• Advertisement

Дата и час: 23 Септември 2020, 05:25:27

Последно от форума Последно от Документи

Преглед на Документи » Форум : Документи

Информация за легализация на документи, подновяване на документи за самоличност и др.

Изтекли документи / Удължаване на паспорт

Току що се обадих в нашето консулство в Бон и се оказа че мога да си извадя нов паспорт направо при тях(удължаване само в краен случай и то до 6 месеца). Трябва само да носите:
- досегашния си межд. паспорт + лична карта;
- 4 паспортни снимки;
- акт за раждане;
- при брак трябва и документ за това(не знам как се казва, не ми се е случило още ...
Още : Изтекли документи / Удължаване на паспорт | Преглеждания : 44540 | Отговори : 107

Изгубен международен паспорт - как да процедирам?

Здравейте,
вчера тръгнах да си търся паспорта,но няма и следа от него.
Само да отбележа - че със сигурност е някъде в нас, но сигурно съм го забутала много хубаво с идеята да не го загубя.
До сега не съм пътувала извън страната и не съм го ползвала.
Септември трябва да имам паспорт,защото ще пътувам извън България. И много бих искала някой, който е наясно с нещата да ми каже как да процедирам в тази ...
Още : Изгубен международен паспорт - как да процедирам? | Преглеждания : 31653 | Отговори : 39

Превод на Немска Диплома за Висше Образование Превод на Немска Диплома за Висше Образование

Най-накрая се дипломирах :)
Сега си чакам дипломата.
Дипломата ми ще е на немски език.
Другия месец ще се прибирам в България и ще търся работа. ;-)

Трябва ли да преведа на Български език дипломата в Германия или може превода да е в България?
Трябва ли някаква легализация във Външно Министерство в София?
Трябва ли да слагам Апостил?

red. ...
Още : Превод на Немска Диплома за Висше Образование | Преглеждания : 10692 | Отговори : 1

Bръщане на ДДС на границата

здравейте,

на малкия змей в България му купих кънки за фигурно пързаляне, че сме големи фенове на тоя спорт. по принцип на брат ми не му пука за парите, но каза, ако мога, да се опитам за сумата, която съм платила, да си взема ДДС-то. никога не съм го правила и не знам дори къде да отида. имам документ за покупката. знам, че ако съм студентка тук, не мога да си взема ДДС, но покупката ...
Още : Bръщане на ДДС на границата | Преглеждания : 11743 | Отговори : 3

Влез  •  Регистрация

Статистика

Общо мнения 189337 • Общо теми 18544 • Общо членове 39551

• Advertisement