• Advertisement

Дата и час: 25 Януари 2020, 22:49:35

Последно от форума Последно от Търся/Предлагам

Преглед на Търся/Предлагам » Форум : Търся/Предлагам

Мястото за Вашите безплатни обяви

Търсим Българи.

Здравейте мъничко ми е разхвърлян този форум,но пък всички са мн. позитивни.Ние сме група която работи в Швеция .Но не контактуваме с никого би ми било интересно да контактувам с хора който живеят и работят тук в Швеция.Като цяло страната ми харесва ,може би малко скучна .Пишете ще обменим мнение с вас.
Още : Търсим Българи. | Преглеждания : 10779 | Отговори : 4

Търся работа

Искам да работя в Швеция.Не знам езика.Някакви идеи или някой да помогне.

ред: vel...
Още : Търся работа | Преглеждания : 9493 | Отговори : 1

Търся си работа

Търся работа за мен и съпругата ми в Швеция.Не знаеме езика но за това пък обичаме да работим.Не сме нито инжинери нито някакви учени [-X обикновенни хора сме на 43-45 год. сме.Просто сме решени да заминем, може би за винаги от страната която ни е родна но която се отнася с обикновенните хора като мащеха( може би и по лошо).За това ви молим от сърце ...
Още : Търся си работа | Преглеждания : 21100 | Отговори : 15

Търся си работа

Търся всякаква работа в Швеция.Имам всички категории в шофьорската книжка
Още : Търся си работа | Преглеждания : 9323 | Отговори : 0

Търся работа с категория С

От 6-7 месеца съм в Стокхолм и си търся работа с Ц категория.Преди това съм работил строителство но сега сезона е кофти и останах без работа :( Сънародниците които са от България знаят за какво става въпрос ако не работиш един месец.Някои коти са запознати с темата нека да помогнат...С линкове със съвети кой както може.Жалко че в Стокхолм нямаме добра организация да се срещнем от време ...
Още : Търся работа с категория С | Преглеждания : 11464 | Отговори : 8

СПЕШНО - как можем да помогнем

здравейте
с мен се свърза едно момиче от БГ
приятелят и е в бедствено положение в Хелсингборг
има ли някои наблизо и как можем да му помогнем
дайте по възможност и адреси на социални служби, служби за помощ на бездомни и изобщо каквото се сетите
Още : СПЕШНО - как можем да помогнем | Преглеждания : 10547 | Отговори : 4

моля за информация

ако някой който живее в швеция в гьотеборг или наоколо интересуваме фирма която наема камиони самосвали за насипни превози.благодаря
Още : моля за информация | Преглеждания : 12148 | Отговори : 2

Влез  •  Регистрация

Статистика

Общо мнения 188569 • Общо теми 18517 • Общо членове 39452

• Advertisement