• Advertisement

Дата и час: 29 Януари 2020, 16:17:15

Последно от форума Последно от Търся/Предлагам

Преглед на Търся/Предлагам » Форум : Търся/Предлагам

Мястото за Вашите безплатни обяви

търся детегледачки

Здравейте!

Имам малка фирма за детегледачки в Стокхолм и търся момичета/жени, които искат да работят почасово от август/септември. Условията са да имате опит от гледане на деца, препоръки и добри познания по шведски. Понякога има семейства, в които децата говорят и английски, но в повечето случаи изискването на семействата е детегледачката да говори добре шведски.
Работното време е различно при различните семейства, най-често забиране от градина в 15-16 ч. и гледане няколко часа, затова мисля, ...
Още : търся детегледачки | Преглеждания : 9523 | Отговори : 1

Квартира Гбг

Давам под наем апартамент в Хаммаркулен , Гьотеборг от средата на август тази година ,до началото на юни следващата . Апартамента е мебелиран , треа - 78кв м , с гараж , етаж 2 . Наемът е около 8000 с всичко - ток , топло и вода . За контакти - на мейла sto100jan@abv.bg , че не мога да говоря по телефон през работно време , а то е по ...
Още : Квартира Гбг | Преглеждания : 9428 | Отговори : 0

Квартира

Търся стая под наем в Малмьо или Сконе. Мога да тръгна всеки момент, стига да намеря квартира.Благодаря предварително!!
Още : Квартира | Преглеждания : 9087 | Отговори : 0

Търся някой с автомобил от Стокхолм или на близо

Здравейте ... търся някой, който би се съгласил да ми помогне с пренасянето на багажа ми от Упсала в Стокхолм. Не е много но със сигурност ще трябва да направя 2 разходки с влака, за това търся някой с автомобил, който би ми асистирал, като разбира се си заплатя за услугата. Благодаря ви предварително.
Още : Търся някой с автомобил от Стокхолм или на близо | Преглеждания : 9101 | Отговори : 0

Търся работа в Стокхолм

0739060318 здравейте отново,вече съм в стокхолм и си търся работа,говоря перектен английски и имам висше.моля ви да се свържете с мен ако ви попадне нещо... :flower:
Още : Търся работа в Стокхолм | Преглеждания : 9269 | Отговори : 0

Търся Работа в Skelleftea

Поздрави на всички вече от шведска земя :)Ако някой знае каквато и да е работа в Skelleftea нека ми пише :)
Благодаря на всички и успех на новопристигналите!
Още : Търся Работа в Skelleftea | Преглеждания : 9041 | Отговори : 0

Сайтове за квартири на английски?

Здравейте,аз съм нова тук и имам нужда от вашата помощ...Искам да се опитам да си намеря квартира от БГ още,знам,че там не е никак лесно и може би няма да успея,но трябва да опитам,защото ми се налага.За това се обръщам към вас.Нямам представа от този език и ми е много трудно да гледам техните сайтове,а и нямам идея как вървят цените там,а аз определено не търся супер лукс.За това ви моля да споделите ако имате ...
Още : Сайтове за квартири на английски? | Преглеждания : 9600 | Отговори : 1

Търсим квартира в Helsingborg?

Здравейте, от няколко дни сме в Хелсингбург(аз , мужа ми и 5г. ни дъщеря), мислим да поостанем, но търсим спешно квартира . Ако някой знае нещо или да ни насочи ще бъда много благодарна за отделеното време. Иначе blocket.se го преглеждаме всеки ден, но за сега без успех :(
Още : Търсим квартира в Helsingborg? | Преглеждания : 9636 | Отговори : 3

Младо семейство тарси квартира в Стокхолм

Здравейте,
За първи пат пиша във форума, и се надявам, че някой може да помогне.
Не сме младо семейство - аз Дани на 26г. и мъжът ми Тодор на 33г. Пристигнахме в Малмьо преди 2 месеца, с идеята да емигрираме. За съжаление тук е много трудно да е намери работа. Искаме да се преместим в Стокхолм, но е много трудно с квартирите. Знам, че на всички е трудно, но ако случайно някой има поне стая, ...
Още : Младо семейство тарси квартира в Стокхолм | Преглеждания : 9335 | Отговори : 1

Търся квартира в Стокхолм

Пишете на ЛС,ако имате оферти.

Живи и здрави!

Стоян
Още : Търся квартира в Стокхолм | Преглеждания : 10709 | Отговори : 8

Влез  •  Регистрация

Статистика

Общо мнения 188571 • Общо теми 18515 • Общо членове 39453

• Advertisement