• Advertisement

Дата и час: 1 Декември 2020, 05:10:54

Последно от форума Последно от Образование

Преглед на Образование » Форум : Образование

Напред, науката е слънце!

Какво значи добра диплома за магистратура? Какво значи добра диплома за магистратура?

Здравейте! :)
Сайта страшно много информация има и то полезна,но за моята специалност - биотехнологии все още не съм наясно с един много важен критерий - оценката от дипломата...
За магистратура се казва,че изискват "добра диплома",но аз искам да знам в цифри колко?Ако може някой да ми каже или ориентира в какви граници трябва да е оценката от дипломата за кандидатсване в Дания за магистратура,специалност биотехнологии? ...
Още : Какво значи добра диплома за магистратура? | Преглеждания : 9644 | Отговори : 2

Организационна психология МАГИСТЪР

Кои университети в Дания предлагат тази специалност? Моля, помогнете!!!!! ЧЕСТИТА КОЛЕДА!!!!!!
Още : Организационна психология МАГИСТЪР | Преглеждания : 9153 | Отговори : 1

Мотивационно писмо

Здавейте!
Мисля да кандидатствам в Дания и навсякъде искат мотивационно писмо,а нямам почти никакъв опит с писането на такова.Някой приет може ли да сподели своето(за да видя какво горе/долу представлява) или полезни линкове, които са му помогнали да го напише.
Още : Мотивационно писмо | Преглеждания : 14600 | Отговори : 7

Роскилде Бизнес Колеж

Има ли някой приет там или вече учещ там? Защото очаквам последно писмо от тях и се надявам да има още българи там :)
Ако може да кажете с общежитията как стоят нещата, че четох някои доста неприятни проблеми с тока и водата в едната сграда ( Silo-1 ).
Още : Роскилде Бизнес Колеж | Преглеждания : 9185 | Отговори : 0

Въпросче относно магистратура ...

Здравейте,
догодина завършвам бакалавър във Варна и искам да продължа обучението си по магистърска програма в University of Southern Denmark в Оdense,обаче никой не можа да ми отговори със сигурност какви са точно изискванията и документите,които трябва да представя.Въпроса ми е относно IELTS.Пратих е-майл до университета и ми отговориха следното:
Language requirements
For EU/EEA-students applying for a Bachelor or Master degree intermediate level (B) in English from secondary school is required.
If your bachelor degree ...
Още : Въпросче относно магистратура ... | Преглеждания : 10851 | Отговори : 11

Университетите в Копенхаген

Здравейте!

Решила съм да кандидатствам в Копенхаген, бакалавър.(вече имам завършен такъв, тук в България).

Също така съм решила, да не използвам услугите на фирма-посредник, а да кандидатствам сама.

Въпросът ми е от тук ли, да кандидатствам https://www.dreamfoundation.eu/ или от сайта на самия университет примерно.

Другото което много ме интересува е кои са всички университети в Копенхаген. Не мога да намеря нищо полезно в интернет и се надявах, че вие можете да ме насочите. Разгледах сайтовете ...
Още : Университетите в Копенхаген | Преглеждания : 12126 | Отговори : 6

Кога ще ми отговорят

Някой има ли идея кога ще получа някакъв отговор,това чакане без да знам докога ме изнервя. :) :)
Още : Кога ще ми отговорят | Преглеждания : 9273 | Отговори : 2

Студентски заеми ?

Интересно ми е има ли такова животно в Дания? Поразпитах , но никой не ми даде информация от първа ръка. Добре би било ако има заеми с преференциални лихви , както примерно в Англия се отпускат такива и започват да се изплащат чак след като завършиш и започнеш да правиш определена сума годишно. Подобна възможност съм чувал и за Холандия , та се замислих дали това го няма и в уредена държава като Дания. Всяка ...
Още : Студентски заеми ? | Преглеждания : 9696 | Отговори : 2

Stand by place?

Какво е това видях го в формуляра.Доколкото разбрах е да чакам за място по първата специалност.До него имаше и тикче за смяна началото на занятията,т.е да чакам за място за следващата година.Не ги цъкнах щото не ги разбрах.Моля някой да ми обясни все пак,може да пиша по е-майла да ми го цъкнат в АСБ.Защото си мисля,че е по-гуд да го бях цъкнал.
Още : Stand by place? | Преглеждания : 9314 | Отговори : 2

Такса при кандидатстване?

Има ли някаква такса,която трябва да се плати за кандидатстването?Бях видял някъде като разглеждах,но така и не мога да го намеря пак.Вероятно има,но как да я заплатя,на чия сметка и т.н.Само помня че беше до 12:00 на 15 март
Още : Такса при кандидатстване? | Преглеждания : 9612 | Отговори : 3

Влез  •  Регистрация

Статистика

Общо мнения 189374 • Общо теми 18547 • Общо членове 39562

• Advertisement