• Advertisement

Дата и час: 25 Октомври 2020, 13:49:56

Последно от форума Последно от Работа, данъци и осигуровки

Преглед на Работа, данъци и осигуровки » Форум : Работа, данъци и осигуровки

Форумът, който касае всеки!

Търся работа в Копенхагген.

Отскоро съм в Дания и търся работа в Копенхаген. Строителство,транспорт,чистене...няма зн. Шофьор kat.C.
Ако някои има инфо за каквато и да е работа,моля да сподели. Благодаря.
Още : Търся работа в Копенхагген. | Преглеждания : 10670 | Отговори : 4

Наближава м.март,какво очаквате?

Здравейте!Живея в ДК от януари 2008.Първата година въобще не бях наясно как стои въпроса с данъците тук,работех според необходимото,правех доста овъртайм и през 2009 се оказа че трябва да доплатя 10 000ДК на скат службите.За 2008 плащах 37% данък,което се оказа малко за доходите ми.След това нещата лека полека ми се изясниха,вдигнах процента на 42,купих кола на лизинг,наложи ми се и в болница да се оперирам за около месец и за 2009 се оказа че ...
Още : Наближава м.март,какво очаквате? | Преглеждания : 10188 | Отговори : 3

Покупка на кола в Дания

Здравейте,
Поразгледах из форума имаше подобни теми, но не точно това което ме интересуваше. Поразтърсих се и намерих някой неща, но имам нужда от още информация и реших да попитам :)
1. Застраховката - Има ли някакъв шанс да ми признаят трите години стаж и това би ли намалило цената? Също кои агенции са по-изгодни (препоръчаха ми GF Forsikring)?
2. Прегледите - Колко струва едно посещение за ...
Още : Покупка на кола в Дания | Преглеждания : 24536 | Отговори : 23

търсим човек за чистене в Næstved

Търсим човек за чистене(възможно най-скоро) един път седмично-понеделник сутрин (може и да е през уикенда ако е по-удобно за вас) 1час и 15минути в Næstved.
Ако ви интересува,пишете на английски/датски на: info@shinedanmark.dk
Още : търсим човек за чистене в Næstved | Преглеждания : 9821 | Отговори : 0

Tърсим 3души-чистене в магазин за дрехи в Hillerød(Копенхаг)

Здравейте,
шефът ми си търси хора за почистване на магазин за дрехи(Hillerød-близо до Копенхаген) 3 пъти седмично-понеделник,сряда и петък по 2 часа; Работи се сутрин от 8h до 10h. Трябва да можете да говорите английски или датски. Заплащането е 116крони на час. Старт:възможно най-скоро.
Ако с еинтересувате:пратети ми sms:(+45) 60325103 или ми пишете на lidi_vn@abv.bg
Още : Tърсим 3души-чистене в магазин за дрехи в Hillerød(Копенхаг) | Преглеждания : 9797 | Отговори : 0

Шофьор в Дания?

Имам ли шанс да си намеря работа в Дания само с шофьорските ми категории?Благодаря,колеги! =D>
Още : Шофьор в Дания? | Преглеждания : 17455 | Отговори : 6

Копенхаген

Здравейте,сайта е страхотен-поздравления!! Аз в момента се намирам в Кипър,но в началото на май мисля да се местя в Дания.Изчетох всички теми , но все още имам някой въпроси които ме вълнуват.Имам приятел който е в Аархус,но аз мисля да отида в Копенхаген.Интересуваме квартирите в Копенхаген какви пари са а и лесно ли се намират,колко се предплаща? А и по-добре ли е от Аархус? Аз съм готвач по професия и знам Английски и Гръцки,дали според ...
Още : Копенхаген | Преглеждания : 12926 | Отговори : 8

Информация отностно профсъюзи

Привет!

Важна подробност: ако имате някаква диплома, издадена в BG, можете да си я "внедрите" тук - има такава организация тук, която се занимава точно със сравняването на чуждестранни дипломи и образовануя със тукашните. След процедурата, те издават сертификат дали дипломата отговаря на съответното датско образование и ниво. С такава диплома можете да кандидатствате във така наречените fagforeninger или профсъюз. Членството във такъв, ви вдига автоматично нивото на заплатата, тъй като профсъюзите имат договорени минимални ...
Още : Информация отностно профсъюзи | Преглеждания : 10693 | Отговори : 5

Работа в Оденсе - почистване на домове Работа в Оденсе - почистване на домове

Здраейте!
Много се раздвам, че открих този сайт има много полезна информация - 10х!
Уча в Одензе и ме посъветваха да разлепя обяви за чистене, тъй като намирането да работа през интернет порталите става адски бавно за хора, които не знаят датски. Сама се убедих в това, имам пуснати над 100 св-та по обяви /само за чистене, а не за престижна работа/ и до сега имам над 20 отказа, а другите просто мълчат.
Та, искам ...
Още : Работа в Оденсе - почистване на домове | Преглеждания : 11128 | Отговори : 3

Търся инфо за работа в Дания - знам турски език.

Да попитам.Българи сме със съпругата ми,но знаем турски език.Имаме ли шанс да си намерим работа в Дания?Също така искаме прясно инфо за работа в тази държава.Решили сме да се заработим някъде в чужбина.Пишете за което ви благодарим.
Още : Търся инфо за работа в Дания - знам турски език. | Преглеждания : 10395 | Отговори : 1

Влез  •  Регистрация

Статистика

Общо мнения 189345 • Общо теми 18545 • Общо членове 39555

• Advertisement