• Advertisement

Дата и час: 19 Януари 2020, 21:09:52

Последно от форума Последно от Търся/Предлагам

Преглед на Търся/Предлагам » Форум : Търся/Предлагам

Мястото за Вашите безплатни обяви

Има ли българи в Карлстад?

Карлстад не е много голям град и знам че шансовете са малки, но реших да попитам все пак, че от шведите ми присяда вече... Искам да седна на кафе, на по бира с мезе и ей така на български да си поприказвам с някой....черногледо, открито, саркастично, мотивиращо и с типичен български хумор. [-o< Побъркващо е да си мислиш, че си единствен от породата си ...
Още : Има ли българи в Карлстад? | Преглеждания : 9499 | Отговори : 2

търся квартира/съквaртирант в Göteborg

Здравейте. Казвам се Георги и съм на 20 години (от Бургас). В момента живея в Malmö, в началото на август ще се местя в Göteborg понеже ще започвам 1 годишен курс по шведски в Göteborgs Universitetet от 23 август. Търся постяанна или временна квартира в Göteborg..
Разполагам с около 3000 крони на месец за постоянна квартира (2-3 месеца предплата ако е нужно) и до 200 крони на нощувка - за временен престой.

За повече информация: ...
Още : търся квартира/съквaртирант в Göteborg | Преглеждания : 9357 | Отговори : 1

Търся квартира в Гьотеборг

Както заглавието подсказва, търся си квартира в Гьотеборг от средата на август нататък до 2500 крони някъде. Ако ви се намира пишете ми на лични, ще съм ви благодарен ;-)
Още : Търся квартира в Гьотеборг | Преглеждания : 9620 | Отговори : 2

Търся съквартирант в Малмьо

Здравейте,

на 12ти юли официално бях приет в университета в Малмьо, специалност - Еuropean Studies, та сега си търся и съквартирант.
Поразтърсих из шведски сайтове за апартаменти, квартири и намерих това - http://www.studenthusetgripen.se/
Звънах на телефона, указан там, и ми казаха, че има възможност да живея с някого, ако предварително го познавам, или сме се уговорили, че ще живеем заедно (не беше буквално така казано, but hope ...
Още : Търся съквартирант в Малмьо | Преглеждания : 9528 | Отговори : 1

Предлагам работа

Словенска фирма търси сътрудник за офиса си в Швеция с висше образование и отличен английски (TOEFL,FCE,CAE),предимство втори западен език тел. 0046760342952
Още : Предлагам работа | Преглеждания : 10599 | Отговори : 2

Търся съквартиран в Göteborg

Търся съквартирант за двустаен апартамент. Днес познат ми се обади , че негов приятел давал апартамент за 4000, но искал само един наемател. Казах на моя познат,че на мога да плащам такъв висок наем, защото дохода ми е нисък. Помолих моя човек да говори с неговия приятел за двама човека за апартамента, а аз ще имам грижата да си намеря съквартирант. Ако има някой от Göteborg , които да търси жилище да ми пише на ...
Още : Търся съквартиран в Göteborg | Преглеждания : 9522 | Отговори : 2

Квартира в или около Göteborg

Здравейте! В момента съм в Norrköping, но в четвъртък заминавам за Göteborg. Там имам роднини и ще остана за няколко дена в тях. Някой ако търси съкватиран или знае за някаква квартира в или около Göteborg нека да ми пише или звъне на телефон: 0766502939
Още : Квартира в или около Göteborg | Преглеждания : 9083 | Отговори : 0

Fredrik Lindström - Vad gör alla superokända människor hela

Търся книгата Vad gör alla superokända människor hela dagarna? av Fredrik Lindström в текстов вариант. (.pdf, .doc и т.н.)
В нета намирам само аудио книгата. ljudbok.
Още : Fredrik Lindström - Vad gör alla superokända människor hela | Преглеждания : 9047 | Отговори : 0

Невъзможно ли е да направя строителна компания!

Скоро ще замина за Швеция за по-дълго и след като премислих доста варианти, за това как да се устроя там, да стоя и да се надявам някой хубав ден, да ми предложат все пак някаква работа....май с тото би ми провървяло по-лесно....

Та ако реша да спретна нещо сама.... за организирането на фирма в ШВ си прочетох достатъчно от нета и техните
http://www.isa.se/Global/Global/Downloa ... uction.pdf

...
Още : Невъзможно ли е да направя строителна компания! | Преглеждания : 9726 | Отговори : 2

Tърся жилище в Гьотеборг

Здравейте! Търся жилище под наем в Гьотеборг, Швеция. ](*,) Моля помогнете, ако е възможно, разбира се.:) Всякакво инфо ми е полезно.
Благодаря!
Още : Tърся жилище в Гьотеборг | Преглеждания : 21338 | Отговори : 18

Влез  •  Регистрация

Статистика

Общо мнения 188554 • Общо теми 18513 • Общо членове 39449

• Advertisement