• Advertisement

Дата и час: 1 Декември 2020, 05:27:52

Последно от форума Последно от Образование

Преглед на Образование » Форум : Образование

Напред, науката е слънце!

Кандидатстване с фирма-посредник

Здравейте, можете ли да хвърлите малко светлина по вапроса с тези фирми Интеграл и Хакес? Става въпрос за това как става кандидатстването с тях, те ли пращат всички документи и т.н.? Какви цени взимат? Може и в отделна тема да е, за да не се намесват с разрешението за престой и егн-тата.
А и също така за квартирите, съдействат ли по някакъв начин за намирането или от уни-то го правят?
Още : Кандидатстване с фирма-посредник | Преглеждания : 39626 | Отговори : 50

Как са общежитията на VIA в Хорсенс?

Здравейте! ;]] незнам дали нацелих точния форум за въпроса ми, но искрено се надявам да е така ;]
та.. приеха ме във VIA University College в Хорсенс. Ии сега само остана да си запазя общежитие и стая. Ще се радвам много, ако има някой, който учи там, и даде съветче за някое приятно и не много скъпо общежитие ;] Знам, че са много и за всички мога да прочета в сайт-овете, но там е дадена ...
Още : Как са общежитията на VIA в Хорсенс? | Преглеждания : 34295 | Отговори : 97

Инженерна магистратура/специализация?

Здравейте, завършил съм УАСГ - пътно строителство, има ли къде в Дания да запиша някаква магистратура или специализация? Те вероятно има, но ще съм Ви благодарен ако някой ме насочи. Важно е да отбележа, че ще ми трябва стипендия или заем, защото сам няма да мога да си платя.
Още : Инженерна магистратура/специализация? | Преглеждания : 10422 | Отговори : 3

Курс по датски език в Дания Курс по датски език в Дания

Здравейте!
Исках да дам малко информация относно училищата и курсовете по датски, но в Дания!
Според мен това е най-добрия и може би най-лесен начин да се научи този език. Във всеки по-голям град има училище по датски език. В нашия град курсът струва 500 крони на ниво(Århus). От приятели съм чувал, че в Kolding цената е 250 крони. За да изучите перфектно датския език трябва да имате 5-то ниво. Има и 6-то ниво на ...
Още : Курс по датски език в Дания | Преглеждания : 25374 | Отговори : 20

Бакалавърски и магистърски програми

Здравейте. Бих желал да попитам някой знае ли магистърски програми, по които може да се кандидатства с юридическо образование от България и са преподавани на английски език? И има ли някакъв сайт, в който мога да търся програми по области? Например, както е при кандидатстване в Швеция - има си сайт, в който можеш да търсиш различни програми... Мерси предварително.
Още : Бакалавърски и магистърски програми | Преглеждания : 24401 | Отговори : 33

Възможност да учиш и работиш в Дания

Здравейте на всички :) .
Нова съм в този форум. Записах се защото имам желание да следвам магистратура в Дания и имам няколко въпроса, ще съм ви много благодарна ако ми отговорите :)
Възможно ли е в Дания да учиш и да работиш едновременно , има ли българи,които следват и се издържат самостоятелно?
Знам перфектно английски език и малко ...
Още : Възможност да учиш и работиш в Дания | Преглеждания : 29711 | Отговори : 31

Документи за кандидатстване

Здравейте на всички,

Моля всички, които са кадидатсвали да следват в Дания за малко инфо. Интересувам се как стоят нещата с изпращането на документите за кандидатстване и по-точно с дипломите. Ясно е, че трябва да се преведат на английски и да се легализират, но след това копията на този легализиран превод трябва ли да се заверят някъде (приемрно от Датското посолство) преди да се изпратят? Моля всички, които са кандидатствали сами, а не чрез фирма ...
Още : Документи за кандидатстване | Преглеждания : 12528 | Отговори : 2

Курс по датски език в София

Здравейте на всички!

Радвам се, че съществува такъв форум, в който вече открих доста полезна информация.

Интересува ме следното - дали сред пишещите тук има човек, който да е учил датски език в НордСтудео в София и какви са му впечатленията? Защото това изглежда, поне засега, единствената възможност за изучаване на датски в София, а и в България въобще.

Опитах се да намеря информация за такъв курс евентуално в Софийския университет, но засега безуспешно.

Благодаря ...
Още : Курс по датски език в София | Преглеждания : 36520 | Отговори : 27

Датски език

здравейте.Аз турся подобни сайтове ,но на датски,ако някой по скандинавието има инфо моля да пи6.мерси
Още : Датски език | Преглеждания : 33122 | Отговори : 23

Влез  •  Регистрация

Статистика

Общо мнения 189374 • Общо теми 18547 • Общо членове 39562

• Advertisement