Още : Информация за работа в Швеция с английски | Преглеждания : 6775 | Отговори : 3

Идеи за "бизнес"

Наскоро рабрах за собственика на ИКЕА как си спестявал данъците
регистрирал фирма, която държала името ИКЕА като своя марка и на която се плащало за правото да се използва това име
та така хитрецът си спестил една добра сума

това може да е идея на някого за по-нататък
или поне за началото

:D
Още : Идеи за "бизнес" | Преглеждания : 7131 | Отговори : 13

Швеция-работа

Здравеите,интересуваме мнението Ви за градове като-Малмьо,Гьотеборг,Халмстад,Калмар,дали имат някакви предимства спрямо Стокхолм от гледна то4ка на трудовия пазар.Не фиксирам то4но тези 4 града,а и вси4ки други по-малки градове.
Още : Швеция-работа | Преглеждания : 52382 | Отговори : 78

Работа в Швеция (Чужденец с Англииски) ???

Може ли да се намери работа в Швеция ако не знаеш Шведски (с Англииски).

1. Как е положението по принцип, за каквато и да е работа?

2. Как е положението за Програмисти и Системни Администратори в Швеция - има ли търсене/недостиг, искат ли Шведски език за такава работа, може ли с Англииски да си намериш лесно програмистка работа?
Още : Работа в Швеция (Чужденец с Англииски) ??? | Преглеждания : 3428 | Отговори : 1

Влез  •  Регистрация

Статистика

Общо мнения 188571 • Общо теми 18515 • Общо членове 39453

• Advertisement